Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, Night Driver כתב:

קודם כל אף אחד לא שונא אותך. אולי חלוקים עליך, אולי כועסים עליך אבל לא שונאים אותך.

כשאתה עושה שירות לאומי אתה ממלא את חובך לחברה אבל אתב מיעוט בחברה ממנה אתה בא ופה הבעיה.

המאבק הוא בין תפיסות ולא בין פרטים.

כשאני כותב אני/אתה אני לא מתכוון אני/אתה ממש, אלא אני=חרדי  אתה=שאינו חרדי 

וכמובן שאני לא חושב שכל החילונים שונאים חרדים, אבל כן חושב שיש אמירות שהן לא במקומן ומראות על שנאת חרדים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4913

• SlowRide

4786

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

לפני 29 דקות, עוזי ל כתב:

וכמובן שאני לא חושב שכל החילונים שונאים חרדים,אבל כן חושב שיש אמירות שהן לא במקומן ומראות על שנאת חרדים 

כדאי גם להסתכל מדי פעם על הדבשת של עצמך ולראות אם הכל תקין בה.

גם לחרדים יש אמירות שהן לא במקומן על החילוניים שמבטאים שנאה כלפיהם וכלפיי דרך חייהם. אני לא מדבר על כולם, כמו שאתה לא אומר שזה כל החילוניים, אבל ביום יום די מחדירים לראש שלא להיות חילוניים כי הם....( השלם את החסר ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, רוןS כתב:

הסיבה העיקרית היא מפני שלא רצו להעקר מביתם.

כמו שכתבתי היה מדובר בחילופי שטחים, גושי התיישבות ביו"ש תמורת ואדי עארה. מזיזים קו הגבול ולא את האנשים. זאת אומרת שבוקר אחד הם מתעוררים במיטתם בבית שלהם במדינת פלסטין בלי לזוז מטר אחד ובלי לאבד מטר אחד של אדמה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, asix כתב:

כדאי גם להסתכל מדי פעם על הדבשת של עצמך ולראות אם הכל תקין בה.

גם לחרדים יש אמירות שהן לא במקומן על החילוניים שמבטאים שנאה כלפיהם וכלפיי דרך חייהם. אני לא מדבר על כולם, כמו שאתה לא אומר שזה כל החילוניים, אבל ביום יום די מחדירים לראש שלא להיות חילוניים כי הם....( השלם את החסר ).

אכן צודק.

ואני מודה שאפי' ישנן אמירות הרבה יותר קיצוניות (נאצים וכדומה). זה לא הופך את האמירות נגד להגיוניות ונכונות.

ועל זה תלונתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, DareDevil כתב:

בוא נגיד את זה ככה, אני לא רוצה חרדים בצבא

אני דווקא חושב שמתאים להם כמו כפפה ליד לתפוס את עזה.

- לא צריך נשים

- הנשים בעזה שומרות על צניעות 

- עזה תרגיש מאוד קרובה לסביבה הביתית 

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, עוזי ל כתב:

אכן צודק.

ואני מודה שאפי' ישנן אמירות הרבה יותר קיצוניות (נאצים וכדומה). זה לא הופך את האמירות נגד להגיוניות ונכונות.

ועל זה תלונתי

צריך פשוט ללמוד לסנן רעשי רקע.

מי שצועק נאצים הוא חרדי אבל הוא לא החרדים וכנ"ל מי שקורא לחרדי אקראי ברחוב עלוקה הוא חילוני אבל הוא לא החילונים.

רק היום היתה לי שיחה ארוכה עם מפעיל דוכן בגרמניה לעצירת הטבח בעזה שפנה אליי בלי לדעת שאני ישראלי.

למרות הדחף להעיף לו סטירה דיברתי איתו והסברתי לו את המצב גם מהצד השני, שהמלחמה היא בחמאס והיא תיעצר מיד כשייכנעו וישחררו את החטופים. בסוף נפרדנו בלחיצת יד כשהוא אומר שקיבל חומר למחשבה.

זה רק מראה שתקשורת לפעמים מורידה את הלהבות.

• רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Night Driver כתב:

צריך פשוט ללמוד לסנן רעשי רקע.

מי שצועק נאצים הוא חרדי אבל הוא לא החרדים וכנ"ל מי שקורא לחרדי אקראי ברחוב עלוקה הוא חילוני אבל הוא לא החילונים.

רק היום היתה לי שיחה ארוכה עם מפעיל דוכן בגרמניה לעצירת הטבח בעזה שפנה אליי בלי לדעת שאני ישראלי.

למרות הדחף להעיף לו סטירה דיברתי איתו והסברתי לו את המצב גם מהצד השני, שהמלחמה היא בחמאס והיא תיעצר מיד כשייכנעו וישחררו את החטופים. בסוף נפרדנו בלחיצת יד כשהוא אומר שקיבל חומר למחשבה.

זה רק מראה שתקשורת לפעמים מורידה את הלהבות.

הוא אשר אמרתי אמירות חסרות בסיס וידע רק מעמיקות את השבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אברום בורג מסביר, גם אם לא התכוון לכך ישירות, את הסיבה לפרסום תמונתו של החילוני הגמור והאתאיסט המוחלט נתניהו, מניח תפילין.

https://news.walla.co.il/item/3664502

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדה ישראלית בת 14 הותקפה בבית ספר בקנדה, גבר כנראה מוסלמי עושה לה גסלייטינג.

https://www.instagram.com/thebelaaz/reel/C7CLLiSLwI_/

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פריג'י כתב:

אברום בורג מסביר, גם אם לא התכוון לכך ישירות, את הסיבה לפרסום תמונתו של החילוני הגמור והאתאיסט המוחלט נתניהו, מניח תפילין.

https://news.walla.co.il/item/3664502

לא שאני מסכים עם הכל ב-100%, אבל לפסקה הזאת בהחלט כן:

ציטוט

מה בעצם ההבדל בין סמוטריץ' לסינוואר?

יש מכנה משותף בין סמוטריץ וסינואר, בין בן גביר והנוח'בות. אלה ואלה נלחמים בערכי המערב, בנציגיו ובמבנים החברתיים הנגזרים ממנו. והכל בשמה של אמונה דתית פשטנית וצרת אופקים להחריד. בדרך לניצחון המוחלט על המערב הארור הם משכללים את מיומנותם במלחמות פנימיות משסעות ובאכזריות חיצונית חסרת חמלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, עוזי ל כתב:

יש בציבור החרדי שינוי ענק

אשמח לדעת במה זה מתבטא ועל פי אתה חושב כך. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, mikyl כתב:

לא שאני מסכים עם הכל ב-100%, אבל לפסקה הזאת בהחלט כן

למה הוא נתפס דווקא לסינוואר? למה ללכת סחור סחור, בוא פשוט נמצא את המכנה המשותף בין סמוטריץ' להיטלר. 

"מה בעצם ההבדל בין <הכנס שם של שר ישראלי שאני לא מסכים עם דעותיו> למנהיג ארגון טרור שרצח, אנס ושרף ילדים למוות". הזיה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעלבת בשביל סמוטריץ'? קראת מה שכתוב?

"והכל בשמה של אמונה דתית פשטנית וצרת אופקים להחריד"

היטלר לא היה דתי פנטי. ואם מדברים על "אנס ושרף ילדים למוות" אז לפי דבריו של סמוטריץ' אין טרוריסטים יהודים, לשרוף כפרים ערביים זאת מצווה וטרוריסט ששרף משפחת ערבים הוא צדיק חף מפשע. 

עריכה אחרונה על ידי mikyl
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמוטריץ' זה טאליבאן, פשוט יהודי.

וגם בנגביר.

מהבחינה הזו ההקבלה לסינוואר בתוקף. 

וכן, חלק מהמחנה של שמשון ויובב האלו הצטלמו עם תמונת תינוק ממשפחת דוואבשה שהוצת ונשרף למוות ("הצדיק הקדוש" עמירם בן אוליאל), והם (הקיצוניים במגזר, כן? לא כל בעלי הכיפות, שלא תיפגעו חו"ח, הקיצוניים) אלו שהורשעו ברצח והשריפה של אבו חדיר המסכן.

בנגביר מצדד ברוצח ההמונים החלאה (אבל הוא רופא!) גולדשטיין, ותמך ב"הגעה" (ובדיעבד פגיעה) בראש ממשלה (מכהן!) שנבחר בצורה דמוקרטית.

אני לא מסכים עם רוב הדברים שבורג כותב. אבל זה? מדויק. מלאך החבלה הצטרף לשני פסיכיים ומדרדר את ישראל לתהום.

כשתשמע את הבום, תדע שהגענו.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, MiniMiz3r כתב:

"מה בעצם ההבדל בין <הכנס שם של שר ישראלי שאני לא מסכים עם דעותיו> למנהיג ארגון טרור שרצח, אנס ושרף ילדים למוות". הזיה. 

הוא לא דיבר על <הכנס שם של שר ישראלי שהוא לא מסכים עם דעותיו>. הוא דיבר על אנשים פרטניים. בדיוק, אגב, כמו שאני דיברתי על אנשים פרטניים בויכוח המייגע שלנו שבוע שעבר, ואתה מזה הסקת שאני חושב שכל מי שאני לא מסכים איתו ימני בעייני.

זה לא עובד ככה. אי אפשר להסיק ככה מהפרט על הכלל, כמו שאתה בטח יודע.

וברמה כללית יותר, הקושי עם השוואת קצת תמוהה. הוא לא אמר שאין הבדלים בין סינוואר למשיחיים היהודים. הוא רק אמר מה משותף בתפיסת העולם שלהם. וזו לא איזו מחשבה מהפכנית מנותקת מהמציאות שגם בציונות המשיחית יש אנשים עם דעות חשוכות אנטי מערביות. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...