Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשים שעוצרים לקחת עיתון בעמדת חלוקה מעכבים את התנועה (כותרת ערוכה)

avizaz
שימו לב! השרשור הזה בן 4296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל הכבוד לבחור הרגוע עם האקדח, אני הייתי יורה ללא היסוס ישירות לברכיים, ישר מלמד אותו לקח שלעולם לא יישכח.

בהמה, אם אני השופט, מינימום 20 בפנים.

כן הבעיה שבמדינה המצחיקה שלנו היית כנראה יוצא אשם כי השתמשת בכוח מופרז. זה נשמע מצחיק אני יודע אבל זה החוק - מותר לך להשתמש בכלי יריה רק כמפלט אחרון וכדי למנוע סכנת חיים. אולי אולי בגלל שהכל מתועד יכול להיות ששופט היה מזכה אותך אם היה משתכנע שאכן הצעיר היה מנסה מעל לכל ספק להכות עם הלום, אם נפלת עם שופט בעייתי, אתה יכול לשלם על זה מחיר יקר והבן אדם שנפגע עוד עלול לתבוע אותך כספית לפיצוי.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
הסיבה שהם מפזרים את זה על ידי בן אדם ולא לכל דורש, זו הסיבה שכל אחד יקבל אחד ולא 10 , והתפוצה של הקוראים תהיה גדולה יותר.

אבל מה כבר יש לבן אדם אחד לעשות עם 10 עיתונים? תחרות אוריגמי?

בכל בוקר עומד מחלק עיתונים בצומת פולג. ברגע שהאור הירוק נדלק הוא עושה פרסה ומפסיק לחלק, גם אם אידיוטים עוצרים וצופרים לו, הוא אומר אני לא נותן עד לאור אדום. אני חושב שאי-אפשר להאשים את המחלקים, או את הנהגים, או את הוגה הרעיון.

היה אפשר למנוע את זה שהאידיוטים מאטים/עוצרים וצופרים לו שיתן להם ומעכבים את התנועה במקום להמשיך לנסוע, אם מלכתחילה לא היו מציבים מחלק עיתונים בצומת.

להאשים את המחלק אי אפשר כי הוא פשוט עושה את עבודתו.

את מי שהציב שם את המחלק בהחלט אפשר להאשים, כי הוא מחלק את העיתון שלו על חשבון עיכוב התנועה וגם מסכן את העובד שלו שם בצומת.

ואת הנהג שמעכב את התנועה כדי לקחת עיתון אי אפשר להאשים?

בחוצות המפרץ בכביש מול מרכז השרות של סלקום יש מחלק עיתונים לפני הכיכר שתמיד גורם שם לפקק. הרי הישראלי המצוי יעצור את כולם בשביל איזה סמרטועיתון שנותנים בחינם. זה כל כך מעצבן.

בטבעון יש את העיתונים המקומיים שמקבלים בחינם ואותם שמים בערמות במקומות מרכזיים בישוב. כל מי שרוצה בא ולוקח בעצמו, בלי להפריע בכביש. העיתונים האלה עדיין לא פשטו את הרגל, ככה שהשיטה הזאת גם עובדת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...