Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

suzuki euroswift 2003

naor3010
שימו לב! השרשור הזה בן 4163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב אוטומט-3 הילוכים, ולכן נוסע בסלד גבוה יחסית.

רציתי להתייעץ אם זה גורם משמעותי שבגללו כדאי לי לוותר עליו (מבחינת דלק/ בלאי מואץ/ אחר)

בהנחה שהוא לא מיועד לנסיעות עירוניות בלבד

אודה על תגובתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בדגם הסדאן,הרכב עצלן במיוחד בעליות ולא ממש חסכוני.

הנה תמונה להמחשה:

2.jpg

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלאי מואץ לא צריך להדאיג אותך אם אתה לוקח את הרכב הזה.

הדבר הזה זה אותו סויפט של סוף שנות ה80 תחילת שנות ה90 בשינויי עיצוב קלים. הייתה לו רמת בטיחות מחפירה אז ועם השנים זה לא השתפר, בטח לא יחסית לרכבים שבמקביל עליהם הוא יוצר. בחינם לא הייתי לוקח את הרכב הזה. מצד השני במחיר של 3K אם אין ברירה אחרת זה יכולה להיות אפשרות לא רעה לנסיעות עירוניות קצרות.

עדיף קח פונטו, קליאו או רכב מודרני אחר מאותם שנים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו רכב מיושן,בגלל 3 הילוכים יהיה רועש יותר במהירות גבוהה ופחות חסכוני מרכבים בקטגוריה,אם לקנות אז במחיר ריצפה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו רכב מיושן,בגלל 3 הילוכים יהיה רועש יותר במהירות גבוהה ופחות חסכוני מרכבים בקטגוריה,אם לקנות אז במחיר ריצפה.

18,000

140 אלף ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

18000ש"ח עבור מקרר שנת 2003? :shock: תקנה רכב נורמאלי במחיר הזה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שווה גם 3K. זה רכב שנת 89 שיצרו ב2003. עדיף לקנות פונטו הרבה יותר מודרנית ובטיחותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתעקש על סוזוקי, הייתי קונה את הבלנו בדגם המאובזר ביותר- היא תהיה חסכונית ומודרנית יותר. קח בחשבון רמת בטיחות לא כ"כ גבוהה.

אם אין לך בעיה עם רכבים אחרים, גם המאזדה לנטיס יכולה להיות בחירה מצוינת (מנוע 1.6 שנת 2001).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתעקש על סוזוקי, הייתי קונה את הבלנו בדגם המאובזר ביותר- היא תהיה חסכונית ומודרנית יותר. קח בחשבון רמת בטיחות לא כ"כ גבוהה.

אם אין לך בעיה עם רכבים אחרים, גם המאזדה לנטיס יכולה להיות בחירה מצוינת (מנוע 1.6 שנת 2001).

עדיף כבר ליאנה 5 דלתות, יותר חזקה מהבלנו, אמינה לזמנה, ויותר בטיחותית מהבלנו והיורו סוויפט.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהסוויפט בבסיסה מיושנת ואינה בטיחותית במיוחד, אולם יש לה שני יתרנות בולטים.

הראשון , למרות גיר אוטומט 3 מהירויות הינה מכונית מאוד חסכונית . בעיר - וגם מחוץ לה.

השני , מדובר בסוס עבודה אמין במיוחד . כמעט אין בה תקלות , ואם יש זול מאוד לתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים זרקו פה בשרשור הרבה דברים נכונים לפי דעתי.

המחיר ממש לא שווה את הרכב הזה גם אם יורידו לך 50 אחוז מהמחיר, עדיף בלנו בהרבה על הרכב הנ"ל גם אם תרד בשנתון ב5 שנים.

ואם בכל זאת החלטת ללכת על הסוויפט מציע לך לשבת אחד מן המושבים הקדמיים לפחות רבע שעה, שאני ישבתי, היו לי כאבי גב תחתון למשך יום.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעה הרווחת,

אנחנו מכרנו לא מזמן פונטו (אומנם ידנית), שנת 2005 במחיר הזה,

לא רואה סיבה לקנות את הרכב הזה במחיר שנקבת (18,000 ש"ח).

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...