Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגעו לי ברכב בחנייה, השאירו פתק? (זאת שאלה?)

שימו לב! השרשור הזה בן 4479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

לך למשטרה בטענת פגע וברח הם יוציאו את כל הפרטים שצריך ויעבירו לך.עד שיהיו בידך כל הפרטים לתביעה,גש לשמאי רכב שיעריך את הנזק, אתה לא חייב לתקן בנתיים.

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד למה שחושבים אין דבר כזה חוק יבש.

לחוקים יש צדדים רבים אף אחד מהם אינו יבש.

למשל : יש חובה למזער נזקים. ויש חובה לפעול בתום לב , ובכל ערכאה שיפוטית אם השופט יתרשם שהבחור פועל בדווקנות זה יהיה לו לרועץ.

הרי מה יטען , הגעתי לבית משפט כי לא רציתי לסוע 90 דקות ?!?!

שוב אתה מסתכל רק על הזמן אבל זה גם דלק, הוצאות נסיעה הלוך וחזור (בתחבורה ציבורית) הפסד של 2 ימי עבודה. וכל זה בשביל מה? בשביל לחסוך לבחורה 500 ש"ח? ומה יהיה עם הכסף שהוא כביכול מפסיד? הוא צריך להפגע בגלל שהפשע היחיד שהוא עשה זה להחנות ליד בחורה שלא יודעת לתמרן בחניה?

ד"א, אני לא טוען פה שצריך בצורה גורפת לסרב להצעת תיקון ע"י הצד הפוגע. פשוט במקרה הספציפי הזה הבחורה מגזימה לחלוטין עם הדרישות שלה ולא מציעה שום מקום לבוא לקראת הצד השני/לפצות אותו.

אני לא מכיר שופט שיעיז לפסוק לטובת בחורה שמתנהגת כמו שהיא מתנהגת.

פגעת? עשית נזק? הצעת לבחור לתקן במוסך שלך והוא סירב משיקוליו (וזכותו המלאה לסרב), אז שלב הבא זה לתת את פרטים המלאים (חברת ביטוח אם את רוצה לסדר דרכם או פרטים אישיים אם את רוצה ללכת לבית משפט).

אין דבר כזה מבחינת החוק אני אתן לך את הפרטים שלי רק אם הנזק לא יעלה על X שקלים ויתוקן במוסך Y.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אתה מסתכל רק על הזמן אבל זה גם דלק, הוצאות נסיעה הלוך וחזור (בתחבורה ציבורית) הפסד של 2 ימי עבודה. וכל זה בשביל מה? בשביל לחסוך לבחורה 500 ש"ח? ומה יהיה עם הכסף שהוא כביכול מפסיד? הוא צריך להפגע בגלל שהפשע היחיד שהוא עשה זה להחנות ליד בחורה שלא יודעת לתמרן בחניה?

ד"א, אני לא טוען פה שצריך בצורה גורפת לסרב להצעת תיקון ע"י הצד הפוגע. פשוט במקרה הספציפי הזה הבחורה מגזימה לחלוטין עם הדרישות שלה ולא מציעה שום מקום לבוא לקראת הצד השני/לפצות אותו.

אני לא מכיר שופט שיעיז לפסוק לטובת בחורה שמתנהגת כמו שהיא מתנהגת.

פגעת? עשית נזק? הצעת לבחור לתקן במוסך שלך והוא סירב משיקוליו (וזכותו המלאה לסרב), אז שלב הבא זה לתת את פרטים המלאים (חברת ביטוח אם את רוצה לסדר דרכם או פרטים אישיים אם את רוצה ללכת לבית משפט).

אין דבר כזה מבחינת החוק אני אתן לך את הפרטים שלי רק אם הנזק לא יעלה על X שקלים ויתוקן במוסך Y.

ואם יתקן במוסך שלו לא יהיו לו הפסד ימי עבודה נסיעות הלוך חזור וכו... ?

ונניח שזה יגיע לברור משפטי

לא מן הנמנע שהברור יהיה מעמיק

ישאלו שאלות שלא יהיו נוחות לתובע

כמו :

כמה סנטימטר הוא בלט מעבר סימון

באיזה מידה הרכב הפריעה לתנועה

כמה שריטות היו לרכב לפני כן

ועוד ועוד שאלות שעלולות לצמצם את הנזק לו אחראית הבחורה באחוזים ניכרים.

מכיוון שמדובר בנזק לא גדול הכי נכון שיעביר לה הצעת מחיר מסודרת מהמוסך ולאפשר לה לבדוק במוסך שלה

אם מדובר בפערים של כמה מאות שקלים סופג וממשיך הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם יתקן במוסך שלו לא יהיו לו הפסד ימי עבודה נסיעות הלוך חזור וכו... ?

ונניח שזה יגיע לברור משפטי

לא מן הנמנע שהברור יהיה מעמיק

ישאלו שאלות שלא יהיו נוחות לתובע

כמו :

כמה סנטימטר הוא בלט מעבר סימון

באיזה מידה הרכב הפריעה לתנועה

כמה שריטות היו לרכב לפני כן

ועוד ועוד שאלות שעלולות לצמצם את הנזק לו אחראית הבחורה באחוזים ניכרים.

מכיוון שמדובר בנזק לא גדול הכי נכון שיעביר לה הצעת מחיר מסודרת מהמוסך ולאפשר לה לבדוק במוסך שלה

אם מדובר בפערים של כמה מאות שקלים סופג וממשיך הלאה.

הלוואי היה לי את הזמן לבזבז על תביעות וכאלה.. כרגע אני משביט את כל המשפחה שאני לוקח את הרכב של ההורים שלי

ואני לא יכול לנסוע איתו ככה.. במהירות גבוהה לך תדע מה יקרה...? יתפרק הטמבון? מי יקח על זה אחריות?

כשהסיפור יגמר אני יפרסם תמונה ולא תאמינו.. לא בלט ולא נעלים.. הרכב היה בחנייה כמו כמו שכתוב בספר, תראו תמונה לא תאמינו.. צריך כישרון מיוחד..

ולגבי צבע אני לא ידבר.. הייתי פנאט בקטע הזה?)הרכב עבר צביעה (צבעתי לבד, סטודנט או לא( לפני 4 חודשים ולא היה לו כלום עליו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי היה לי את הזמן לבזבז על תביעות וכאלה.. כרגע אני משביט את כל המשפחה שאני לוקח את הרכב של ההורים שלי

ואני לא יכול לנסוע איתו ככה.. במהירות גבוהה לך תדע מה יקרה...? יתפרק הטמבון? מי יקח על זה אחריות?

כשהסיפור יגמר אני יפרסם תמונה ולא תאמינו.. לא בלט ולא נעלים.. הרכב היה בחנייה כמו כמו שכתוב בספר, תראו תמונה לא תאמינו.. צריך כישרון מיוחד..

ולגבי צבע אני לא ידבר.. הייתי פנאט בקטע הזה?)הרכב עבר צביעה (צבעתי לבד, סטודנט או לא( לפני 4 חודשים ולא היה לו כלום עליו..

אני אסביר קצת יותר טוב את כוונתי

נכון לעכשיו אתה יכול להסתדר עם הבחורה

למשל להגיע אליה פעם אחת למוסך שיעריך את העבודה ולקחת לה כסף כדי לתקן איפה שתרצה .(לא בטוח שזה אופציה יכול להיות שהיא לא משלמת למוסך את מלוא העלות מקומבינות כאלה ואחרות).

לקבל הצעת מחיר במוסך שלך ולהסתדר איתה על היקף התשלום .

ברגע שתתחיל איתה הליך שהסיום שלו יהיה בבית משפט , אפילו שאתה צודק והיית הכי בסדר בעולם אתה לעולם לא יכול לדעת איך ההליך יסתיים. דבר אחד בטוח שבבית משפט לתביעות קטנות זה יסתיים על דרך הפשרה ועוד דבר בטוח שזה יקח בין חצי שנה לשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כול הצער שבדבר אני הייתי מנסה לשכנע אותו לשלם לפי ההצעה במוסך שלי, ואם לא הייתי מנסה להגיע איתה לפשרה כלשהיא גם אם זה לקבל פחות כסף.

סה"כ, היא אשמה, אבל כמו שאמרו לך, 98 אחוז מהאנשים לא היו בכלל משאירים לך פתק, ואז היית אוכל את כול התיקון הזה לבד.

לערב משטרה, תביעות ודברים כאלה זה סתם לא לעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעורב בתאונה שכוסתחה, כנראה על ידי ניידת המשטרה שפגעה בי (כן כן),

כבר שנה וחצי אני עם כאבי גב, עם סיפורים ועורכי דין. את הסיפור הזה אני אגמור בעוד שנה עם 5000 שקל בכיס,

שזה בערך שווי הדלק שבזבזתי על כל הנסיעות לתחנות משטרה, חברות ביטוח, עורך הדין, טלפונים ועוד שעות עבודה שפספסתי.

לך תתקן במוסך שהיא נותנת לך ותהיה ריאלי, היא השאירה פתק, כל הכבוד לה.

כנראה שיש סיבה שהיא לא רוצה לערב חברת ביטוח , אולי כדי להמשיך לקבל מהם הטבות וכו'.

אין לך את הכלים ואת המידע המספק אפילו בשביל להגיש תלונה כנגדה.

וגם זה יקח לך בערך שנתיים עד שתוגש תביעה נגדה (ורק במידה ואתה תמצא את כל הפרטים)

כי במשטרה לא יכולים לעזור לך אחרת.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...