Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נפילת טורים בניוטרל מיצובישי סופר לנסר

Michael.s
שימו לב! השרשור הזה בן 1714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים , יש לי בעיה די מוזרה שקורה לי בזמן אחרון ,

אחרי שהאוטו כבר בטמפ' עבודה שלו ז"א התחמם, קורה שטורים נופלים כמעט לסוף , ישר אגיד שזה לא מזגן כי אני כיביתי והדלקתי וזה לא מזיז לתופעה + בית מצערת ניקיתי לפני יומיים. איך שאני מכבה את האוטו ומדליק שוב הבעיה נעלמת עד הפעם הבאה. התופעה לא קוראת תמיד ודי קשה לתפוס אותה . יש לכם רעיונות מה זה יכול להיות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה נפוצה בסופר לנסר ואם כבר ניקית את בית המצערת באופן יסודי- בדוק מנוע צעדים .

אצלי הבעיה הייתה בגלל תושבות מנוע שהפילו את הטורים למרות שאני לא יודע איך זה קשור בדוק גם את תושבות המנוע ואת הגיר

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה מנוע צעדים כי כשאני מדליק מזגן במצב רגיל הטורים מתיצבים וגם כשזה קורה (טורים צונחים למטה) ואני מדליק מזגן הטורים נשארים באותו מקום ז"א לא נופלים עוד יותר. האמת אני שוקל להכנס למוסך מורשה עם הבעיה הזאת , זה עדיף מהחאפרים ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה מעוד נפוצה ברכבים ישנים קורה מכמה סיבות טובות במנוע בגיר בפליטה לא חשוב יש פיתרון עקיף לבעיה הזאת שהוא הכי זול מהיר ולא מסובך במיוחד פשוט למתוח טורים זה בעצם במצב ניוטרל המנוע מקבל יותר חומר בערה ממה שהוא קיבל פעם והטורים לא נופלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה מעוד נפוצה ברכבים ישנים קורה מכמה סיבות טובות במנוע בגיר בפליטה לא חשוב יש פיתרון עקיף לבעיה הזאת שהוא הכי זול מהיר ולא מסובך במיוחד פשוט למתוח טורים זה בעצם במצב ניוטרל המנוע מקבל יותר חומר בערה ממה שהוא קיבל פעם והטורים לא נופלים.

הבעיה שטורים לא נופלים תמיד . הם מתחילים להשתגע אחרי זמן מה. אז אין סיבה לשחק עם הברגים של טורים ולסוע על 2000 בניוטרל ולחכות למקרה שהם יפלו )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון עם הסופר לאנסר שלי הבעיה נגרמת מגלגלי שיניים אכולים שנמצאים בתוך המנוע צעדים.

אצלי הטורים עלו וירדו לבד אבל לפני זה היתה לי אותה תופעה כמו שלך,

אז אם זה קורה אצלך כדאי לך לבדוק את גלגלי השיניים האלו.

אם אתה מאזור ראשון אני אתן לך שם של מוסך שמתמחה בנושא ותיקן את הרכב שלי בעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון עם הסופר לאנסר שלי הבעיה נגרמת מגלגלי שיניים אכולים שנמצאים בתוך המנוע צעדים.

אצלי הטורים עלו וירדו לבד אבל לפני זה היתה לי אותה תופעה כמו שלך,

אז אם זה קורה אצלך כדאי לך לבדוק את גלגלי השיניים האלו.

אם אתה מאזור ראשון אני אתן לך שם של מוסך שמתמחה בנושא ותיקן את הרכב שלי בעבר.

אני מאזור ב"ש , הכי מעצבן זה שאת הגלגלי שיניים החליפו לי בדיוק לפני איזה 3/4 חדשים ,כאילו תוקף האחריות . אי אפשר לרכוש קיט גלגלי שיניים יותר איכותיים , כי כל טיפול כזה זה איזה 300 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כשאני מפעיל מזגן אני רואה שטורים עולים ומתייצבים על 1 בערך (ז"א על אותו ערך כמו שהיה בלי מזגן) ואחרי שאני מכבה אותו הטורים יורדים ומתייצבים על אותו ערך תקין , האם זה אומר שמנוע צעדים תקין ?

יכול להיות שהבעיה שלי נובעת ממערכת הזרקה ? אולי כדאי להוסיף תוסף דלק וזה יפתור את הבעיה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ,אתה חושב שמנוע צעדים איבד כיוון כאילו ?

מנסיון שלי עם שלושה גאלאנטים, כל פעם לאחר החלפת\ניתוק מצבר, המנוע לא היה עובד יציב בעמידה (הטורים היו משתוללים)

לאחר יום יומיים הוא היה חוזר לעצמו.

לאחרונה למדתי איך לבצע איפוס ומאז אין צורך להמתין את הזמן הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיניין עם המצבר נכון גם לסופר לאנסר, לפני כמה חודשים הלך לי המצבר ברכב, אחרי שהחלפתי אותו חזרה לי בעיית טורים שהייתה לי

ברכב, חשבתי שזה מגלגלי השיניים של מנוע הצעדים חזרתי למי שהחליף לי אותם והוא הוציא אותם לידי והראה לי אותם שהם

חדשים והבעייה לא מזה.

אחרי שבוע הבעיה הסתדרה לבד.

לפני כמה ימים פירקתי מצבר כדי להחליף רדיו דיסק ברכב לפני שאני מוכר אותו ושוב התחיל הבעיות עם הטורים, אז אני חושב שאתה

צודק עם האבחנה של המצבר בנוגע לבעיית הטורים.

איך איפסת את הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאת חבר הפורום ליין מן.

איפוס למצערת הגז , כאשר הרכב חם בטמפרטורת עבודה רגילה .

הוצא מפתח ממתג ההנעה , נתק את המצבר ל 5 דקות , ( נתק כבל (-) )

חבר את המצבר , פתח מתג הנעה ,למצב שני ידלקו אורות לוח שעונים , אחרי כ 10 שניות הנע את המנוע ב P .

לא ללחוץ על דוושת הגז בשום מצב , גם בשלבים הבאים .

ב P - תן למנוע ליצב לבד סיבובי סרק כ 30 שניות .

העבר ל N - רגל על הבלם , ותן למצערת לייצב סיבובים שוב כ 20 שניות .

העבר ל R , רגל על הבלם , שוב ל כ 20 שניות .

העבר ל D , רגל על הבלם , ל 20 שניות , ובדוק אם סיבובי הסרק עומדים על כ 750-800 סל"ד .

בצע נסיעה קצרה ובדוק אם ה סל"ד יציב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...