Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלבים כלבים ועוד פעם כלבים!נושא הכלבים הרשמי של קארספורום

neon turtle
שימו לב! השרשור הזה בן 3436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כלבה של אחותי, בת שנתיים וחצי, פינצ'ר מעורב עם עוד כל מיני דברים, יוצאת כמה פעמים בשבוע לטיול של 5-8 ק"מ, ולטיולים רגילים לצרכים, מפונקת מדי, אוהבת לאכול יותר מדי ולרוץ (חשבנו שאחריי עקרות היא תרגע קצת, מסתבר שלא :roll:).

1_146256300.JPG?time=0

1_156239981.JPG?time=0

1_156240012.JPG?time=0

1_156240026.JPG?time=0

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני ממש שמח לראות את הפוסט הזה!

סיפור קצר :

תמיד רציתי כלב. אני ואחותי היינו משגעים את ההורים במשך שנים אך הם לא הסכימו.."אף אחד לא יצא איתו..."

"הוא יהרוס את הרהיטים......" וכו'.

בשלב מסוים ויתרתי ושיצאתי מהבית והשכרתי דירה הייתי עסוק בעיקר בלגדל את עצמי...

לאחר מספר שנים הכרתי את החברה שלי שלא ויתרה על חלום הילדות והציקה לי המון זמן שנלך לאמץ.

הלכנו לצער בעלי חייים בחיפה והיא לא התחברה לכלבים שם (וגם הם לא התחברו אליה חח:lol: )

המשכנו משם לעוד כלביה קטנה בקיבוץ כלשהו בדרך לעפולה ושם היא התאהבה בכלב מדהים - גולדן רטריור מבוגר יחסית,

בזמן ששיחקנו איתו קלטנו שהוא לא מגיב לקריאות ולשריקות שלנו, ששאלנו את הבחורה במקום מה הסיפור שלו היא נזכרה לספר שהוא חירש. למרות המגבלה ואולי אפילו בגלל המגבלה התחלנו לשקול לאמץ אותו. אביה של חברה שלי שהיה נוכח במקום גם התחיל להכניס לה סרטים לראש..."הוא ענק והבית קטן..." "הוא מבוגר וחירש ולא יחיה עוד הרבה ויהיה הרבה צער.."

בקיצור אכל לנו את הראש. בסוף לא לקחנו את הכלב - דבר שעדיין גורם לי להרגיש חרא בטירוף עד היום :-( .

לאחר מספר חודשים מהמקרה התקשר שוב האבא של החברה ואמר שהכלבה של ידידה שלו המליטה 4 גורים והם מחפשים למסור אותם. החלטנו לנסוע ולראות את הגורים - עד שהגענו נשארו רק זכר ונקבה - הגזע לא ידוע, מעורב עם הרבה סוגים אבל חמודים בטירוף. התחלנו לשחק איתם ותוך שניות אני וחברה שלי התאהבנו בנקבה והחלטנו לקחת אותה.

מאז עברה כמעט שנה ואי אפשר לתאר כמה הכלבה הקטנה הזו עשתה אותנו מאושרים..למרות הקקי והפיפי בבית וההרס מידי פעם.

היא מדהימה ויש לה עיניים כל כך טובות שגורמות לי להתאהב בה כל פעם מחדש.

שמה בישראל סלופי! על שם הכריך האגדי של הזסטי בכרמל סלופי ג'ו.

בעיות מיוחדות איתה - לקוח לה המון זמן להגמל מצרכים בבית אבל עכשיו הכל טוב .

היא מתעקשת לעלות על המיטה שלנו כל הזמן למרות שאני מוריד אותה בערך 20 פעם ביום\לילה.

היא מטרידה את כל סוגי בעלי החיים וגם קצת בני אדם אבל לא בקטע רע היא פשוט ממש רוצה לשחק והכי מצחיק שהיא ממש נעלבת שלא מתייחסים אליה - גם אם זה חתול שמן ברחוב שאין לו כוח להגיב היא ממש מתחילה לבכות :-) .

561262_3360753412227_760558302_n.jpg

527309_3247997953411_1079472929_n.jpg

הנה היא ביום שלקחנו אותה...היא גם הקיאה על חברה שלי בדרך הביתה חח אז בכלל נדלקתי עליה!

383922_2757632294576_164729253_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

מקפיץ את השרשור מהמגירה התחתונה של עמוס.

לפני כשלושה שבועות אימצנו גם אנחנו כלב.

ההחלטה התקבלה כבר מזמן, רק שלא הייתה כל כך אפשרות לעשות את זה עד עכשיו.

נסענו בוקר אחד לכלבייה של העמותה "תנו לחיות לחיות" בכפר רות וחזרנו משם עם הנסיך בשם ראלף.

ראלף בן כשנה וחצי (11 חודשים על פי העמותה, בן "קרוב לשנתיים" על פי וטרנרית אחרת - אז עשיתי ממוצע:-P) מעורב בכל טוב, יפיוף אמיתי.

בצעירותו, ראלף נמצא משוטט בקרבת אחד הישובים שצמודים לכלביה. הוא נאסף על ידי נער אחד שטיפל בו כל עוד היה גור, ולאחר שהתחיל לגדול מסר אותו לכלביה. לאחר כחודש בכלביה ראלף אומץ בפעם הראשונה על ידי משפחה צעירה עם ילדים. משהו לא הסתדר להם, ולאחר מס' שבועות ראלף מצא את עצמו חוזר לכלביה המוכרת שוב.

עברו כחודשיים-שלושה מאז ועכשיו ראלף איתנו בביתו החדש. עם לב קצת פצוע, היה לו קשה בהתחלה, אך לאחר כשבוע התחיל להפתח אלינו, לשחק, להשתגע ולחזור לעצמו. :-o

עכשיו הוא כבר יודע שלעשות קאקי בבית זה ביג נו נו נו, ובמקביל התחלנו ללמד אותו כמה פקודות בסיסיות.

מצרף סרטון נחמד שסיימתי לערוך היום:

[video=youtube;S9-dBit9G9Q]

ו

לגולשים דרך הנייד.

תהנו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף לראות חיבור בריא וטוב בין כלב לבעליו, הוא יפיוף אמיתי.

אני מתגעגע להתנהגויות של כלבים צעירים, הכלב שלי בן-9 והוא יותר עייף ממני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...