Jump to content

astralmir

 • פרסום הודעות

  437
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות astralmir

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • תחביבים
  רכבים,מוסיקה,אלקטרוניקה
 • מקצוע
  טכנאי אלקטרוניקה.
 1. שלום לכולם. נדלקה בלוח השעונים של הרכב נורת התראת מים בפילטר דלק , הנורה דלקה חלש פעם אחת ולאחר כיבוי והדלקת הרכב מחדש כבתה. למיטב הבנתי נורה זו אמורה להתריע ברכב בעל מנוע דיזל ולא בבנזין. הנורה כרגע כבויה אך אם תדלוק שוב יש משהו שאמור לבדוק? תודה רבה.
 2. שלום לכולם. יונדאי I20 עקב התפרקות של מגן שמש, הדשבורד מלא בשאריות דביקות שקשה מאוד להוריד. השאריות הן שומניות, לאחר מספר ניסיונות לנקות בעזרת מגבון לח או בד רטוב עדיין הדשבורד לא התנקה ונראה ומרגיש ממש לא טוב. צירפתי תמונות, מה לדעתכם ניתן לעשות כדי לחדש את המצב של הדשבורד? תודה רבה.
 3. שלום לכולם. שואל בשביל חבר. הונדה ג'אז 2011 ידנית יש רצועה או שרשרת טיימינג? תודה רבה.
 4. שלום רועי, תודה על התשובה המלאה, רק עכשיו ראיתי את התשובה. כתבת לי בלשון נקבה אני גבר לא אשה. 1. יש חרירי קטן בפייית התדלוק.. תראי שהוא לא סתום. לא סתום 2. מתי זה קורה לך? אחרי נסיעה ארוכה? קצרה? קורה פתאום ללא שום מאפיין שונה,אולי כשחם יותר אז זה יותר מורגש 3. נדיר אבל אולי הגומיה של משאבת הדלק נסדקה או משהו. עדיין לא בדקתי,בדרך כלל משאבת הדלק נמצאת מתחת למושב האחורי אך הריח לא בא מתוך הרכב אלא מחוץ לרכב מדוייק יותר מכיוון מכסה מיכל הדלק.אני אבדוק את המשאבה גם. 4. תסתכלי מתחת לרכב על הטנק דלק.. רק בבוקר לפני נסיעה תראי אם יש נזילה או משהו. אין נזילה מתחת לרכב, בדקתי גם כשהריח קיים וגם שלא 5. פתחי מכסה מנוע אם את אחרי נסיעה ויש ריח ותנסי לראות עם זה מכיוון כלשהו במנוע. הריח בא בטוח מכיוון מכסה מיכל הדלק 6. את מקפידה לסגור את מכסה הטנק דלק יד הסוף? תראי מה מצב הגומיה שלו גם. מקפיד,במיוחד כשהתחיל הריח חיזקתי יותר חזק מהרגיל 7. מספיק לבינתיים הפעולות הללו. יש עוד המון אבל תתחילי עם זה. ( 8. קיבלת מכה ממשהו בזמן האחרון מתחת לאוטו? ) רק עכשיו קיבלתי את הרכב,אני לא עליתי על משהו אבל רכב השכרה מי יודע מה עבר עליו לפני, לא רואה משהו בולט. מקרה נוסף ששמתי לב אליו, לפני כמה ימים מילאתי דלק והמשאבה כל הזמן קפצה,מניסיון עבר שלי ברכב קודם זהו נשם סתום במיכל הדלק,נסעתי ככה ובדקתי שוב בתדלוק הבא במשאבה אחרת האם זה קורה וזה לא קרה. כבר כמה ימים שהריח לא הופיע,אבל הבעיה בטוח לא נפתרה. תודה.
 5. שלום לכולם, ברכב לעיתים יש ריח חזק של דלק שמגיע מכיוון מכסה מיכל הדלק. זה לא קורא כל הזמן אבל כשזה קורא הריח מאוד חזק גם שעומדים רחוק מהרכב. סגרתי חזק את המכסה ונראה שעזר לכמה זמן אך שוב חזר הריח, זהו רכב ליסינג מהעבודה אך לפני שאני צריך לעבור את כל הטרחה של החלפה לרכב זמני אולי יש משהו שאוכל לעשות בעצמי, מכירים את התופעה? תודה.
 6. תודה רבה מרק. אני אחפש מנורה בעלת מפרט זהה.
 7. שלום לכולם. יונדאי I20 נשרפה לי נורת תאורת הסלון ברכב, הספק הנורה המקורית הוא 8W והנורה שקניתי היא 10W יש מניעה להשתמש בנורה הזאת, כמובן מבחינת חום או שזה זניח? תודה רבה.
 8. מה בנוגע למוצר הזה? הוא חזק מספיק או שגם ידוע כניתן לפריצה?
 9. בנוגע להעברת הבעלות עצמה, ניתן להעביר בדואר כמו העברת בעלות רגילה או שדרוש ללכת למשרד הרישוי? תודה.
 10. ממליץ על תוכנה דומה לTASKER אבל יותר פשוטה אפליקציה שנקראת AUTOMATEIT
 11. שלום לכולם. מדובר על רכב שרשומים עליו שני בעלים, אני קונה מהבעלים השני את חלקו כדי להיות הבעלים היחיד. האם לאחר הוצאת בעלים אחד מהרישום ברישיון משתנה מספר הידיים של הרכב? תודה רבה.
 12. תודה אדי כמו שאמרת כך היה. לקחתי שפיץ פלייר, נתתי לקליפס סיבוב של 90מעלות והוא יצא בקלות וגם חזר למקום בקלות. תוך 10 דקות המצלמה הותקנה. אני רוצה להמליץ לכם על המצלמה שקניתי, זאת מצלמה של viofo מדגם 119 מצלמת ממש טוב גם ביום וגם בלילה. תודה.
 13. תודה רבה. כן, בדיוק, זה קליפס מיוחד שתופס את הפלסטיק ולא נותן לו לצאת, קראתי בפרום אמריקאי שהוא באמת מגן על הנוסעים ברכב בזמן שכרית האויר נפתחת. שיחקתי עם הקליפס הזה אני ינסה לסובב אותו עם פלייר,ניסיתי לסובב אותו ביד אבל זה לא הצליח בנתיים. אני אנסה ואודיע לך. תודה.
×
×
 • Create New...