Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא חסר מודעות למכירת רכבי אספנות עם מחיר הזוי

אושרי
שימו לב! השרשור הזה בן 4319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אישית אני דווקא חושב שהרכב שווה את זה והייתי קונה, אבל לצערי אני לא פנוי השבוע.

מישהו יודע את ספר הטלפון של אראלה? לא אהיה זמין ואני לא רוצה שהיא תחשוב שאני

מסנן אותה-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איזה פראייר המוכר הזה, הוא לא יודע שהוא יכול להוסיף למחיר בקלות עוד 130K$.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mercedes-Benz-190-Series-190-Ponton-Sedan-1957-Mercedes-Benz-190-Ponton-NO-RESERVE-Auction-Beautiful-/300717096941?pt=US_Cars_Trucks&hash=item460422bfed

מילא המוכר, אבל אותך בכלל לא הבנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פראיירים לא מתים - הם רק מתחלפים,

הוא ימצא קונה, יגיע הפראייר הלא שפוי שיתן לו את הסכום הזה או סכום קרוב לנדרש,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה אני טס לארה״ב לחצי שנה

מביא אני בדרך! חזרה רכב וישאר לי כסף להזמין את כולכם להשקה כולל אנטריקוט ים על האש...

איחלתי למוכר בהצלחה במחירה... אולי יבוא הפראייר8)

בוא נתחיל מהאנטריקוט בשלב הראשון, אח"כ תחליט מה הלאה :lol:

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נטפלתם אליו?

זה מה שהוא רוצה, אם יהיה מי שישלם טוב ואם לא- בעייה שלו.

חוץ מזה, חסרות דוגמאות של כאלה שדורשים מחירים "לא שפויים", רוב אלה שמוכרים ביד 2 הם כאלה..

ובכלל.. מהו מחיר "לא שפוי"? כל אחד והערכה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא צריך להפריע, בסופו של דבר כל אחד רשאי לקבוע את המחיר שהוא רוצה, אבל לדעתי מודעות כאלה מוציאות שם רע לבעלי רכב אספנות.

סתם אחד, שגולש ביד 2 ונתקל במודעה כזו, חושב לעצמו "וואלק אלה עם הענתיקות, כל אחד שיש לו גרוטאה חושב שהיא אוצר ותוקע מחיר מהסרטים"

סתם יחסי ציבור שליליים שאולי עלולים להשפיע על יחס הציבור לתחום רכבי האספנות.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא צריך להפריע, בסופו של דבר כל אחד רשאי לקבוע את המחיר שהוא רוצה, אבל לדעתי מודעות כאלה מוציאות שם רע לבעלי רכב אספנות.

סתם אחד, שגולש ביד 2 ונתקל במודעה כזו, חושב לעצמו "וואלק אלה עם הענתיקות, כל אחד שיש לו גרוטאה חושב שהיא אוצר ותוקע מחיר מהסרטים"

סתם יחסי ציבור שליליים שאולי עלולים להשפיע על יחס הציבור לתחום רכבי האספנות.

לא מזמן ראיתי מישהו מוכר אלפתא סדאן מפורקת במצב גרועה וללא ניירות ב10,000 ש"ח

לפי דעתי הרכב זה לא שווה יותר מ1000 ש"ח וגם אין הרבה מה לעשות איתו חוץ מאולי להוציא ממנו כמה חלקים

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אולי המודעה סתם מפוברקת ?

מאמין שההודעה אמיתית

כנראה בי-ם יש חיידק מוזר

אליי התקשר איש נחמד שיודע שאני מחפש קפריס 88 לחלקים

התקשר וביקש בעדינות על קפריס מתאימה- 45000 ש"ח ובמילים, ארבעים וחמש אלף !!! ש"ח:lol:

כן, בלי להתבלבל

שברולט קפריס 350, 88

פסח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבור הגרוטאה לחלקים? :-o:-P:lol: הוא בטוח שלא הוסיף שני אפסים בטעות? :roll:

הבעיה עם המודעות כאלה- שאפילו אין חשק להתווכח על המחיר- כאילי מה תגיד לו: אני מוכן לתת 50 אלף? -הבן אדם פאקין רוצה חצי-מיליון!!!:shock:

למרות ש...אחת מהמשאיות שלי כאשר הוצאה למכירה בפעם הראשונה (משאית שעמדה 10 שנים ובמצב לא ברור, בת 30!!)- המוכר דרש בטלפון 70 אלף, כאשר צחקתי שאל כמה אני מוכן לציע, הצעתי לו מחיר הברזל (אז כ-1000 ש"ח לטון)- אז אמר שזה מעט מדי ובסוף אכן מכר אותה למישהו ב-15 אלף (שזה היה בדיוק מחיר הברזל שלה). לשאלתי למה לא מכר לי- הסתבר שלא הבין וחשב (הגאון!!!!:evil: ) שאני מציע לו 1000 ש"ח על המשאית...:? בסוף לקחתי רק את השלדה בלבד ללא מיקסר בפחות- אבל זה כבר סיפור אחר... אז לא צריך לפחד להוריד- אבל שוב: ממחיר כזה?!?!:shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאשר שזה עושה "יחסי הציבור רעים"- אכן כן, רוב ה"אנשים הפשוטים" שלא מבינים כלום- מרוב שרואים מחירים כאלה- מתחילים לחשוב שאלו המחירים המקובלים בעולם האספנות- ואז באמת נתקלים בתופעות שכאשר שומעים שאתה אספן- דופקים לך מחיר בשמיים, לי בפנים אמרו פעם: "אתם האספנים- יש לכם ימבה כסף- למה אתה מתבכיין?!" !!! -נו מה אגיד- הלוואי...:roll::?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל, כל הפרטים קצת מוזרים במודעה.

הרכב שנת 57.

הוא יד ראשונה.

הרכב אצלו 40 שנה (איפה היה לפני, שכחו אותו במפעל?)

לטענתו, הוא רכש את הרכב ב 1973, לפני זה הוא במשך 15 שנה לא היה רשום?

אולי שלל מיום כיפור? :shock:

שיוסיף בסוף המודעה "הרכב של המלך חוסיין" שמעתי זה מוסיף הרבה למחירון. :wink:

בגירה הפנה את תשומת ליבכם לבעיה האמיתית.

אין בעיה, שיבקש גם 2,000,000 על הרכב, הבעיה היא שכל המודעה הזאת שזורה שקרים קשים.

ושקרנים, באשר הם, הייתי חותך להם את הלשון.

שיבקש כמה שהוא רוצה, שלא ימציא/יסלף/ישקר, למזלי עוד לא נפלתי בפח ברכישת רכש משומש, אך לא מעט אנשים נופלים ורובם הגדול נופל כי שיקרו להם.

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מעצבן ממקרים כאלו , לפני כחודש וחצי יצא למכירה פורד אסקורט שתי דלתות שנת 72 במחיר שפוי (10000 ש"ח) רכב יד ראשונה צבע מקורי וללא חלודות - מזל טוב לקונה המאושר אבל הקונה המאושר זה רק מישהו שמעוניין להרוויח כסף בענף כ"כ מצומצם ולאחר חודש וחצי הוא מוציא אותו למכירה ומוסר לי פרטים בטלפון יד שניה מרופא

ומבקש 22000 ש"ח על הרכב

זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי.

פושעים ניזונים מסלחנותה של החברה הסובלנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...