Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חום נפלט ממזגן כבוי

meteor
שימו לב! השרשור הזה בן 4146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במשך כמעט כל נסיעה ניתן להרגיש שנפלט חום מפתחי האוורור כאשר המזגן כבוי. האם זו תקלה? חוץ מזה, המגירה לחפצים קטנים שממקומת מתחת לרדיו דיסק וכפתורי שליטה, גם היא מתחממת לאחר כל נסיעה וכל חפץ שהיה מונח שם מתחמם גם הוא.

ברור שהרכב פולט חום בצורה זו או אחרת, אבל למה שיפלוט חום מפתחי אוורור, כאשר המזגן כבוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת לבטל זאת פשוט תשנה את מצב המזגן גם שהוא כבוי לאוויר פנימי (סירקולציה?).

אצלי באוטו (קורולה 2003) כך מבטלים את זה

אין כמו הבית (קארס פורום) :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת לבטל זאת פשוט תשנה את מצב המזגן גם שהוא כבוי לאוויר פנימי (סירקולציה?).

אצלי באוטו (קורולה 2003) כך מבטלים את זה

תודה, אני אנסה את זה. אבל בכל זאת, למה במצב של שאיבת אוויר מבחוץ, יש פליטת חום לתוך הרכב? הרי המזגן כבוי ובמצב זה הוא אמור לא לעבוד בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יש רוח אם אף אחד לא עשה עליך פו?

כי ככה זה הטבע אויר זז ממקום למקום, עכשיו תחשוב שאם פתח לתא הנוסעים פתוח, לאן יהיה הכי קל לאויר לזוז?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה החום נפלט במצב כבוי?

אתה מתייחס ל - A/C , הפעולה של הכפתור הזה מפעילה את ה מדחס של המזגן בכדי להכניס אויר קר למערכת המיזוג ברכב.

הכפתור השני הוא כפתור סירקולציה, כאשר הוא מופעל הוא אינו מכניס אויר מבחוץ (ישנו תריס חשמל/מכני) אשר נסגר במערכת המיזוג.

כאשר הכפתור אינו מופעל, נכנס לך לתא הנוסעים אויר מבחוץ, שהוא יהיה או בטמפ הסביבה או גבוהה ממנה.

מקווה שזה יותר מובן.

89' Citroen Ax Sport 1.6 8v Twin Weber - נמכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה החום נפלט במצב כבוי?

נגיד אם תיסע בלילה,תרגיש אוויר קר,כי קר בחוץ.

תסגור את הפתח אוויר כמו שאמרו של הסירקולציה.

הלו הלו! חשבתי שמדברים עלי,איך התחת של יוסי התחיל לככב כאן?

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית זה היה וזה לא בהכרח תקלה, צריך לשחק שם במכוונים.

אם אני זוכר נכון זה היה לי ככה בעיקר בחורף כשהמזגן גם ככה היה על חימום ומפשיר אדים,

וגם שלא רציתי והוצרכתי להדליק מזגן אז הוא היה מוציא לפעמים רוח חמה למרות שהכל כבוי.

כ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועל איזה רכב מדובר בכלל?

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי במאזדה 3 אני מתחמם עם זה בחורף, ואני תמיד מכוון את האוויר לרגליים.

בקיץ אני גם ככה נוהג עם מזגן, אז לא יוצא שנכנס לי אוויר חם מהפתחים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יש רוח אם אף אחד לא עשה עליך פו?

כי ככה זה הטבע אויר זז ממקום למקום, עכשיו תחשוב שאם פתח לתא הנוסעים פתוח, לאן יהיה הכי קל לאוויר לזוז?

קבל לייק על המטאפורות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שהאויר שיכנס יהיה קר צריך לסובב את בורר טמפרטורה למצב הכי קר, אחרת ברדיאטור פנימי עוברים מים חמים של מערכת הקירור.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בגולף אם כיביתי את המזגן על מצב חימום, עדיין יצא טיפה חום מהפתחים, אז אני מוריד את הטמפרטורה למצב קירור ואז מכבה את המזגן וזה מסתדר לי.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי העניין הוא שעכשיו כאשר הטמפ' בחוץ גבוהה, אז ברור שהמזגן מכוון כל הזמן על שיא הקור, אבל כמו שכבר ציינתי, גם במצב זה יוצא חום מהפתחים כאשר המזגן מכובה. כנראה אני צריך להעביר למצב של סירקולציה ואז כמו שנאמר פה, התריס יסגר ואוויר מחומם מבחוץ לא יכנס לתא הנוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...