Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לרווחת הציבור: גן חיות חדש בקריות.

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 4132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום עשיתי טעות קטנה ונסעתי לקריות מחיפה דרך כביש עוקף קריות החדש. השעה הייתה סביבות רבע לשלוש אחה"צ. הפקק לכיוון צומת אפק התחיל ליד השלט של "קרית ביאליק 2" (2 ק"מ).

אני רוצה לשתף אתכם בעיקרי התצפיות מאותה שעה קלה:

1. תחילת הפקק כקילומטר אחרי מחלף. עוד לפני ההגעה לפקק עצמו הבחנתי בשיירה של מכוניות שנוסעות רוורס על השול הימני, חזרה לכיוון המחלף. כן כן, רוורס על השוליים (!), ולאחר מכן רוורס כל הדרך למעלה על נתיב הירידה לכביש, בניגוד לכיוון התנועה.

זה חדש אפילו בשבילי.

2. מכירים את זה שאתם עומדים בפקק ופתאום חולף לו איזה חוכמולוג על השול הימני, לפעמים אפילו 2-3 כאלו? אז היום הם עברו בערימות של 20-30.

3. ברגעים מסויימים רכב שנסע בשוליים לא מספיק מהר חטף צפירות ממקרי ה"חירום" שנסעו מאחוריו.

4. לפחות אצל חלק מאלו אשר חסכו זמן בשוליים כנראה נוצרה בשלב מסויים תחושת אי נעימות ו/או פחד מהמשטרה ולכן מעת לעת כמה מהם פשוט נדחפו פנימה, ככה בלי לדפוק חשבון. אני אומר, אם אתם כבר חוסכים, אז תחסכו עד הסוף, לא?

5. ספרתי כמה רכבי משטרה (אוקטביה לבנה "מוסווית", סוואנה ועוד אחד). מיותר לציין שהם לא הטריחו עצמם לטיפול בתופעת השוליים. מיותר לציין שכל אחד מאותם רכבי משטרה היה בנסיעה מבצעית בשוליים (מעניין אם הם קיבלו אישור מהפיקוד להפעיל צ'קלקה ולעבור על חוקי התנועה בדרכם לעצור את מעלימי המס בשווארמה חאזן).

6. בשלב מסויים נוצר פקק בשוליים ודווקא אז ניסה לעבור שם אמבולנס. ברור לא?

7. במקום לפנות את הדרך לאמבולנס נוצר כאוס ואחריו נוצרו 3-5 נתיבים (משתנה כל כמה מטרים) במקום ה-2 הקיימים.

8. אחרי שהם סיימו להנות מהשול הימני, לקראת ההגעה לצומת אפק (סופו של עוקף קריות נכון לכרגע), החלה הגירה המונית לשול השמאלי. מה שהבבונים לא השכילו להבין הוא שהם מעכבים את עצמם. אני פשוט המשכתי לזחול בימני והגעתי לפני כל החכמים אשר פלשו לשול השמאלי.

- לכל מי שחושב שאנחנו בדרך לאירופה. הדרך עודנה ארוכה ומפותלת.

אגב, במידה והייתה לי מצלמה ברכב אשר מתעדת את כל החגיגה. האם יש טעם ללכת ולהציג את הסרטון בתחנת משטרה? אני מהמר שמדובר על בזבוז זמן. תקנו אותי אם אני טועה...

נ.ב. חג קורבן שמח.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שכתבת מתאים לפקק בכביש 6, הייתי בהרבה פקקים בחיים, ורק בכביש 6 התופעות האלו היו קיימות. חוץ מהקטע עם המשטרה, מעולם לא ראיתי שום רכב משטרתי עומד בפקק :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, במידה והייתה לי מצלמה ברכב אשר מתעדת את כל החגיגה. האם יש טעם ללכת ולהציג את הסרטון בתחנת משטרה? אני מהמר שמדובר על בזבוז זמן. תקנו אותי אם אני טועה...

היית מקבל פעולת אכיפה נמרצת יותר אם היית שולח את הסרטון לשבט הצופים הקרוב לביתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן. יותר אפקטיבי לשכנע את הנהגים עצמם לשלול לעצמם את הרשיון מאשר להראות הוכחות מצולמות ל"משטרה".

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בדיוק חשבתי על אותם אומללים שעומדים בפקק, עת עברתי עם אופניים מעל עוקף קריות על גבי גשר חקלאי בדרך חזרה מהעבודה.

הפקק אתמול היה קצת חריג והתחיל כבר מאיזור כפר ביאליק (שעה 16:30).

תהיתי מדוע אנשים עדיין מתעקשים לעשות שימוש בכביש הזה, אם כבר ידוע באופן וודאי כי בסופו ממתין להם פקק של לפחות ק"מ אחד (נורמאלי) או במקרים חריגים (ויש לא מעט כאלו, כמו כל חג ערבי, או תאונות בצומת כל שני וחמישי) גם פקק של 2-3 ק"מ?!

לדעתי, אנשים מסרבים ללמוד מניסיון וממשיכים להשתמש בכביש, ואולי הם אף חושבים שזה עדיף על כביש ההסתדרות חיפה-עכו, הם טועים!

זה לא שהכביש הישן הפך לאוטוסטרדה, אך לפחות התנועה שם זורמת!

העיקר שבדווחי התנועה עדיין מדווחים על עומסים כבדים בהסתדרות - צומת הצריף - צבר (רמז, הם משקרים!).

אגב, אתמול היו עומסי תנועה חריגים לאורך כל ציר חיפה קריות עקב חג הקורבן והצורך לעלות לשלושת הרגלים (המושבה הגרמנית, קניון לב המפרץ והקריון)... :roll:

ועדיין, היה עדיף באופן משמעותי לנסוע דרך כביש 22 ולרדת בהסתדרות (בוולקן) ומשם להמשיך בכביש הישן ולחסוך 45 דקות!

לצערי, כביש עוקף קריות הוא אחד הפספוסים הגדולים.

ואני לא אופטימי לגבי העתיד, אך אשמח מאוד אם יתברר שאני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאריך הסיום החוזי של הפרויקט הוא 13.08.2013. זה כמעט שנה עד שייסיימו את העבודות.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...