Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה p0420 הידועה לשמצה בטויוטה קורולה RunX 2004

ehud83
שימו לב! השרשור הזה בן 4235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום ולמנהלים.

שלום אהוד.

בעם אתה מדבר על לוג להקפצת קוד תקלה p042x של המחשב אני לא בטוח שאפשר למצוא על זה מידע מפני שזה קשור יותר למחלקת הפיתוח של יצרן המחשב ולדרישות ממנו .

ובעם אתה מדבר על מוד 6 ( pid-cid ),אז נכון שהמידע ממוד זה שאני הצלחתי לקרוא הוא מועט מאד וגם רק ברמה של עבר \נכשל ולא מול נתונים של מינימום \ מקסי (אולי עכב רמת הסורק שברשותי והתכנה) אבל גם זה לא מראה את הלוג אבל זה יכול לעזור ולאבחן תהליכים מתהבים והאם הקוד תקלה שעומד לקפוץ הוא על הרכיב התערובת והיא תוצאתית, או הרכיב עצמו שכושל.

אבל ברמה העקרונית היות והרבה מאד אנשים קוראים את השרשור אז כדי שלא יקבלו רושם או מידע מוטעה ציינתי שחיישן חמצן קדמי לא ידליק קוד על ממיר ישירות.

בברכה.

חיים יוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם חשבתם על ניקוי החיישנים או מערכת הפליטה- המלצה שלי זה להעושת מאין אינפוזיית מים מזוקקים ישר לתוך המצערת.

לוקחים בקבוק שפריצר של חלונות, מתניעים את הרכב ומחכים עד שמגיעה לטמפ' העבודה ואז תידאגו שהסלד יהיה מעל 2500 ופשוט תתחילו לתת שפריצים ישר לתוך המצערת, עשיתי אצלי בגרנדה ויש שיפור מורגש ובנוסף האגזוז שלכם יהיה מבריך ונקי ללא כל פיח=ינקה בדרך גם את החיישנים והממיר לדעתי. תיגמרו לפחות חצי מהבקבוק-כחצי ליטר ותיבדקו אם עזר.

(ברכבים עם מצערת אלקטרונית- אל תיגעו בפרפר ואל תנסו להזיזו!! זה יחייב כיול מחדש ! רק תשפריצו לתוכו בלי לגעת.)

משיטוט ביוטוב תגלו שזה מאוד נפוץ.

ככה עשיתי גם אני:

J32FaZX47ck דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אבל תישתמשו רק במים מזוקקים(אפשר קצת תוספת מתאנול/אתנול)

פעולה פשוטה וללא עלות- אם לא יפתור הבעיה גם לא יזיק. - כמובן הכל על אחריותכם- תעשו הכל בזהירות ובצורה מסודרת.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עושים בשורה התחתונה?

יש לי טויוטה שנת 2003 עם 150 אלף קילומטר

ומהנורה דולקת כבר הרבה זמן

מה אני אמור לעשות?

לבדוק איזו תקלה הקפיצה את החיווי. משם תתקדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לגבי הסירטון, מישהו שמע/ניסה להשפריץ מים?

הפורומים בחול מוצפים בהסברים על ניקוי ממיר ע"י מים וסבון.

השאלה מה המים עושים למנוע?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...