Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבדלים בין פיאט פונטו ספייס ELX לדינמיק ?

liorkami12
שימו לב! השרשור הזה בן 4161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב !

אחרי חיפושים רבים מצאתי פונטו ספיס שנת 2004 עם 72K, הדגם שלה הוא elx .

בשנת 2004 קיים גם ספייס דינמיק, מה ההבדלים בין הדגמים באותו שנתון?

כמו כן, אם תאכלו לעזור לי איזה דברים ספציפיים אני צריכה לבדוק ברכב בקפידה (זהו הרכב הראשון שלי) ?

שאלה אחרונה- אם הרכב טופל במוסך מורשה בכל מוסך פיאט ידעו לספר לי על הטיפולים שהוא עבר ?

תודה רבה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיינאמיק זה הדגם שאחרי מתיחת הפנים, elx לפני.

במוסך מורשה פיאט יוכלו לתת לך את היסטוריית הטיפולים המלאה שבוצעה במוסכים המורשים של פיאט. אם הרכב טופל במוסך כללי שאינו מורשה היבואן לא יופיע שם תיעוד.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לבדוק שאין מים במקום נוזל קירור,ראשי מנוע רגישים לזה,לפיאט יש נוזל קירור יעודי בשם פארפלו,צבעו כחול בשנת 2005 בערך שינו אותו לאדום,מורשה יוכלו להגיד בדיוק.

מעבר לזה כמו כול רכב רגיל,תבדקי מיזוג,וגם חימום,חלונות חשמל וכמובן לקחת לבדיקה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. השאלה היא במה מתבטא מתיחת הפנים, זה חיצוני בלבד? או שיש גם משהו פנימי ?

לגבי הנוזל, זה משהו שבודקים במכון או ללכת למוסך בנפרד ולשאול על הנושא ?

תודה רבה על התשובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן תחפשי בגוגל פונטו ספייס 2001 ו 2005 ותראי את ההבדל בפנסים הקדמים,בפנים הדש בורד נהייה בצבע לבן/קרם.

במכון לא ירשמו זאת כליקוי,מוסך מורשה צריך לדעת,או שאתה יכולה להתסכל במיכל העיבוי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. השאלה היא במה מתבטא מתיחת הפנים, זה חיצוני בלבד? או שיש גם משהו פנימי ?

לגבי הנוזל, זה משהו שבודקים במכון או ללכת למוסך בנפרד ולשאול על הנושא ?

תודה רבה על התשובות.

יש לי ELX יותר ישנה. רכב מצויין, אבל כמו שאמרו לך פה יש כמה דברים לבדוק. אני אשים את הדגש על מים לקירור. לא יודע אם חובה מים ייעודיים של פיאט, אבל בטח לבדוק שלא שמים מים מינרליים כדברי yulianx.

מעבר לעיצוב (הישן יותר נחמד :-P) אני יודע שצריכת הדלק של החדש טובה יותר (ולא יפתיע אותי לשמוע שגם הביצועים) מה שנותן עדיפות לדינמיק. מצד שני 72,000 קילומטר ל2004 זה לא רע בכלל, על גבול המציאה. אני קניתי את שלי עם 183,000 והיום עם 216,000 וראש מנוע משופץ (לא חדש) נוסע על ELX 2002 כמעט כמו על חדשה:-D.

אוהב את המיקרה, אבל רוצה ראב 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה .

מתנצלת על הבורות, אם אני פותחת את מיכל העיבוי מה אני צריכה לראות ? שיש נוזל עם צבע ולא מים רגילים?

כן, בדיוק ככה.

אבל, קחי בחשבון שאין לזה סוף. כי גם מים רגילים עם צבע ורוד עלולים להיראות כמו נוזל קירור מקורי של פיאט למרות שלמעשה הם גורמים לנזק בדיוק כמו בי ברז בצבע חלודה.

הדרך הכי טובה היא למצוא רכב שטופל במוסך מסודר לאורך כל חייו ואז רוב הסיכויים שאם היה חסר נוזל שמו נוזל קירור איכותי ולא סתם מים עם צבע אדום.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...