Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר למגבות פרמיום Uber

שימו לב! השרשור הזה בן 3695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 523
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כלכך הרבה אנשים ברשימה ואף אחד לא יוזם קבוצת רכישה?

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלכך הרבה אנשים ברשימה ואף אחד לא יוזם קבוצת רכישה?

כנראה שהמנגנון מצריך שיפור :)

אני מציע דבר כזה - תוסיף שיטה שתאפשר לאנשים להתאגד לקבוצות בצורה ספונטנית דרך האקסל:

1. תוסיף עמודה "שייך לקבוצה של"

2. מי שמוכן לבצע את ההזמנה ולשלם - יכתוב שם את עצמו,

3. ומי שרוצה להצטרף - יכתוב את השם של בעל הקבוצה (המזמין) שאליו הוא רוצה להצטרף

3. תמיין את השורות לפי העמודה הזו

4. לדעתי, ברגע שבעל הקבוצה (זה שהשם שלו כתוב בעמודה) יראה שיש מספיק אנשים, הוא יוכל לעשות את ההזמנה

וזהו, לדעתי זה יסייע לאנשים להתאגד יותר מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים איתך, אין צורך בדבר כזה.

אני הרמתי שתי הזמנות (אחת התעכבה ושני אנשים יצאו ואז ארגנתי עוד אדם), פניה בהודעה פרטית לשניהם\ שלושתם ביחד (חבל שאי אפשר לנהל שיח שכולם רואים אבל זה בגלל האתר),

לדעתי Kenworth עשה די והותר בהכנת הקובץ הזה, לא צריך לתת לאנשים הכל לעוס לתוך הפה, זה לא שמדבור פה על נסיעות בכול הארץ בסה"כ לכתוב הודעה פרטית וחוץ מזה ניתן לראות מי מאיפה בדיוק בקלות מאוד. (מי מאיזה קבוצה ניתן לכתוב פה בסופו של דבר).

nzxt

א. למה אתה לא מופיע במסמך ?

ב. האמת אחרי שכתבתי את זה נזכרתי שכרגע אין לי רכב (אני זוכר את זה אבל חשבתי על זה שוב) ואני עוד לא יודע מה יהיה הרכב הבא, במידה ומגבת אחת לא תספיק לי (כמו שהיה במאזדה) אני אבדוק את האפשרות של הזמנה של מגבת נוספת.

אז כרגע אני מוותר, עד שהדברים יתבהרו (יכול לקרות תוך שעה ויכול לקרות תוך חודש).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים איתך, אין צורך בדבר כזה.

אני הרמתי שתי הזמנות (אחת התעכבה ושני אנשים יצאו ואז ארגנתי עוד אדם), פניה בהודעה פרטית לשניהם\ שלושתם ביחד (חבל שאי אפשר לנהל שיח שכולם רואים אבל זה בגלל האתר),

לדעתי Kenworth עשה די והותר בהכנת הקובץ הזה, לא צריך לתת לאנשים הכל לעוס לתוך הפה, זה לא שמדבור פה על נסיעות בכול הארץ בסה"כ לכתוב הודעה פרטית וחוץ מזה ניתן לראות מי מאיפה בדיוק בקלות מאוד. (מי מאיזה קבוצה ניתן לכתוב פה בסופו של דבר).

....

אני יכול להעיד רק על עצמי - אין לי סבלנות לשלוח הודעות פרטיות לכל אחד בנפרד, ויהיה לי יותר נוח להסתכל על המסך כדי לראות איזה קבוצות יש ולמי אפשר להצטרף. זה בדיוק כמו להצטרף לקבוצה במשחק On-Line.

תחשוב על זה שאם אתה מארגן קבוצה בצורה ציבורית - זה חוסך לך ולאחרים זמן כי המידע משותף וזמין לכל אחד.

אם הקושי הוא באקסל, אני מוכן ללמוד מחשבים ולעשות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהמנגנון מצריך שיפור :)

אני מציע דבר כזה - תוסיף שיטה שתאפשר לאנשים להתאגד לקבוצות בצורה ספונטנית דרך האקסל:

1. תוסיף עמודה "שייך לקבוצה של"

2. מי שמוכן לבצע את ההזמנה ולשלם - יכתוב שם את עצמו,

3. ומי שרוצה להצטרף - יכתוב את השם של בעל הקבוצה (המזמין) שאליו הוא רוצה להצטרף

3. תמיין את השורות לפי העמודה הזו

4. לדעתי, ברגע שבעל הקבוצה (זה שהשם שלו כתוב בעמודה) יראה שיש מספיק אנשים, הוא יוכל לעשות את ההזמנה

וזהו, לדעתי זה יסייע לאנשים להתאגד יותר מהר.

אין לי שום עניין "להקל" ולייצר פחות עבודה לאלה שרוצים לרכוש אבל מתעצלים. מבחנתי שימשיכו לעבוד עם המגבת של סנו.

כשיצרתי את הטבלה לא עשיתי את זה עבורי היות ויש לי יותר מדי מגבות. עשיתי את זה עבור חברי הפורום כי באמת ראיתי הזדמנות טובה. מי שמספיק חכם לנצלה מרוויח מי שנרשם לתחתית הטבלה וממתין שירדפו אחריו, שימשיך להמתין.

הסיבה שאפשרתי עריכה לכל אחד היא בדיוק עבור מצבים כאלו. אם אתה מאמין שבאפשרותך לשפר את יעילות הטבלה (שוב לדעתי הבעיה לא בטבלה אלא במי שרשום בתוכה) אז אתה מוזמן לעשות זאת.

רק שים לב לא לעלות על נוסחות קיימות. וקח בחשבון שכל דבר שטיפה יסבך יגרום לאפילו פחות אנשים לרכוש (טבע האדם, לא אוהבים להסתבך)

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעוניין ב2 יחידות איך מזמינים?

השאלה רצינית? האם קראת את ההודעה הראשונה בשרשור הזה?

קראת חלק מההודעות האחרות בשרשור?

יש רשימה

נרשמים

מתאגדים

מזמינים

זה כל הקסם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...