Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, falou כתב:

MIUI מערכת הפעלה מצויינת

עניין של העדפה אישית (לפחות בכל הקשור לממשק), מעבר לזה, יש עניינים הרבה יותר מטרידים שקורים ברקע. 

נכון, זה קורה בכל מקום, אבל ב MIUI זה חריג, וגם לא נשלט כמו בגירסאות נקיות יותר של אנדרואיד. 

(ואני מוציא מהמשוואה הזאת את iOS).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות ההמלצה כאן על הפיקסל 4a, חפרתי קצת במרשתת. בקיצור, קניתי פיקסל 5. הטלפון הקודם שלי היה מי מקס 3.
הפיקסל מרגיש קליל מאוד לידו. מרגיש טוב ביד. זריז מאוד. הניווט מעט שונה מאנדרואיד סטנדרטי (אין את 3 הכפתורים הוירטואליים בתחתית המסך) אבל קל להתרגל.
אנדרואיד נקי יותר נחמד מהמערכת של שיאומי. אין ג'אנק. בכלל. וכמובן שאין פרסומות והצעות לאפליקציות mi. בהקשר הזה, עידכון תוכנה אחרון גרם לחלק מהן להיות נודניקיות אמיתיות עם בקשות להרשאות.
מסך 6 אינץ' בלי שוליים כך שהמכשיר מרגיש קטן מאוד. לטעמי, הגודל מושלם.
במפתיע, אפשר להגדיר דפדפן ברירת מחדל שהוא לא כרום. (אני אוהב את brave). מצלמה מדהימה ביחס למה שיש במי מקס. סוללה גדולה. ומבחינתי אחד החשובים ומה שקנה אותי בסופו של דבר, עמידות לרטיבות ip68.
מבחינת חסרונות, המטענים של מי מקס או של גלקסי שונים ומשונים שיש לי בבית לא מצליחים לטעון את הנבלה. נטען רק ע"י המקורי או המטען של הלפטופ שלי.
קשה למצוא בארץ מגן איכותי במחיר נסבל. הזמנתי בסוף מאמזון. מקווה שעד שיגיע הטלפון ישרוד.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.4.2021 בשעה 17:56, yoav911gt2 כתב:

הפוקו F3 הגיע היום ארצה.

מלבד זה שהוא לא ממש עונה על הדרישות המקוריות שלי (לא סיני, אין שקע 3.5 מערכת הפעלה עם שטויות של שיומי)

הוא נראה עסקה דיי טובה.

יתרונות/חסרונות ידועים למישהו?

קצת מבאס שהביאו רק בצבע שחור כרגע אבל זה פחות קריטי.

לגבי השקע, בעיה שהיתה לי עם בעבר, בשימוש בדונגל, עוצמת השמע היתה לא מספקת בעליל. תביא את זה בחשבון. מכיוון שהמכשיר חדש, אולי עוד אין עדויות בעניין ברשת, אבל שווה לחפש

לפני 10 שעות, sorvall כתב:

בעקבות ההמלצה כאן על הפיקסל 4a, חפרתי קצת במרשתת. בקיצור, קניתי פיקסל 5. הטלפון הקודם שלי היה מי מקס 3.
הפיקסל מרגיש קליל מאוד לידו. מרגיש טוב ביד. זריז מאוד. הניווט מעט שונה מאנדרואיד סטנדרטי (אין את 3 הכפתורים הוירטואליים בתחתית המסך) אבל קל להתרגל.

זה האנדרואיד הכי סטנדרטי שיש... והניווט עם מחוות על המסך הוא מגירסה 10 ומעלה (אם אני זוכר נכון), אבל אתה לא חייב לעבוד איתו, אפשר להחזיר את הכפתורים.

• רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה אתה מגדיר סטנדרטי.
במי מקס לא היה את זה.
מסקרנות, איך מחזירים את הלחצנים?

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Settings -> Accessibility -> System navigation

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sorvall כתב:

תלוי מה אתה מגדיר סטנדרטי.
במי מקס לא היה את זה.
מסקרנות, איך מחזירים את הלחצנים?

סטנדרטי זו הגירסה הבסיסית של המערכת, וזה מה שיש בפיקסל.

https://www.digitaltrends.com/mobile/how-to-use-gesture-navigation-in-android-10/

אבל... למה לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטו סקרנות.
לא מתכוון להחזיר את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד שאלונת, המכשיר הגיע עם ויג'ט סרגל חיפוש של גוגל בתחתית המסך. אני לא מצליח לגרור את זה ולסלק.
איך אני מסלק את זה ממסך הבית?
תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עובד בשיטה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש מהיר בגוגל מראה שכנראה אין דרך, אם נשארים עם הלאונצ'ר המקורי.
גם השבתה של ה-Google app לא מסלק את המטרד.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מטרד.
תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שתתרגל לדבר ל-Google Assistant תגלה שהמחיר הזה הוא זעום עבור התענוג של לחלק פקודות לקול נשי צייתני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל אסיסט זה אחלה.
הווידג'ט התקוע הזה מעצבן.
הוא תופס לי מקום של 5 אפליקציות במסך הבית.
ואין לו שום יתרון.
אם לחיפוש צריך להקיש כדי לפתוח אותו ואז להקליד מילת חיפוש (כי א"א להקליד בתוכו במסך הבית בלי לפתוח אותו) מה ההבדל בין זה לבין לפתוח את אפליקצית החיפוש של גוגל?
הגדיר את זה יפה המגיב מעלי. זה סתם מטרד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...