Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

רק מכניס פה בקטנה - הדיבור על נאצים מול נצרות הוא מאוד מאוד שטוח וחסר ניואנסים שעדיף לא להזכיר את הקשר ביניהם. נצרות קתולית עם ניחוח פגאני בסגנון ואגנר/בוואריה היא עולם אחר לגמרי מהנצרות הלותרנית וכיו"ב. הנאצים השתמשו בניחוח שנוח להם.

בערך כמו היחס שבין תנועת ש"ס לעשרת הדיברות או למוסר בכלל... הטיעון הדתי הוא אצטלה ולא גורם מניע שורשי.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4891

• SlowRide

4759

• פינדר

3775

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

הדיבור היה שהנאצים היו אתאיסטים, והם לא. עזוב שבינם לבין הנצרות יש חתיכת הבדל, במיוחד עם מה שהם עשו לקתולים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם היו גם וגם. תלוי בשלב ההתפתחות של התנועה וגו'.

אני ממש לא רוצה להיכנס לזה כי זה מבחיל,

אבל ב"מקורות הרוחניים" של הנאציזם אתה מוצא הכול כמעט, השפעות מהמזרח, פגאניות, מיסטיקה ומה לא. אופייני ל"חיפוש הרוחני" הכללי של אירופה בשנות ה-20/30 אבל כיאה לגרמנים - הוורסיה הכי מוקצנת (טבעונות בין השאר...). 🤷‍♂️

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאנשים צריכים לנסוע למדינה אחרת בשביל להתחתן, בגלל כפייה דתית, זה עצוב ומכעיס. בטח לא פופוליזם.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני חושב שהוא התכוון לזה שמשייכים את הצרה הזאת רק לקהילה הגאה כשבפועל סובלים מזה מלא אנשים שלא קשורים.

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שמח שהשרשור בסדר, למה דאגתי ששברתי משהו, כי פתאום הפסיקו ההודעות 😄

הפופוליזם הוא בכך שהפוליטיקאים רוצים לפתור בעיה כללית לקבוצה אחת, כי זה טרנדי.

מכול הנושאים שהקהילה מקדמת והם לא ״אפליה״ בלעדית כלפם, אף אחד אחר לא מעניין אותם! רק הם עצמם. 

יכול להיות שזו זכותם, אבל האירוניה שהם מצפים מאנשים אחרים לתמוך במלחמה שלהם, אחרת הם שמרנים הומופובים. 

פעם אחת בקמפיינים שלהם הם הזכירו קבוצות אחרות חוץ מעצמם? אני מדבר על נושאים שנוגעים לא רק לקהילה. 

נושא הנישואים כמו רבים אחרים הוא לא נכס בלעדי שלהם, ואני מצפה מפוליטיקאים לדאוג לכלל האוכלוסיה…

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הפוליטיקאים חושבים שצריך עוד חוקים, שיהיה חוק מיוחד לכל שטות. ככה זה נראה כאילו הם עובדים בשביל הציבור שהם הוגים חוקים חדשים בלי הפסקה.

בתכלס מה שצריך זה לבטל כל מיני חוקים מפגרים שלא קשורים למציאות והכל יסתדר. אבל זה לא פופולרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Giant_TA כתב:

פעם אחת בקמפיינים שלהם הם הזכירו קבוצות אחרות חוץ מעצמם? אני מדבר על נושאים שנוגעים לא רק לקהילה. 

למה שיעשו את זה? הם מקדמים את האינטרסים שלהם.

זה שאין מי שיקדם (או ליתר דיוק לאף אחד לא אכפת) מבעיות של עולי ברית המועצות, זה עיניין שונה.

לפני 43 דקות, SlowRide כתב:

הפוליטיקאים חושבים שצריך עוד חוקים

פשוט כי זה נשמע יותר סקסי מ "ביטלתי 30 חוקים במהלך כהונתי". שזה חבל, כי צריך לבטל המון. מצד שני אולי המצב משתנה קצת.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DubelBoom כתב:

והוא צודק, זה מרגיז מכל הבחינות. אבל נישואים אזרחיים יפתרו הכל, כי הם יאשרו לכל זוג באשר הוא להתחתן (כמובן עם הגבלת גיל מסוימת).

לא הכל.

למשל לא תוכל להתחתן עם בעל חיים, צמח, אוטו או עצמך.

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Giant_TA כתב:

קודם כל שמח שהשרשור בסדר, למה דאגתי ששברתי משהו, כי פתאום הפסיקו ההודעות 😄

ליאור לא פה בסופשים, אז השרשור חוזר לגודל הטבעי שלו

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.6.2022 בשעה 19:51, Giant_TA כתב:

מדהים אותי הפופוליזם סביב הקהילה הגאה בסוגיה של נישואים. יש בארץ כמות גדולה של אנשים שצריכים להתחתן בקפריסין, פראג או כל מקום אחר….

יש גם המון אנשים שעושים את זה מרצון, כדי לא להתעסק עם רבנות.

הבעיה גם יותר עמוקה מהנישואים. אתה תיתקל באירגון הזה, בין אם כאשר תתגרש או כאשר תמות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, David32 כתב:
לפני שעה, Giant_TA כתב:

למה שיעשו את זה? הם מקדמים את האינטרסים שלהם.

זה שאין מי שיקדם (או ליתר דיוק לאף אחד לא אכפת) מבעיות של עולי ברית המועצות, זה עיניין שונה.

קודם כל זה לא רק לעולי ברית המועצות.

ולמה? כי הם מצפים לאמפתיה מאנשים אחרים לבעיות שלהם, או שלא? 

קצת קשה לחשוב רק על עצמך, אבל לצפות שאחרים יהיו שותפים למלחמה שלך…

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, vadim6385 כתב:

לא הכל.

למשל לא תוכל להתחתן עם בעל חיים, צמח, אוטו או עצמך.

תודה על התזכורת. מבטיח שכשיהיה מותר לי להתחתן - אזכור גם את פסולי החיתון שלא יכולים להתחתן עם חפצים.

עריכה:

אופס עכשיו ראיתי שאתה כן תומך בנישואין אזרחיים. התשובה שלי תקפה למי שמשתמש בתירוצים העלובים האלה כדי למנוע מאנשים להתחתן, ולא למי שציני, עם ציניות אין לי בעיה :)

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...