Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החיים בישראל לעומת החיים בגולה (פוצל משרשור ה-Evo)

bmw ricer
שימו לב! השרשור הזה בן 4736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לטפס על הקירות משעמום? :shock:

אני מזמין ככה:

1 יח' KTM.

1 יח' RZR.

1 יח' מזחלת שלג משופרת.

1 יח' רכב CUP כל שהוא מוכן למירוצים.

ואתה יודע מה, במחיר שאני מוכר בארץ את המוסו החבוט שלי אני קונה את כל הרשימה הזאת.

אז מה בכל זאת גורם לך ולכל שאר חברי הפורום שטוענים שכל הרבה יותר טוב 'שם', להישאר פה?

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 212
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. 10% ציונות.

2. 10% פטריוטיות

3. 80% קושי מנטלי לקום, לארוז את כל חייך, את כל עסקיך, את כל משפחתך ולהגר למקום לא ידוע. כל זה כמובן משולב באי נעימות לנטוש הורים קשישים מאחור.

אבל שלא יהיה שום ספק, ברור לי מעבר לכל צל של ספק שהחיים שם יותר פשוטים ויותר קלים (לאף אחד הרי אין אשליות שאתה גורף שם את ערמות הדולרים עם את חפירה ברחוב).

SCOOB,

שמע סיפור קטנטן אבל בהחלט מייצג!

הייתי לאחרונה בפולין, נתקעתי בלי שמפו אז נכנסתי לסופר-פארם (לא, אין פה טעות, סופר-פארם הישראלית נמצאת בפולין בפריסה מרשימה), קניתי שמפו מחברה אירופאית מוכרת, ניגשתי לקופה ושילמתי... תחזיק טוב, שילמתי 7 ש"ח! :shock:

יצאתי אח"כ למסעדה ואכלתי 1/2 ק"ג צלעות חזיר ב 25 ש"ח ביחד עם 1/2 ליטר בירה משובחת ב 3 ש"ח.

וזה לא היה איזה כפר עלוב בספר הפולני, מדובר במסעדה מהודרת ומתוקתקת בכיכר העיר של קרקוב.

בערב אעלה צילומים גם של השמפו וגם של התפריט.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם בגירה בפריסת האחוזים שלו למרות שאני חייתי 3 שנים בחו"ל

משום מה ישראל נהייתה מדינה אוכלת יושביה פשוטו כמשמעו אני בחיים לא יבין את אלו שחושבים שבישראל קיימת איזה שהיא רמת חיים טובה (בהבדל ממדינות דמוקרטיות אחרות ברמתה)

keep drooling im spooling :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. 10% ציונות.

2. 10% פטריוטיות

3. 80% קושי מנטלי לקום, לארוז את כל חייך, את כל עסקיך, את כל משפחתך ולהגר למקום לא ידוע. כל זה כמובן משולב באי נעימות לנטוש הורים קשישים מאחור.

אבל שלא יהיה שום ספק, ברור לי מעבר לכל צל של ספק שהחיים שם יותר פשוטים ויותר קלים (לאף אחד הרי אין אשליות שאתה גורף שם את ערמות הדולרים עם את חפירה ברחוב).

SCOOB,

הייתי לאחרונה בפולין, נתקעתי בלי שמפו אז נכנסתי לסופר-פארם (לא, אין פה טעות, סופר-פארם הישראלית נמצאת בפולין בפריסה מרשימה), קניתי שמפו מחברה אירופאית מוכרת, ניגשתי לקופה ושילמתי... תחזיק טוב, שילמתי 7 ש"ח! :shock:

יצאתי אח"כ למסעדה ואכלתי 1/2 ק"ג צלעות חזיר ב 25 ש"ח ביחד עם 1/2 ליטר בירה משובחת ב 3 ש"ח.

וזה לא היה איזה כפר עלוב בספר הפולני, מדובר במסעדה מהודרת ומתוקתקת בכיכר העיר של קרקוב.

וזה כמובן בשעה שפולין מוקפת במדינות ואנשים שרוצים לחסל אותה, אה?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, 20 אחוז של ציונות ופטריוטיות? כל הכבוד. אני אולי אולי אחוז וחצי ביחד ולמרות זאת אני לא מעוניין ללכת לרעות בשדות זרים.

אנגליה. איזה אנגליה אתה מודע לזה ששם הדלק יותר יקר, המחייה יותר יקרה, המשכורות נמוכות ואחוז האבטלה מאוד מאוד גבוה.

יש לך מושג כמה עולים שם הלימודים? לפני שהתחלתי את התואר בארץ היו לי כוונות לעשות אותו בחו''ל וליתר דיוק באנגליה מכל מיני סיבות שלי. עלות שכר לימוד שנתית שם תעלה לסטודנט זר פי 3 מסטודנט עם אזרחות בריטית. אז אם אתה לא מיליונר תשכח מתואר שם. קנדה? סע ברכה לקנדה ואם כל משאלתך היא איזה ktm או גולף r אז קטונתי. יצא לי להיות פעם אחת באנגליה והאמן לי שכאן אצלנו בישראל, חד משמעית עדיף!

ואת זה כותב אחד שהוא לא ציוני ולא נעליים.

have a delightful day mate:wink:

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, אכן בחרת דוגמא רעה ביותר, מבין כל ארצות אירופה, ארה"ב, קנדה ואוסטרליה, אנגליה היא ללא ספק יעד לא רצוי!

וזה כמובן בשעה שפולין מוקפת במדינות ואנשים שרוצים לחסל אותה, אה?

עזוב, לכל אחד יש את קופת השרצים שלו, לפולנים יש על הראש 50 שנות קומוניזם שרוקנו אותם מכל דבר בעל ערך.

מעבר לזה, אין שום קשר בין תקציב הבטחון לבין תמחור של שמפו תוצרת ישראל.

כמה עולה פה שמפו ד"ר פישר? 19-20 ש"ח (במקרה הזול)? למה 20 ש"ח? למה הפולני מייצר ומוכר ב 7 ש"ח?

אם לא ברור לך שמתח הרווחים של כולם בארץ הוא מפלצתי, זה אומר רק דבר אחד, לא הסתובבת מספיק בחו"ל, מה שמחזיר אותנו לתמחור המיצובישי.

אני לא מנסה לפתוח חזית מול מיצובישי,אני לא חושב שהם יוצאי דופן במשהוא, אין לי מושג קלוש על תמחור הרכב וכו' אבל בפערי מחיר כאלה למרות כל ההבדלים הסובייקטיבים שכבר הוזכרו, אני חותך את הקטן אם אין להם רווח של 80K ש"ח לכל רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוכח דברים שמגולמים במחיר בארץ, ולאו דווקא מופיעים במחירים של מוצרים בחו"ל:

המעסיק צריך להפריש לפנסיה של העובדים, לשלם ביטוח לאומי ומיסים על החומרים שלו. אתה יכול להיות בטוח שעלות הדברים הללו לא מסובסדת מטוב ליבו של הייצרן, אלא מגולגלת על הצרכן הסופי.

אז כן, מחירים פה גבוהים, אבל צריך להסתכל עליהם בצורה יחסית. כאזרח אתה מקבל - יחסית - שירותים טובים יותר מבחו"ל. עם זאת, ניתן להוריד את מחירם של מוצרים (בין אם זה שמפו או מכונית) לו כספים כמו של הביטוח הלאומי היו משולמים לאנשים שבאמת מגיע להם, ולא לאנשים ש"ראו כי טוב" וחיים על חשבונם של אחרים. לו המצב הזה אכן יתממש, היה סמוך ובטוח שעל אף הוצאות בטחוניות גבוהות מחירם של מוצרים יהיה נמוך יותר בארץ. כל עוד זה לא כך, אין מה לעשות.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוכח דברים שמגולמים במחיר בארץ, ולאו דווקא מופיעים במחירים של מוצרים בחו"ל:

המעסיק צריך להפריש לפנסיה של העובדים, לשלם ביטוח לאומי ומיסים על החומרים שלו. אתה יכול להיות בטוח שעלות הדברים הללו לא מסובסדת מטוב ליבו של הייצרן, אלא מגולגלת על הצרכן הסופי..

צודק, זה בעיקר כי באירופה השיטה הפאודלית עדיין קיימת ועיקר הפועלים הם צמיטים שהם בעצם עבדים שלא משלמים להם כלום חוץ מלחם צר ומים לחץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, 20 אחוז של ציונות ופטריוטיות? כל הכבוד. אני אולי אולי אחוז וחצי ביחד ולמרות זאת אני לא מעוניין ללכת לרעות בשדות זרים.

אנגליה. איזה אנגליה אתה מודע לזה ששם הדלק יותר יקר, המחייה יותר יקרה, המשכורות נמוכות ואחוז האבטלה מאוד מאוד גבוה.

יש לך מושג כמה עולים שם הלימודים? לפני שהתחלתי את התואר בארץ היו לי כוונות לעשות אותו בחו''ל וליתר דיוק באנגליה מכל מיני סיבות שלי. עלות שכר לימוד שנתית שם תעלה לסטודנט זר פי 3 מסטודנט עם אזרחות בריטית. אז אם אתה לא מיליונר תשכח מתואר שם. קנדה? סע ברכה לקנדה ואם כל משאלתך היא איזה ktm או גולף r אז קטונתי. יצא לי להיות פעם אחת באנגליה והאמן לי שכאן אצלנו בישראל, חד משמעית עדיף!

ואת זה כותב אחד שהוא לא ציוני ולא נעליים.

have a delightful day mate:wink:

לא בהכרח אנגליה ולא בהכרח חייב לגור בעיר מרכזית , מבטיח לך שעם כל מה שציינת שרע עדיין מעמד הביניים חי באופן טוב , לדוגמא באמריקה אפשר לחיות ממש טוב מ3000 דולר בחודש אתה יודע אפילו 2000 דולר ששם עושים את זה ללא בעיה ( אני השתכרתי כ2500 - 3500 כל חודש והשכרתי דירה הייתי בעל שני רכבים והייתי חי ללא בעיות וללא התחשבנות על כל דולר , בארץ באותו סכום לא הייתי מגיע לרמת חיים כמו שהייתה לי בווגאס , לצערי מצב אישור השהייה באמריקה נפסק והייתי צריך לצאת משם לצערי

keep drooling im spooling :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, באמריקה גם יש לך על בסיס קבוע פסיכופטים עם פיסטולים שרוצחים המונים בבתי ספר, אחוז הפשיעה שם בין הגבוהים.

באזורים מסוימים יש אחרי שעה מסוימת עוצר כללי, כל מדינה יש את הטוב והרע. אני מעדיף להישאר פה איפה שרע לי אבל לפחות אני יכול להתמודד איתו.( הבנת את האבסורד? :lol: )

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שעם כל השפע הנ"ל, לא מעט מעדיפים לטוס (!) ארצה בשביל טיפולים רפואיים שגרתיים.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה דוגמא ששלפתי בשנייה מהאיטרנט :

דגם SE ( מעל לדגם הסטנדרטי ) מודל 2011 ב 36,000$ = שזה 122,000 שח ........

...וכן , מדובר על דגם עם תיבת ה SST שזה דגם מעל לדגם שעולה בארץ 400,000 שח מודל 2010 !.

http://wot.motortrend.com/scoop-2011-mitsubishi-lancer-evolution-x-se-revealed-starts-at-36445-8256.html

עכשיו בא תסביר לי איך רכב מודל 2010 עולה בארץ 400,000 שח כאשר דגם 2011 מיוחד SE עולה רבע מחיר בחו"ל לצרכן !!!?

אין מה להשוות בין ארצות הברית אלינו. ידידה שגרה שנה וחצי בארצות הברית עם חבר שלה ועבדה במלצרות נסעה שם בחיפושית חדשה בת שנתיים וחבר שלה שעבד בהובלות של דירות נסע בג'יפ של לינקולן כימעט חדש. במה נוסע זוג כזה בארץ? ג'אסטי שנת 92?

אני קורה בפורומים מחו"ל וילדים בני 17-18 קונים שם סוזוקי r600 חדש מהחברה ב9 אלף דולר לחודשי הקיץ ( 2-3 משכורות לעובד בבורגראנצ' שגר עם ההורים וחוסך את כל המשכורת) ומוכרים אחרי זה.

וואלה, עבודה במקדולנדס מבטיחה בוודאות עלייה במשקל, עלייה בכולסטרול, לחץ דם וכיוצא בזה. מה שבטוח שהיא לא מבטיחה זה להפוך מליונר. קודם כל, אני מבטיח לך שגיקסר 600 חדש מהחברה לא עולה 9 אלף דולר אלא הרבה יותר מזה. למען האמת נכון לעכשיו המחיר הרישמי שלו הוא $11,599. זה כמובן לפני מיסים ואגרות רישוי ושאר מיני ירקות. עכשיו, מקדונלדס משלמת את המינימום שבמינימום. אל תדאג, הם לא פראיירים שם. בוא ונראה. בחור בן 18 שעובד על טיפה מעל המינימום ומשתכר 8 דולר לשעה ועובד 8 שעות ביום כפול 7 ימים בשבוע. 8 כפול 8 זה 64 כפול 7 ימים זה 448 דולר. תוריד 30 אחוז מיסים ותקבל 314 דולר אחרי מיסים. 314 דולר לשבוע כפול 4 יוצא 1256 דולר לחודש. תסביר לי בבקשה איך נער בן 17-18 קונה אופנוע שעולה קרוב ל 12 אלף דולר ב 3 חודשים כאשר הוא משתכר 1256 דולר לחודש וזה בהנחה שהוא לא מבזבז גרוש אחד שחוק, גר אצל ההורים והם משלמים לו כל סנט שהוא מוציא מהכיס. אתה יודע איך קוראים לסיפור כזה?

בולשיט או בעברית צחה, שטויות במיץ עגבניות. בקיצר, תפסיק להאמין לשטויות שאנשים כותבים בפורמים. לא כל דבר זה נכון.

איפה הייתם כל הזמן הזה??

כאילו אני מוצא את עצמי מתווכח כל היום עם אנשים בקשר לשיגעון התמחור הישראלי כמעט בכל דבר.

אתם מתרכזים כרגע ברכבים אבל האמת שחוץ מביטוח בריאות הכל אצלנו עולה פי 4 אם לא יותר משם, רכבים מוצרי חשמל מוצרי יסוד ודלק.

החברים שמתעסקים פה בפורום האודיו יודעים טוב מאוד כמוני את ההבדלים הענקיים שם זה בכלל מורגש, הבעיה היא שלהפגנות נגד מחירי הדלק שפוגע בכולנו לא מתייצבים אנשים אז חבל לפתח תקוות שווא נוספות.

עד שלא ייצא כל העם סטייל מצרים וכל העולם הערבי עכשיו וממש יתחילו לעשות בלאגן לא ישתנה פה כלום, ולהפיל הכל על תקציב הביטחון זה לא נכון.

(אגב אני לא מפיל הכל על הממשלה אלא את הרוב, יש גם חלק לא קטן של יבואנים שלא מסתפקים ברווח נאה).

לפני שאתה מבלבל במוח על מצריים, רק בכדי להוכיח לך עד כמה מצריים נחותה. רופא בכיר במצרים משתכר מקסימום 300 דולר לחודש וזה במקרה הטוב. עכשיו תעשה חשבון אם ככה מה מרוויחים פשוטי העם. יופי, שיעלו את מחיר הדלק ל 10 שקל. ככה כל אוכלי החינם בארץ עוד איכשהו ישלמו טיפה בחזרה למדינה על השירותים שהם מקבלים ממנה וזאת מבלי שהם מחזירים תרומה הולמת. נצרת, עיר בישראל. אחוזי משלמי הארוננה שם בקושי מגיעה אבל בקושי ל 30 אחוזים. אל חשש, גם בני ברק לא בדיוק שיאנית באחוזי משלמי הארוננה בארץ. פשוט מאוד, כשהם לא משמים אתה משלם במקומם. לכן אתה משלם על דברים בארץ פי כמה ממדינות אחרות. פשוט וקל, אין כאן יותר מדי חוכמות.

1. 10% ציונות.

2. 10% פטריוטיות

SCOOB,

טוב, בוא ונתחיל עם בגירה, כמו שאמרו לך הדלג באנגליה עולה כמעט כמו ישראל ואפילו יותר. המע"מ הוא 20 אחוזים ואכן האבטלה היא גבוהה מאוד. כמעט או אפילו כל ענף ייצור המכוניות נמכר לחו"ל וכבר אין מכוניות שמיוצרות באנגליה. לימודים עלו כ 6,000 ליש"ט לשנה ובקרוב זה יעלה או שכבר עלה ל 9,000 ליש"ט לשנה. בקיצר החיים באנגליה הם לא ממש דבש, אלא אם כן אתה הנסיך וייליאם וקייט מידלטאון.

לפותח השירשור, לפני שאתה מתלונן על מחירי המכוניות או כל דבר אחר לעומת אמריקה ישראל הרשה לי לומר לך שאתה סובל מדבר שנקרא "הלם תרבות". זה מושג אמיתי ואתה רשאי לחפש אותו בגוגל. אני לא יודע בדיוק מה הסטטוס שלך והיכן אתה גר. כאשר תחייה שם כאזרח מן המניין עם כולל הזכויות והחובות המתפרשם מכך ותיאלץ לגדל משפחה אז תבין שלא הכל באמריקה הוא דבש. כאשר אתה רווק ובריא אז סבבה לך ואתה יכול להתקיים על פיצה קולה וחטיפים. אבל כאשר יש לך אישה וילדים ותתקשה לעמוד בהוצאות הרבות של גידול ילדים זה ממש יעניין לך את התחת שמרצדס E 350 עולה בארה"ב כ 60 אלף דולר ואילו בישראל היא עולה מעל חצי מיליון שקל. מה מעניין אותי שמרצדס באמריקה יותר זולה עם המחייה שלי שם היא לא ממש זולה? כשאתה מחשב את עלויות המחייה, עליות הביטוח הרפואי, עלות החינוך, שיטת חיוב הארנונה שמחייבים אותך שם לעומת ישראל אתה מגלה ששם לא כל כך מציאה לחיות כמו שחשבת.

גם אני הייתי בטיול בלונדון לא מזמן. כל לונדון מפוצצת במרצדסים, למבורגיני, פורשה, רולס רויס ומכוניות שרואים רק בסרטים. אפשר היה לחשוב לרגע שהחיים באנגליה כאלה טובים וכולם פשוט מליונרים שם. במציאות זה לא ממש ככה. למרות כל הפאר וההדר גם שם יש אנשים מסכנים שבקושי גומרים את החודש. אומנם לא בלונדון עצמה אלא בערים סמוכות.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, באמריקה גם יש לך על בסיס קבוע פסיכופטים עם פיסטולים שרוצחים המונים בבתי ספר, אחוז הפשיעה שם בין הגבוהים.

באזורים מסוימים יש אחרי שעה מסוימת עוצר כללי, כל מדינה יש את הטוב והרע. אני מעדיף להישאר פה איפה שרע לי אבל לפחות אני יכול להתמודד איתו.( הבנת את האבסורד? :lol: )

לא ופה לא חסר לך משוגעים שרוצחים אנשים בטיילת ברידינג ללא סיבה....

או רוצחים אחרים שיורים בלוד באמצע היום או טילים שעפים מעליך....

העיקר שאתה יודע להתמודד עם כל זה...8)

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני לא יודע, אני לפחות מנסה. כנראה לא הבנת מה אני רוצה להגיד או שפשוט לא מתאים לך להבין, לא יודע מה העניין איתך, בכל אופן כמו שאמרתי, אני מנסה להסתדר עם מה שיש לי כרגע, ולא לחפש אתגרים והרפתקאות במקומות אחרים. מבחינתי שכולם יקומו ויעופו מפה, לי יישאר יותר :-P

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בוא ונתחיל עם בגירה, כמו שאמרו לך הדלג באנגליה עולה כמעט כמו ישראל ואפילו יותר. המע"מ הוא 20 אחוזים ואכן האבטלה היא גבוהה מאוד. כמעט או אפילו כל ענף ייצור המכוניות נמכר לחו"ל וכבר אין מכוניות שמיוצרות באנגליה. לימודים עלו כ 6,000 ליש"ט לשנה ובקרוב זה יעלה או שכבר עלה ל 9,000 ליש"ט לשנה. בקיצר החיים באנגליה הם לא ממש דבש, אלא אם כן אתה הנסיך וייליאם וקייט מידלטאון..

כבר סיכמנו שאנגליה חרה של מקום לגור בו אבל מה מטרת הויכוח?

מה אתה מנסה לשכנע אותי?

שהכי טוב בעולם זה בישראל?

THERES NO PLACE LIKE HOME זה מאגדה אחרת ידידי!

ruby-red-slippers2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...