Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגעו לי ברכב בחנייה, השאירו פתק? (זאת שאלה?)

שימו לב! השרשור הזה בן 4479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בסביבות השעה 6 בערב אמר לי אחד שעובד איתי שהאוטו שלי נפגע,

יצאתי לכיוון הרכב והתגלה שהמכה לא קטנה כמו שחשבתי, כנף שמאל התעקמה, הטמבון נשבר, פנס האיתות נשבר ונפל.

לאחר כמה שניות עצבניות במיוחד הרמתי את הראש וראיתי מתחת למגב פתק, חיוך קטן עלה על פניי

אך כנראה שלא פה יגמר הסיפור, הגברת שהשאירה פתק, חרשת וניתן לדבר רק בסמסים, נראה קל?

שלחתי לה הודעה אם היא יכולה לתת לי את פרטי הביטוח שלה שאני יוכל לגמור את הסיפור כמה שיותר

מהר למה גם באמצע עבודה, וגם בגלל עומס בלימודים ועבודה.. אין רגע דל.

ולא מספיק, היא אפילו לא גרה באיזור שלי אלא בכלל במרכז (אני בדרום)

הפוגעת רוצה לתקן את הנזקים בעצמה, ולא רוצה לתת את פרטי הביטוח, ת.ז או מספר רכב,

בחנייה אין מצלמות, ואתמול בסביבות השעה עשר בערב התקשרתי אלייה כאשר היה איתה מישהו

שידובב אותה, שגם אותו לא הצלחנו לשכנע שיתן את הפרטים.

היא ביקשה שאבוא אלייה ואסדר את זה במוסך שהיא רוצה אבל המרחק נסיעה אלייה עולה על שעה וחצי\

אין לי זמן מיותר.

סיכמנו אני אלך לפחח ואשלח לה למוחרת הצעת מחיר לתיקון,

הבוקר הלכתי לאחד מהמוסכים והצעת המחיר גבוהה אפילו ממה שציפיתי, 2800 ש"ח כולל עבודה.

כנף, פנס איתות, טמבון, צבע ועבודה.

שלחתי לה את ההצעה והיא הגיבה שביום ראשון היא תוכל לסדר את זה במוסך שלה?

מה עליי לעשות? לפנות למשטרה? אפשר לאתר אדם לפי מספר טלפון?

ולצערי ו"למזלי הרב" השיחה לא הוקלטה.

עזרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

היות והיא פגעה ברכב שלך, יש לך את הזכות לתקן היכן שתרצה, לשם כך היא משלמת מידי שנה עבור ביטוח - כדי שתוכל לקבל את התשלום עבור התיקון.

אם היא כ"כ רוצה שתגיע עד אליה, היא מוכנה לשאת גם בהוצאות הדלק שלך? יום עבודה וכו...?

האם יש לך SMS שבו ניתן להסיק שהיא אכן פגעה ברכב שלך?

למשל:

אני לא מוסרת לך את פרטי הביטוח, תבוא לתקן במוסך שאני מכירה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

היות והיא פגעה ברכב שלך, יש לך את הזכות לתקן היכן שתרצה, לשם כך היא משלמת מידי שנה עבור ביטוח - כדי שתוכל לקבל את התשלום עבור התיקון.

אם היא כ"כ רוצה שתגיע עד אליה, היא מוכנה לשאת גם בהוצאות הדלק שלך? יום עבודה וכו...?

האם יש לך SMS שבו ניתן להסיק שהיא אכן פגעה ברכב שלך?

למשל:

אני לא מוסרת לך את פרטי הביטוח, תבוא לתקן במוסך שאני מכירה...

כן, יש לי מספר סמסים שהיא מודה

הבעיה שאני לא רוצה להבריח אותה ולכן חושב על כל סמס מליון פעם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתחלה טובה השאירו לך פתק.

1% משאיר השאר משאיר אותך עם הנזק.

לכן תן לה את הקרדיט ונסה למזער נזקים והערמת קשיים.

כל זה כמובן מבלי שאיכות התיקון תיפגע.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר לה שאתה בא לקראתה והיא גם צריכה לבוא לקראתך כי אתה לא נערת גומי.

אתה מבזבז יום עבודה והיא צריכה לממן/לדאוג לך איך לחזור הביתה (מונית או שהיא/מישהו מטעמה יסיע אותך כדי שלא תבזבז יותר מדיי זמן על העניין הזה).

בנוסף תבהיר לה שאתה מכניס את הרכב למוסך שהיא בחרה רק בתנאי שאיכות התיקון תהיה לטעמך, אחרת אתה פשוט הולך לתקן במוסך שאתה בוחר כי זו זכותך (ואתה מוותר על הזכות הזו בשבילה).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר לה שאתה בא לקראתה והיא גם צריכה לבוא לקראתך כי אתה לא נערת גומי.

אתה מבזבז יום עבודה והיא צריכה לממן/לדאוג לך איך לחזור הביתה (מונית או שהיא/מישהו מטעמה יסיע אותך כדי שלא תבזבז יותר מדיי זמן על העניין הזה).

בנוסף תבהיר לה שאתה מכניס את הרכב למוסך שהיא בחרה רק בתנאי שאיכות התיקון תהיה לטעמך, אחרת אתה פשוט הולך לתקן במוסך שאתה בוחר כי זו זכותך (ואתה מוותר על הזכות הזו בשבילה).

האם ניתן לאתר בן אדם לפי מספר פלאפון? זאת השאלה שאני שואל את עצמי מספר פעמים,

אין לי עלייה הרבה מידע, מה שהצלחתי להשיג לא עזר לי הרבה,

נחכה ונמתין ליום א', היא אמורה לחזור אליי עם תשובה לגבי ה"בירור" שלה במוסך.

נשמע ונראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה ב 144 של חברות הסלולר...

באיזה חברה היא נמצאת?

פלאפון, אורנג ..

Sent from my BlackBerry 9780 using Tapatalk

לא הולך, הם לא מוכנים לבצע חיפוש הפוך וחסר לי את שם המשפחה שלה.. ורחוב מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה הכל אתה מנסה לעשות בדרך הקשה?

שלח לבחורה SMS עם הניסוח הבא:

"עקב פערים גדולים במשא ומתן בנינו והעובדה שאת לא מעוניינת למסור את פרטי הביטוח שלך, אני נאלץ להגיש תלונה על פגע וברח כדי שהמשטרה תתן לי את הפרטים המלאים שלך כדי שאעביר אותם לביטוח מכיוון שאני מעוניין לתקן את ריכבי במהרה. קחי בחשבון שההתנהגות שלך דחפה אותי לפעול כך ושהתלונה הזו עלולה לגרום לך לטרטורים נוספים וזו ממש לא הייתה המטרה שלי".

אם אין תגובה תוך 24 שעות פשוט פנה למשטרה עם כל הפרטים ותן לחברת ביטוח שלך לשבור אתה את הראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"עקב פערים גדולים במשא ומתן בנינו והעובדה שאת לא מעוניינת למסור את פרטי הביטוח שלך, אני נאלץ להגיש תלונה על פגע וברח כדי שהמשטרה תתן לי את הפרטים המלאים שלך כדי שאעביר אותם לביטוח מכיוון שאני מעוניין לתקן את ריכבי במהרה. קחי בחשבון שההתנהגות שלך דחפה אותי לפעול כך ושהתלונה הזו עלולה לגרום לך לטרטורים נוספים וזו ממש לא הייתה המטרה שלי".

אם אין תגובה תוך 24 שעות פשוט פנה למשטרה עם כל הפרטים ותן לחברת ביטוח שלך לשבור אתה את הראש.

וזה במקום לסוע למוסך שלה לתקן את הנזק ולגמור עניין ?!?!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגזמת. כמו שישה אמר, היא השאירה פתק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגע וברח זה מונח שתקף לגבי פגיעה באנשים ולא רכוש.

כמו כן היא השאירה פרטים - ככה שהמשטרה תפנה אותו לפתור את הסכסוך הזה בבית המשפט.

יש לך 3 אופציות:

1. לאיים עליה ולקוות שהיא תישבר.

2. לפנות לחברת הביטוח שלך שתתעסק עם העניין - הם כבר יאתרו אותה וכו'.

3. ללכת למוסך שלה - גם אם לא תתקן שמה - לפחות תוכל לראות את המספר רכב שלה ולגלות עוד פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

igalr, שים לב שבהודעה הראשונה רשמתי לו שכדאי לו לפתור את הבעיה במוסך שלה אבל תסכים איתי שאם הוא גר בדרום והיא במרכז, הוא לא צריך לספוג גם את ההפסד יום עבודה, גם את עלויות הנסיעה חזרה הביתה (מספיק הוא מבזבז דלק כדי להגיע למוסך שלה) וגם את העובדה שכמה ימים יאלץ להסתדר בלי רכב. בגלל זה רשמתי שיש גבול עד כמה ניתן לבוא לקראת הצד השני.

מצד שני הוא יכול (מבחינת החוק היבש) להכניס את האוטו למוסך ליד הבית וכך לא להפסיד יום עבודה, לקבל רכב חליפי מהביטוח ולא לעשות טיול מאולץ למרכז ולתת לה לשבור את הראש מול חברת הביטוח.

omeromer ונקמיצ'י, קוראים לי משה והמספר טלפון שלי 0123456789. אני רוצה לראות אותך מגיש נגדי תביעה עם הפרטים האלה.

הבחור חייב לערב את המשטרה כי אין לו מספיק פרטים כדי לתבוע/לערב את הביטוח.

לפותח השרשור, אל תעשה טעויות שעלולות לסבך אותך. אם תשיג את הכתובת שלה מגורם שלא אמור לתת לך את הכתובת (חברות סלולר, "חבר עם קשרים" וכו') הבחורה יכולה להגיש נגדך תלונה במשטרה ואז גם אתה וגם מי שנתן לך את הפרטים בצרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלך למשטרה ותיגש לבוחן תנועה, הוא יגיד לך למלא טופס ואחרי שתמלא תקבל את הפרטים. אני הגעתי עם מספר רכב וקיבלתי שם הבעלים וכתובת. לא יודע אבל אם עם מס' טלפון תוכל לקבל משהו.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

igalr, שים לב שבהודעה הראשונה רשמתי לו שכדאי לו לפתור את הבעיה במוסך שלה אבל תסכים איתי שאם הוא גר בדרום והיא במרכז, הוא לא צריך לספוג גם את ההפסד יום עבודה, גם את עלויות הנסיעה חזרה הביתה (מספיק הוא מבזבז דלק כדי להגיע למוסך שלה) וגם את העובדה שכמה ימים יאלץ להסתדר בלי רכב. בגלל זה רשמתי שיש גבול עד כמה ניתן לבוא לקראת הצד השני.

מצד שני הוא יכול (מבחינת החוק היבש) להכניס את האוטו למוסך ליד הבית וכך לא להפסיד יום עבודה, לקבל רכב חליפי מהביטוח ולא לעשות טיול מאולץ למרכז ולתת לה לשבור את הראש מול חברת הביטוח.

omeromer ונקמיצ'י, קוראים לי משה והמספר טלפון שלי 0123456789. אני רוצה לראות אותך מגיש נגדי תביעה עם הפרטים האלה.

הבחור חייב לערב את המשטרה כי אין לו מספיק פרטים כדי לתבוע/לערב את הביטוח.

לפותח השרשור, אל תעשה טעויות שעלולות לסבך אותך. אם תשיג את הכתובת שלה מגורם שלא אמור לתת לך את הכתובת (חברות סלולר, "חבר עם קשרים" וכו') הבחורה יכולה להגיש נגדך תלונה במשטרה ואז גם אתה וגם מי שנתן לך את הפרטים בצרות.

בניגוד למה שחושבים אין דבר כזה חוק יבש.

לחוקים יש צדדים רבים אף אחד מהם אינו יבש.

למשל : יש חובה למזער נזקים. ויש חובה לפעול בתום לב , ובכל ערכאה שיפוטית אם השופט יתרשם שהבחור פועל בדווקנות זה יהיה לו לרועץ.

הרי מה יטען , הגעתי לבית משפט כי לא רציתי לסוע 90 דקות ?!?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...