Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן מוצאים סנדלי בסגנון של שורש?

[פנדוב
שימו לב! השרשור הזה בן 4159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם הם היו באופנה, לכן היו הרבה חיקויים בסביבות חמישים שקלים. המקורי נמכר בכמאתיים, לא רוצה.

אז היכן באזור ראשון מוצאים? יש כאן חלק גדול מן הרשתות הארציות.

אפשר גם הצעות אחרות, אך אני רוצה רצועת אחיזה בעקב. עדיף ללא מראה של איכר גרמני.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, אתה מחפש סנדל זול או את המקורי?

בכל מקרה, הסנדל הטוב ביותר שהיה לי זה צ'אקו, שרשור סנדלים מומלץ ואינפורמטיבי תמצא כאן.

אגב, בקניון הזהב נמצאים כל המותגים הנחשבים, שורש, צ'אקו, TEVA.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש זול.אלו שציינת הם לא בסביבות מאתיים שקלים לערך?

אם יש לא יקרים וטובים שם, ספר לי היכן. אני נגיש לקניון זה.

אציץ גם בשרשור. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זול ואיכות לא הולכים ביחד. לא תמצא צ'אקו בפחות מ 300 ש"ח.

בגלל שעכשיו זה סוף עונה יש מבצעים טובים, הבעייה היא שמידות רבות חסרות במלאי.

בקומה של הנעלים בקניון הזהב מצאתי בחנות אחת או שתיים סנדלים של TEVA, הן היו במחיר טוב בזמנו, לא זוכר בדיוק.

את הצ'אקו רכשתי לבסוף בריקושט בקניון הזהב ובמחיר של סוף עונה, 349 ש"ח לפני 3 שנים בדיוק.

אפשר גם לחפש סנדלים בחנויות עודפים של ריקושט או למטייל ואפשר גם לגשת לאישטח בת"א (מול בלומפילד) שגם נראה שעושים מבצעים טובים.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זול ואיכות לא הולכים ביחד. לא תמצא צ'אקו בפחות מ 300 ש"ח.

בגלל שעכשיו זה סוף עונה יש מבצעים טובים, הבעייה היא שמידות רבות חסרות במלאי.

בקומה של הנעלים בקניון הזהב מצאתי בחנות אחת או שתיים סנדלים של TEVA, הן היו במחיר טוב בזמנו, לא זוכר בדיוק.

את הצ'אקו רכשתי לבסוף בריקושט בקניון הזהב ובמחיר של סוף עונה, 349 ש"ח לפני 3 שנים בדיוק.

אפשר גם לחפש סנדלים בחנויות עודפים של ריקושט או למטייל ואפשר גם לגשת לאישטח בת"א (מול בלומפילד) שגם נראה שעושים מבצעים טובים.

איתמר.

אני קניתי לפני מספר שנים סנדל של teva לא זוכר את הדגם, אבל את המכיר אני זוכר, 399 ש"ח.

אני לרוב קונה דברים יקרים ואכותיים, אבל הפעם הם היו ממש אכזבה, הרגל היתה מזיעה ומסריחה, הסוליה בצד יתפרקה יחסית מהר.

בקיצור, לדעתי לפחות הם ממש לא שווים מחיר כפול מהשורש, וגם עם המחיר היה זהה אני היתי הולך על השורש.

שאותם כבר יש לי בפעם השלישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את פלג מעלי. קניתי לפני כמה חודשים סנדלים של TEVA מדגם HURRICAN. הרגל מסריחה ברמות קשות, אני לא יודע ממה עשויה הסוליה שלהם, אבל זה גורם לרגל להסריח ולהזיע בצורה קשה, שומר נפשו ואפו ירחק.

למען הסדר הטוב, יש לי סנדלים של SOURCE כבר 16 שנים ואין להן ריח כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השורש שבמבצע זה הדגם קלאסיק. יש לי את הסנדל הזה מ-2003, ואני מרוצה+++.

צ'אקו (לדעתי) זה סנדל מסיבי ולא מצדיק את המחיר שלו (אם אני לא טועה הוא עם סוליית VIBRAM...). לא לטעמי בכלל.

עם טבע אין לי ניסיון.

לדעתי שווה להשקיע טיפה וללכת על השורש קלאסיק (או "Stream", דגם טיפה יותר יקר אבל הוא המומלץ ביותר) - ולא לדאוג לכמה שנים טובות. ובמיוחד שהמוצר כחול לבן. 8)

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד אהבתי את סנדלי שורש, עד הקנייה האחרונה שלי.

רכשתי בלמטייל עודפים סנדל מסדרת מואבי (נראה לי), כזה יותר משוכלל, עם רפידות גומי על הסולייה. לאחר שבועיים שימוש רפידות הגומי נשרו ולאחר חודש (!!!) הסנדל התפרק, פשוטו כמשמעו. כשחזרתי לחנות נאמר לי שאין אחריות כי רכשתי מעודפים ואין "נקודה ירוקה".

רתחתי.

שלחתי בדואר רשום את הסנדלים למפעל בטירת הכרמל בצירוף מכתב חריף שאני דורש להחליף את הסנדלים בחדשות בגלל שאני לא לקוח חדש של שורש, אני מכיר את האיכות וזה לחלוטין לא תואם את האיכות לה אני מורגל.

לאחר שבועיים הסנדלים חזרו מתיקון, ללא כל התנצלות ועם תפרי חוט ניילון גסים היכן שהסולייה התפרקה ורפידות גומי חדשות.

לאחר שבועיים הרפידות שוב צנחו ולאחר חודשיים הסנדלים התפרקו שוב והלכו לפח.

קניתי צ'אקו.

בדיוק 3 שנים חלפו והן שרדו בגבורה. רק לאחרונה הסולייה (VIBRAM) התחילה להיפרד ואיזו רצועה מגלה סימני בלאי מתקדמים, לא משהו שסנדלר מנוסה לא יצליח לתקן. אני מקווה שבעוד שבועיים יגיעו אלי צ'אקו חדשות היישר מארה"ב, שם הן עולות כמו שורש פשוטות.

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יוצא לך לטייל לצפון, הסנדלריה בקיבוץ איילת השחר מאוד מומלצת.

לא יודע לגבי מחירים, אבל סנדלים איכותיים מאוד, מיוצרים ונראים כמו פעם. לאוהבי הז'אנר.

יוצא לי לפגוש את הבחור דרך חברים משותפים. הסיפור מאחורי המקום מרתק.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד אהבתי את סנדלי שורש, עד הקנייה האחרונה שלי.

רכשתי בלמטייל עודפים סנדל מסדרת מואבי (נראה לי), כזה יותר משוכלל, עם רפידות גומי על הסולייה. לאחר שבועיים שימוש רפידות הגומי נשרו ולאחר חודש (!!!) הסנדל התפרק, פשוטו כמשמעו. כשחזרתי לחנות נאמר לי שאין אחריות כי רכשתי מעודפים ואין "נקודה ירוקה".

רתחתי.

שלחתי בדואר רשום את הסנדלים למפעל בטירת הכרמל בצירוף מכתב חריף שאני דורש להחליף את הסנדלים בחדשות בגלל שאני לא לקוח חדש של שורש, אני מכיר את האיכות וזה לחלוטין לא תואם את האיכות לה אני מורגל.

לאחר שבועיים הסנדלים חזרו מתיקון, ללא כל התנצלות ועם תפרי חוט ניילון גסים היכן שהסולייה התפרקה ורפידות גומי חדשות.

לאחר שבועיים הרפידות שוב צנחו ולאחר חודשיים הסנדלים התפרקו שוב והלכו לפח.

איתמר.

מוהבי, זאת בדיוק הבעיה! הדגמים החדשים והיקרים של שורש הרבה פחות עמידים. דווקא כל ה"גאדג'טים" שבסוליה לא מחזיקים מעמד. לעומת זאת הדגם "קלאסיק" אמין בצורה מעוררת השתאות (שלי עברו 19 מדורי גיהנום, כולל השאלה לבן משפחה שהתפדח לקנות אז לקח את שלי), והן גם לא מסריחות.

הדגם "סטרים" שדיברתי עליו הוא כמו הקלאסיק, רק עם תוספות קטנות של רצועות עיגון לבסיס - שגם הוא עם כמה תוספות קטנות אבל עדיין בנוי כמו הקלאסיק - חזק, אמין ולא מתפרק.

לגבי שירות הלקוחות - מנסיוני האישי (עשרות "ריקולים"), השירות אדיב והטיפול בסדר. אני לא יודע מה הנוהל לגבי עודפים.

הצ'אקו הם (לדעתי) מפלצת מיותרת על הרגל. לדעתי הסוליה שלהם בומבסטית מדי, פטנט הרצועות הנמתחות לא עושה לי את זה, והמחיר...

אבל כל אחד וההעדפה שלו. :-)

האדון פנדוב מחפש מחיר טוב. אני ממליץ להשקיע "קצת" יותר מ-50 ש"ח וללכת על השורש הקלאסי.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי המואבי באמת סנדל חלש מהקלאסיק, אבל נראה לי שגם סנדל סיני משופרסל מחזיק על הרגל יותר מחודש לפני שהוא משאיר את הסולייה מאחוריו.

אני לא איש קטן במיוחד ודווקא מצאתי שהמאסיביות של הצ'אקו טובה לי. הסנדל לא התעוות או שינה צורה תחת משקלי וגם הפלטפוס הנהדר שסבא הוריש לי לא מפריע כמו בשורש. חוץ מהתאמת הסנדל לא התעסקתי יותר עם הרצועות ולצ'אקו יש יתרון בטיולי מים שהסנדל לא נפתח כמו הסקוצ' של שורש או כל יצרן אחר.

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...