Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BRZ בארץ מחודש יוני (וגם GT86 כולל מחירים)

oranp83
שימו לב! השרשור הזה בן 4392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 207
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מתוך הכתבה:" חברת יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה לישראל, הודיעה הבוקר (ה') רשמית על השקת ה-GT86 בישראל.. מחירה יתחיל ב-230 אלף שקל לגרסה הידנית, וב-240 אלף שקל לגרסה האוטומטית...שתי הגרסאות יוצעו עם מפרט טכני ואבזור דומים...בחברת יפנאוטו מסרבים בינתיים לנקוב בתג המחיר של גרסת סובארו..."

למה ה-GT86 מתומחרת רשמית בעוד ה-BRZ לא?

דע מניין באת, לאן אתה הולך וכמה זה יעלה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שיוניון מוטורס היא חברה אחת, ויפנאוטו היא חברה נפרדת לחלוטין. חכה בסבלנות, כמו שכבר כתבתי, ותקבל גם תמחור ל-BRZ.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם סוכן מסובארו אמר לי בסוד שב 26 לחודש יש יפרסמו מחירים לBRZ

אני כבר מת לדעת

You should never drive faster than your guardian angel can fly, mine is electronicly limited to 300 km/h.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-26 לחודש אכן מתקיימת השקה ישראלית לעיתונאים של ה-BRZ.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יפייפיה הגיע כבר לארץ?

למי שלא יודע לקרוא שרשורים לפני שהוא כותב היא לא הגיעה. לכל האחרים כבר כן.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

370Z בגרסתה הבסיסית לאחר מיקוח תעלה 290,000 ש"ח.

אני רוצה לראות מי ישקיע בטויטה הזו 233,000 ש"ח ולא יוסיף 60 אלף ל370Z...

ואתה חושב ש230 אלף זה אחרי מיקוח ?

אני מאמין שישחררו את הרכב באיזור ה200 -215 ואז ל370z הפער גדול הרבה יותר+ טיפולים יקרים יותר וביטוח שוחט(בזמנו ההצעה הטובה ביותר שנתנו לי לZ היא 12 אלף, לנהג יחיד מעל 30)

לכל המתרעמים מהמחיר, כמו בכל רכב יוקרה/נישה יש הנחות יפות מהמחיר הרישמי, המחיר הרישמי נועד רק ללוי יצחק כדי שהוא מוריד ממנו אחוזים יפים במחירון בשנים הראשונות, הלקוחות לא יפסידו הרבה, או לפחות יחשבו כך ,לפני שהם זורקים את רכבם בחזרה לטרייד. כל החברות עושות את זה, וההנחות מגיעות לפעמים גם ל20 אחוז (כמובן שמשחקים לך את המשחק כמו שצריך, מפגישים אותך בחדר סודי עם מנהל המותג בשעת לילה מאוחרת, שם מנהל המותג לוחש לך את ההנחה שהשיג , ומשביע אותך שלא תספר לאף אחד על גודל ההנחה שקיבלת, שניתנה רק בגלל שאתה כזה לקוח מיוחד, כי אף אחד לא מקבל כזו הנחה, שאושרה אישית עי מנכל טויוטה העולמית, בלה בלה. ואתה מבסוט ומרגיש VIP, שולף את הישראכארט, שהרי לא תוותר על כזו הזדמנות. רק שאתה יוצא החוצה מהפגישה, ואתה רואה מחוץ לחדר תור של עוד כמה לקוחות פוצנטיאלים, אתה מבין שגם הם, יקבלו בדיוק את אותה הנחה שקיבלת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שגם בלי להתמקח יותר מדי יהיה אפשר להוריד קצת את המחיר...

ואם תתמקחו הרבה אולי גם תורידו הרבה אבל המחיר ההתחלתי הוא חזירי ולא מכבד.

נקווה שסובארו יתחילו קצת יותר נמוך.

בכל מקרה, מבחינתי היא לחלוטין ירדה מהפרק.

גיא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי יבוא אישי? תקנו אותי איפה שאני טועה

את הטויוטה אי אפשר לייבא מארה"ב, כי לפי החוק אפשר רק לייבא ממדינת היצור, ושער היין הופך את זה ללא כדאי לייבא מיפן.

את הסיון אי אפשר לייבא, כי היא לא נמכרת בארץ וכנראה בכלל לא עברה תקינה אירופאית (אי היא לשוק האמריקאית בלבד). ואל טטעו לחשוב שזה לא משנה כי זאת בעצם הטיוטה.

אבל מה לגבי ה-BRZ? היא מיוצרת גם בארה"ב לא? כמה היא תעלה בהערכה גסה ביבוא אישי?

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הידוע לי, BRZ מיוצרת ביפן.

אבל לשימחתך, יצאה תקנה חדשה שניתן לייבא מארה"ב רכבים בתקינה אמריקאית ללא תלות בארץ היצור, כך שניתן לייבא את ה-BRZ.

אחוז המס עליה יהיה גבוה יותר אם היא מיוצרת ביפן ולא בארה"ב.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בושה. רכב שאמור לעלות אחרי מיסים ורווח יפה של היבואן 180 אולי מקסימום 190 אש"ח, עולה 40-50 אלף יותר. פשוט ביזיון.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...