Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החיים בישראל לעומת החיים בגולה (פוצל משרשור ה-Evo)

bmw ricer
שימו לב! השרשור הזה בן 4735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ופה לא חסר לך משוגעים שרוצחים אנשים בטיילת ברידינג ללא סיבה....

או רוצחים אחרים שיורים בלוד באמצע היום או טילים שעפים מעליך....

העיקר שאתה יודע להתמודד עם כל זה...8)

לפי מה שפורסם בעיתונים בישראל בת ה63 חיים קרוב ל 8 מיליון תושבים וזה בעיגול נכבד כלפי מעלה. רק במנהטן עצמה עם כל הרובעים שלה כבר חיים יותר מ 8 מיליון בני אדם. כמה שקשה לאנשים לשמוע הצרות בישראל זה פיפס קטן לעומת מה שהולך באמריקה. חביבי, שם גרים קרוב ל 330 מיליון בני אדם. בתוך כל זה גרים שחורים, לבנים, היספנים, בני דתות שונות, מעמדות שונים תהיה בטוח שהם ממש לא חיים בכזו הרמוניה שם. יש בתי ספר שבכניסה מוצבים גלאי מתכת שאנחנו כאן רגילים לראות אותם כאן רק בשדות התעופה ואולי בכניסה לביניינים ממשלתיים כמו הביטוח הלאומי למשל.

כבר סיכמנו שאנגליה חרה של מקום לגור בו אבל מה מטרת הויכוח?

מה אתה מנסה לשכנע אותי?

שהכי טוב בעולם זה בישראל?

THERES NO PLACE LIKE HOME זה מאגדה אחרת ידידי!

ruby-red-slippers2.jpg

לא, אני אף פעם לא אמרתי שישראל היא המקום הכי טוב בעולם לגור בו. זה יהיה מאוד טיפשי מצידי לומר זאת. מה שאני כן בא להגיד הוא שהחיים כאן הם לא ממש חרא איך שאנשים מתארים אותם ושהדשא של השכן תמיד אבל תמיד נראה ירוק יותר. את זה אני יודע כי חייתי שם ואני יכול לחתום לך במיליון אחוז שאנשים באמריקה לא מלקקים דבש ושהם לא קוטפים את הדולרים מהעצים. עובדה, לך לעיר ניו יורק והרובעים ותספור כמה אנשים גרים ברחוב בתוך קרטון וכמה גרים בארץ בקרטוב. כאן בישראל הומלס יכול להיכנס לבית חולים ולקבל את הטיפול הטוב ביותר שהרפואה בישראל יכולה לספק. אתה יודע מה יקרה להומלס בארה"ב? יביאו אותו באמבולנס לכניסה הראשית ובשושו בלי שאף אחד יראה יקחו אותו באמבולנס מהצד האחורי של בית החולים ויזרקו אותו באיזה סימטה צדדית קרובה. דרך אגב זה היה סיפור אמיתי ואיזה עיתון חשף את הסיפור. בית החולים ננזף קשות אבל זה בטוח לא מונע ממנו לעשות זאת שוב.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 212
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה שוכח דברים שמגולמים במחיר בארץ, ולאו דווקא מופיעים במחירים של מוצרים בחו"ל:

המעסיק צריך להפריש לפנסיה של העובדים, לשלם ביטוח לאומי ומיסים על החומרים שלו. אתה יכול להיות בטוח שעלות הדברים הללו לא מסובסדת מטוב ליבו של הייצרן, אלא מגולגלת על הצרכן הסופי.

אז כן, מחירים פה גבוהים, אבל צריך להסתכל עליהם בצורה יחסית. כאזרח אתה מקבל - יחסית - שירותים טובים יותר מבחו"ל. עם זאת, ניתן להוריד את מחירם של מוצרים (בין אם זה שמפו או מכונית) לו כספים כמו של הביטוח הלאומי היו משולמים לאנשים שבאמת מגיע להם, ולא לאנשים ש"ראו כי טוב" וחיים על חשבונם של אחרים. לו המצב הזה אכן יתממש, היה סמוך ובטוח שעל אף הוצאות בטחוניות גבוהות מחירם של מוצרים יהיה נמוך יותר בארץ. כל עוד זה לא כך, אין מה לעשות.

אתה צודק בהחלט. זה מה שאני אומר בדיוק. כשאתה חי במדינה שחרטה על דגלה תנאים סוציאליים זה מה שאתה מקבל.

הרבה אנשים במדינה מקבלים כספים שלא מגיע להם.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה בכל זאת גורם לך ולכל שאר חברי הפורום שטוענים שכל הרבה יותר טוב 'שם', להישאר פה?

כמו שאמר באגירה, זה לא קל לעזוב את כל החיים שיש לך פה (חברים, משפחה וכו') ולעזוב. אני אישית בעוד כחודשיים אמור לקבל את רשיון הסמיטריילר שלי ויש סיכוי טוב שאני אגיש בקשה לויזת עבודה בקנדה, ניראה. מצד אחד נימעס לי לעבוד קשה ולחיות כל כך צנוע מצד שני פה בסוף יום העבודה אני עדיין מרים טלפון לחבר ילדות וקופץ אליו לעשן נרגילה ושם אני אהיה בודד. יש לי דוד בקנדה, יש סיכוי טוב שאני בכל זאת אחליט לנסות לפחות לתקופה קצרה ויהיה מה שיהיה. בלי קשר אני רוצה להגיד לך שאני אוהב את ישראל ואוהב לחיות כאן בכללי אבל נימעס לי שבגלל תקציב הבטחון ובגלל דתיים כולנו צריכים לעבוד כל כך קשה ואפילו לא להנות מהפרות כי המדינה לוקחת כל כך הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, באמריקה גם יש לך על בסיס קבוע פסיכופטים עם פיסטולים שרוצחים המונים בבתי ספר, אחוז הפשיעה שם בין הגבוהים.

באזורים מסוימים יש אחרי שעה מסוימת עוצר כללי, כל מדינה יש את הטוב והרע. אני מעדיף להישאר פה איפה שרע לי אבל לפחות אני יכול להתמודד איתו.( הבנת את האבסורד? :lol: )

ליאור ,

גרתי באמריקה (ב 4 מדינות שונות ) 3 שנים זה ממש אבל ממש לא כמו שאתה מתאר תאמין לי שמפחיד יותר להסתובב בתל אביב בלילה או ביפו מאשר בדאון טאון ל.א (או מקסיקו הקטנה ) , בווגאס בצפון שדרת ווגאס , השדרה הכי גדולה בעיר , יש את כל בתי הקזינו הישנים אלו שרואים בסרטים של שנות השמונים ועוני ואבטלה וכמובן פשיעה עדיין זה לא כמו שמספרים או חושבים זה לא כזה נורא מאוד בטוח ברחובות אמריקה המשטרה שמה פשוט שולטת ביד רמה (בניגוד לפה שפילטר פתוח זה מפגע חמור והופך את רכבך לכלי רצח) ולא מתעסקת בשטויות וממש מפחדים ומכבדים אותה ואני מדבר על האזרח הפשוט , אם אתה מעדיף להישאר איפה שרע לך זאת בעיה שלך אבל רק שתדע ותבין רמת החיים שם (ולא אתה לא צריך לגור בשכונות עוני) גבוהה פי כמה וכמה מישראל

אתה צודק בהחלט. זה מה שאני אומר בדיוק. כשאתה חי במדינה שחרטה על דגלה תנאים סוציאליים זה מה שאתה מקבל.

הרבה אנשים במדינה מקבלים כספים שלא מגיע להם.

קליפת מח ,

ממה שאני קורא את דברייך אתה פשוט יורה דברים לאוויר בלי קשר דברייך מרגישים כמו לתת גז בניוטרל אני יסביר ,

לפי מה שכתבת ילד שעובד במקדונלדס משתכר ב1256 דולר נניח שזה נכון הוא גר אצל ההורים משלם על רכב חדש כ 300 דולר בחודש תשלומים עוד ביטוח רכב בוא נגיד 200 דולר נשאר לו 756 דולר לחסוך והוא נוהג על רכב חדש חבר טוב באמריקה היה עובד על עגלה של משקפיים והוא הרוויח כן כן צדקת 8 דולר לשעה ואתה יודע על מה הוא נהג ? A3T שנת 2005 אז מה תגיד ?

מצחיק שכתבת על זה שעבודה במקדונלדס משמינה , משמין אל תאכל למה לעבוד פה במסעדה לא משמין ?? לא מבטיח עלייה בכולסטרול ?? בנוסף לא בכל בית ספר יש גלאי מתכות ולא הכל כמו שאתה מתאר , ידעת שרוב בתי הספר שמה ללא גדר בכלל או אפילו ללא שומר !

ההבדל בין הפשיעה והעוני של ישראל ואמריקה ששמה זה מחולק לשכונות בעיקר ויש מקומות מדהימים לגור בהם שאתה פשוט מרגיש אופוריה ואין את "הלחץ" הזה המורגש כשאתה חי פה שלא נדבר על תרבות הנהיגה ועל התרבות המוטורית

בכל אופן לא משנה מה תגיד על אמריקה עדיין היא ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות !

בכל אופן מאחל לישראל את איכות החיים שיש שמה

סוף שבוע נעים לכולם

keep drooling im spooling :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעניין אם במדינה אחרת כמו אנגליה (שנחשבת דיי ח*א), צרפת או ארה"ב למשל יש פורום של חובבי רכב, ומדי פעם הם מתלוננים שם על היחס המסריח של מדינתם לתחביב שלהם, מחיר הדלק שם ובכלל על אי שביעות רצון מהשלטונות...:roll:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם במדינה אחרת כמו אנגליה (שנחשבת דיי ח*א), צרפת או ארה"ב למשל יש פורום של חובבי רכב, ומדי פעם הם מתלוננים שם על היחס המסריח של מדינתם לתחביב שלהם, מחיר הדלק שם ובכלל על אי שביעות רצון מהשלטונות...:roll:

אחות אחת שלי גרה באנגליה עם המשפחה שלה כבר 8 שנים בערך. לא תאמין כמה הם מקטרים על הממשל שם, על האבטלה, על התרסקות שוק הדיור, על מחירי האוכל הגבוהים, על המיסים הגבוהים ועל מחיר הדלק. מצד שני, החיים שם לאנשים משכילים יותר נוחים מבארץ, ויותר שלווים ומנומסים מבארץ.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור ,

גרתי באמריקה (ב 4 מדינות שונות ) 3 שנים זה ממש אבל ממש לא כמו שאתה מתאר תאמין לי שמפחיד יותר להסתובב בתל אביב בלילה או ביפו מאשר בדאון טאון ל.א (או מקסיקו הקטנה ) , בווגאס בצפון שדרת ווגאס , השדרה הכי גדולה בעיר , יש את כל בתי הקזינו הישנים אלו שרואים בסרטים של שנות השמונים ועוני ואבטלה וכמובן פשיעה עדיין זה לא כמו שמספרים או חושבים זה לא כזה נורא מאוד בטוח ברחובות אמריקה המשטרה שמה פשוט שולטת ביד רמה (בניגוד לפה שפילטר פתוח זה מפגע חמור והופך את רכבך לכלי רצח) ולא מתעסקת בשטויות וממש מפחדים ומכבדים אותה ואני מדבר על האזרח הפשוט , אם אתה מעדיף להישאר איפה שרע לך זאת בעיה שלך אבל רק שתדע ותבין רמת החיים שם (ולא אתה לא צריך לגור בשכונות עוני) גבוהה פי כמה וכמה מישראל

קליפת מח ,

ממה שאני קורא את דברייך אתה פשוט יורה דברים לאוויר בלי קשר דברייך מרגישים כמו לתת גז בניוטרל אני יסביר ,

לפי מה שכתבת ילד שעובד במקדונלדס משתכר ב1256 דולר נניח שזה נכון הוא גר אצל ההורים משלם על רכב חדש כ 300 דולר בחודש תשלומים עוד ביטוח רכב בוא נגיד 200 דולר נשאר לו 756 דולר לחסוך והוא נוהג על רכב חדש חבר טוב באמריקה היה עובד על עגלה של משקפיים והוא הרוויח כן כן צדקת 8 דולר לשעה ואתה יודע על מה הוא נהג ? A3T שנת 2005 אז מה תגיד ?

מצחיק שכתבת על זה שעבודה במקדונלדס משמינה , משמין אל תאכל למה לעבוד פה במסעדה לא משמין ?? לא מבטיח עלייה בכולסטרול ?? בנוסף לא בכל בית ספר יש גלאי מתכות ולא הכל כמו שאתה מתאר , ידעת שרוב בתי הספר שמה ללא גדר בכלל או אפילו ללא שומר !

ההבדל בין הפשיעה והעוני של ישראל ואמריקה ששמה זה מחולק לשכונות בעיקר ויש מקומות מדהימים לגור בהם שאתה פשוט מרגיש אופוריה ואין את "הלחץ" הזה המורגש כשאתה חי פה שלא נדבר על תרבות הנהיגה ועל התרבות המוטורית

בכל אופן לא משנה מה תגיד על אמריקה עדיין היא ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות !

בכל אופן מאחל לישראל את איכות החיים שיש שמה

סוף שבוע נעים לכולם

1 אימצתי לעצמי שיטה בשנים האחרונות והיא להימנע מלשוחח על דברים שאני לא מבין בהם. אבל תאמין לי שאני לא נותן שום פול גז בניוטרל כשאני מדבר על מחייה בין ישראל לארה"ב כי אני חייתי שם עם כל החובות והזכויות כמו כל אזרח רגיל. הוכחתי והפרכתי שחור על גבי לבן את הפנטזיה שעובד במקדונלדס יכול לקנות אופנוע חדש ונוצץ ולשלם אותו במלואו תוך 3 חודשים בלבד. בולשיט שאין לו רגליים. לגבי שכר מינימום במדינות השונות אתה יכול להיוכח בעצמך בלינק הבא.

http://www.minimum-wage.org/wage-by-state.asp

2 לגבי כל השאר. אין מה לדבר, אמריקה היא אימפרייה של מכוניות. רכב מאבד בממוצע קרוב ל 50 אחוז מהמחיר שהוא נקנה כחדש מהחנות\ סוכנות לאחר כשלוש שנים בערך.

ישנם המון מבצעים על מכוניות ובעיקר משומשות. הדילרים מקלים על קניית רכב בתשלומים לפעמים עד שזה מגיע למחיר כמעט מגוחך לחודש. ממש לא בעייה ללכת ולקנות אוטו עם תשלום של 99 דולר לחודש שנפרסים על תקופה ארוכה ואז אחר כך להלהיב אנשים( אפילו בפורום רכבים בישראל) כל כך עד שהם יחשבו שאפילו ילד שעובד בסטארבקס יכול להרשות לעצמו מוסטנג

יוקרתית. נכון, הוא יכול לקנות כזה רכב ב 100, 200, 300 דולר לחודש אבל הוא חונק את עצמו ופורס את החוב לאורך תקופה ארוכה מלווה בריבית.

3 אני חייב להודות שזו באמת פעם ראשונה שאני שומע "שתרבות" הנהיגה בישראל מושפעת מהמצב הביטחוני. כלומר, שישנם נהגים שנוהגים כמו בהמות על הכביש כאילו שהכביש שייך להורים שלהם רק בגלל שקסאמים נופלים בעוטף עזה או קטיושות בצפון. אני יודע שאני לא אובייקטיבי כי אני רושם על עצמי אבל אני נולדתי וגדלתי בצפון וביליתי חלק מילדותי במקלטים והפלא ופלא על הכביש אני נוהג כמו בן אדם ולא כמו חיה.

4. כאמור קל מאוד באמירקה להגיע לרכב יחסית וזאת בגלל יותר אפשרויות תשלומים ופריסה שונה מאשר נהוגה בישראל.

5. דיברת על הילד שגר עם ההורים ומצליח לחסוך 756 דולר בחודש זאת לאחר תשלום על הרכב ועל הביטוח. שכחת לציין גם שקודם כל מדובר בילד, נער שעובד 8 שעות ביום במשך 7 ימים בשבוע. דבר שני, נער בגיל 18 ברוב המקרים לא מכוסה בפרמיית ביטוח הבריאות של הוריו, אולי אם הוא סטודנט אז הוא יכול לקבל פרמייה בהנחה. קח בחשבון שכאשר בישראל הוא היה משלם על ביטוח רפואי מלא כ 150 שח שבתרגום לדולרים זה 43 דולר לערך עקב היותו חיי בארה"ב אותו נער יצטרך לשלם בין 250 ל 500 דולר כל חודש עבור פוליסת ביטוח רפואי כאשר בישראל היא הייתה עולה לו קרוב לעשירית מזה.

6. כשתגור שם מספיק זמן עם כל החובות והזכויות אני אשמח לעשות איתך השוואות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) בשביל לחיות בסטנדרט החיים האמריקאי, אתה צריך לוותר על המון דברים ולהקריב דברים חשובים.

החלק הכי גרוע זה שאתה חייב בשביל זה לחיות בארה"ב, וכיום זה באמת לא משהו.

נסה לשאול שאתה לא מכיר מה השעה, ונסה לא לקבל קללה ממנו.

2) לגבי האנגלים יש לי כמה מילים שמסכמות הכל:

- Emo Hoodies

-Traffic Wardens

-Credit Crunch

emo_hoodie_10.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, באמריקה גם יש לך על בסיס קבוע פסיכופטים עם פיסטולים שרוצחים המונים בבתי ספר, אחוז הפשיעה שם בין הגבוהים.

באזורים מסוימים יש אחרי שעה מסוימת עוצר כללי, כל מדינה יש את הטוב והרע. אני מעדיף להישאר פה איפה שרע לי אבל לפחות אני יכול להתמודד איתו.( הבנת את האבסורד? :lol: )

בדיוק, בגלל זה אני פוחד ללכת לבד ברחוב בלילה, והאוטו שלי תמיד נעול, אני לא מיישיר מבט עשאני הולך וחס וחלילה לא מדבר עברית במקומות ציבוריים. כאילו ברצינות, איפה אתה חי? אתה מזכיר לי את אלה שניסו להפחיד אותי טרם עזבתי את הארץ, סיפורים נוסח : ירו בך ברחוב ואף אחד לא יעזור לך.

אז בוא אני אספר לך משהו, איפה שאני גר, איפה שאני חי יותר נכון, כי אני חי, ממש חי ועוד חי טוב, אני לא פוחד ללכת לבד בלילה, אני לא פוחד להשאיר את הרכב פתוח עם החלונות פתוחים בדרייב-ווי שלי, אני לא נועל את הדלת של הבית ואני ממש ממש לא רואה פסיכופטיים עם פיסטולים הולכים ברחוב, בכל מקום יש איזורים של פשע וכמו שאין לי למה לנסוע לקומפטון לך אין מה לנסוע לאיזורים מסויימים ברמלה.

האיזורים האלו שאתה מדבר עליהם, זה בדרך כלל בשכונות פשע ואין הרבה כאלה, בכל עיר יש אולי איזה איזור אחד שלא מומלץ להכנס אליו ואני אגלה לך סוד, אני הייתי עובד באיזורים הללו, עבדתי באיזורים שבורים בברונקס, בג'רזי סיטי, בקמדן. אני לא יודע אם השמות האלו אומרים לך משהו אבל באמת שחוץ מאיזה מפגר אחד ששאל אותי מה אני עושה שם אין בדיוק סיבה לדאוג, הסיבה שאסור לחנות ברחוב בשעות מסויימות היא להקל על המשטרה, באיזורים מוכי סמים לא צריך להיות מעבר הומה של כלי רכב, האנשים שמתעסקים בחרא צריכים להרגיש לחץ וכמובן שלא יתפלאו אם החיים שלהם מסריחים.

אני אוהב את החיים שלי בארה"ב, אני מרגיש חופשי, לא מתבייש ולא פוחד כי אין לי כל סיבה, נוסע עם דגל ישראל על האוטו, יש עלי 3-4 מגני דוד ואין סיכוי שמישהו יפספס את העובדה שאני יהודי. חברה שלי עובדת בבי"ח בשכונה בעייתית בדאון-טאון לוס אנג'לס, אני דאגתי קצת אבל באמת שאף אחד לא מתעסק איתך אלא אם כן אתה מתעסק איתו, חיה ותן לחיות, היא רופאה ראשית בטיפול נמרץ וכן מגיעים אנשים פצועי ירי אך מדובר על אנשים שמתעסקים בקקה ומי שמתעסק בקקה שלא יתפלא כשמקיפים אותו זבובים.

יותר מפחיד ללכת באיזורים מסויימים בנתניה\בת-ים\ת"א\חיפה מאשר ללכת פה בלילה.

יש שוטרים בכל פינה ופה לשוטרים יש כוח.

ובכלל השוואה בין הפשיעה בארה"ב הברית לפשיעה בישראל היא דבילית, תשווה כמות תושבים לכמות הפשיעה ואז תדבר.

אני בחרתי לחיות בארה"ב כי לי נמאס מהחיים בישראל, פחדתי לעשות את הצעד ואחרי שעשיתי אותו שאלתי את עצמי למה חיכיתי כ"כ הרבה זמן. אני אוהב את ארץ ישראל, אני לא אוהב את מדינת ישראל ואני לא צבוע אז אני כותב את מה שאני חושב ומרגיש.

הדבר הכי טוב שיש לנו כאנשים הוא החופש והיכולת לבחור, הזכות לבחור. ואני בוחר לחיות במקום שבו אני מרגיש טוב, מקום שבו עם עבודה קשה אפשר להגיע לאן שרוצים, מקום שבו לחיות בכבוד זה לא מילה גסה, וכן מקום שבו אני יכול ללעת עם שרשרת ענקית של מגן דוד ולשבת בשולחן עם בחור מערב הסעודית ובחור מלבנון, לאכול איתם, לצחוק איתם, לדבר על פוליטיקה, לנהל דיון ולהפרד בברכת שלום.

פה אני יכול לאכול סטייק סירליון עם תפוח אדמה בגריל, ירקות מאודים, מרק, סלט שתיה ומנה ראשונה של כנפיים ללא עצמות בסכום שווה ערך לשעת עבודה בשכר מינמום. והקפה בחינם !

זה לא רק המוטוריקה פה שעושה לי נעים, זאת האווירה, מבן אדם מתוח ועצבני הפכתי להיות אדם רגוע וסובלני, כל השאר זה בגדר בונוס.

וד"א אם רכב מסויים נמכר פה במחיר מסויים יש לקחת בחשבון שהמחיר שאתם רואים הוא לפני מס קניה של 10% אבל אחרי רווח יבואן, הובלה, פרסום וקשקושים, אחריות היא מהיצרן וגם פה מקבלים אחריות אז לא להרגיש רע בשביל היבואנים הישראלים, פה גם הרבה חברות נותנות טיפולים חינם לתקופה של שנה-שלוש שנים.

מצטער אם עצבנתי מישהו, אני עייף וקצת קצת שיכור :)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) בשביל לחיות בסטנדרט החיים האמריקאי, אתה צריך לוותר על המון דברים ולהקריב דברים חשובים.

החלק הכי גרוע זה שאתה חייב בשביל זה לחיות בארה"ב, וכיום זה באמת לא משהו.

נסה לשאול שאתה לא מכיר מה השעה, ונסה לא לקבל קללה ממנו.

2) לגבי האנגלים יש לי כמה מילים שמסכמות הכל:

- Emo Hoodies

-Traffic Wardens

-Credit Crunch

emo_hoodie_10.jpg

על מה בדיוק ויתרתי? על אבו חסן?

תשאל זר מה השעה והוא יענה לך עם חיוך, תשאל אותו איך מגיעים לאן שהוא והוא יענה לך, אם הוא לא יודע הוא יחפש עבורך בטלפון ואפילו יתקשר למישהו כדי לשאול.

צאו מהסרט הזה שאתם חיים בו, נתקעתי פה הרבה פעמים, נאבדתי, נגמר לי הדלק, נגמרה לי הסוללה בטלפון, נתקעתי בלי סיגריות ותמיד תמיד תמיד אנשים סייעו לי באדיבות יוצאת דופן, אני שואל מישהו איפה אפשר לקנות סיגריות והוא מוציא 2 מהקופסא ואומר לי לי "זה קצת רחוק אז קח לבינתיים" ומסביר לי איך להגיע לשם.

הבעיה של המון ישראלים עם אמריקה היא המנטליות הישראלית, אני מכיר פה המון ישראלים עם בעיות התאקלמות ולא בגלל שהמציאות פה קשה או משהו אלא בגלל שלהרבה ישראלים יש גישה מחורבנת לחיים, גישה של "מגיע לי", גישה של "אני נעלה".

אני דאגתי ליצור חיי חברה גם מחוץ למעגל הישראלי הגדול והטעות של הרבה אנשים היא הכניסה למעגל הזה וחוסר הרצון לצאת ממנו.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לה לה לנד, חכה לי אני דקה מגיע8) עכשיו ברצינות, אם טוב לך שם אז קטונתי, אותי זה אף פעם לא עניין ואם זה היה באפשרותי הייתי שמח שלא תהיה ירידה מהארץ. כי אחרי הכל ולמרות הקלישאה , באמת שאין לנו ארץ אחרת.  

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנון שלי היה לעשות צבא (שלוש שנות חובה) ולקחת את עצמי לארה"ב. לא הייתי סוגר איזו מדינה ולמען האמת, גם לא ביררתי זאת לעומק.

היום אני כבר כמעט ארבע שנים אחרי הצבא והאמת שאני טיפה מאוכזב מעצמי.

אנשים יכולים לכתוב פה כ"כ הרבה דברים, אבל בשורה התחתונה, הסיבה של כולנו היא אותה הסיבה - פחד. לפעמים אני נותן לעצמי לחלום ולחשוב איך זה לחיות במקום אחר והרגליים טיפה רועדות לי. אני יודע שזהו פחד טוב, אבל עדיין פחד.

אם נהייה כנים עד הסוף, אז כמעט כל הודעה של בנצי, צובטת לי בלב. גורמת לי להרגיש איזושהי תחושה של פספוס.

בכל מקרה, כרגע התוכניות הן לסיים את התואר ע"מ להיות בעל תואר ראשון ולחשוב הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה בדיוק ויתרתי? על אבו חסן?

תשאל זר מה השעה והוא יענה לך עם חיוך, תשאל אותו איך מגיעים לאן שהוא והוא יענה לך, אם הוא לא יודע הוא יחפש עבורך בטלפון ואפילו יתקשר למישהו כדי לשאול.

צאו מהסרט הזה שאתם חיים בו, נתקעתי פה הרבה פעמים, נאבדתי, נגמר לי הדלק, נגמרה לי הסוללה בטלפון, נתקעתי בלי סיגריות ותמיד תמיד תמיד אנשים סייעו לי באדיבות יוצאת דופן, אני שואל מישהו איפה אפשר לקנות סיגריות והוא מוציא 2 מהקופסא ואומר לי לי "זה קצת רחוק אז קח לבינתיים" ומסביר לי איך להגיע לשם.

הבעיה של המון ישראלים עם אמריקה היא המנטליות הישראלית, אני מכיר פה המון ישראלים עם בעיות התאקלמות ולא בגלל שהמציאות פה קשה או משהו אלא בגלל שלהרבה ישראלים יש גישה מחורבנת לחיים, גישה של "מגיע לי", גישה של "אני נעלה".

אני דאגתי ליצור חיי חברה גם מחוץ למעגל הישראלי הגדול והטעות של הרבה אנשים היא הכניסה למעגל הזה וחוסר הרצון לצאת ממנו.

הויתור הוא לא על מה שיש כאן, אלא על זה שאתה חייב לגור שם בשביל זה.

כן, יש מקומות יותר נחמדים (כמו איפה שאתה גר) אבל נסה לפנות למישהו ברכבת התחתית בניו יורק ותקבל צעקה.

לי אין מנטליות ישראלית אז אני לא נתקל באותן בעיות כמו כל ישראלי.

הזהות שלי בארה"ב היא גם די היברידית כי אני גם יהודי וגם לטיני, והמבטא שלי הוא של מרכז ארה"ב.

כל מה שאני יודע על ארה"ב זה ממה שהאמריקאים בעצמם מעידים.

יש לי כמות די גדולה של חברים Gringos אז אני יודע על מה אני מדבר.

וBlack Joker:

אצל הרבה אנשים זה לא הפחד.

אני שוקל ללכת לחיות שם ויש לי המון משפחה די מבוססת במיאמי והאזור.

כרגע אני לומד (כמוך) ובגלל זה אני לא נוסע.

דווקא עמדתי לעזוב וללמוד שם אבל האוניברסיטה פה התעקשה שאני אשאר, אז אני פה עדיין.

כשאני צריך לקבל החלטה כלשהי, אני תמיד שואל "אם לא היית מפחד, מה היית עושה?"

בפעם הראשונה ששאלתי את עצמי את זה, עליתי לבד לארץ (בדיעבד, החלטה לא משהו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שותף להרגשה של רובכם, גם אני בימים אלה מתלבט קשות, למרות שזה רק רילוקשיין לתקופה לא ידועה.

אני אומר, תנו הזדמנות לשינוי, גם עם כרוך בקושי, חיים רק פעם אחת.

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...