Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל לתבוע את יונדאי בעקבות רכישה של I10

שימו לב! השרשור הזה בן 4772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי את הרכב בסוף דצמבר, 2010 , לאחר שקיבלתי הנחת מזומן ל70000 שקל.

משום מה, הסוכנות התעקשה שאשלם את כל הסכום באותו יום, ורק אחר כך הבנתי שזה כנראה בגלל ההורדת מחיר שבאה

מיד לאחר מכן. כך יוכלו לטעון שהרכב נרשם על שמי ולא אוכל לבטל.

הרכב עצמו, מעולה ועונה מעבר לציפיות, הבעיה שבמקום להנות ממנו, אני רק אוכל את הלב כל הזמן, על הכסף ששילמתי יותר.

השאלה שלי היא כזאת: הרי בוודאי שהם ידעו בדצמבר שהם הולכים לחתוך את המחיר. ואז הערך של המכונית שלי יירד ביותר

מעשרים אלף שקל. האם זה לא הסתרת מידע חיוני? שאם הייתה מתגלה הייתי מבטל את העיסקה?

מה אתם אומרים? יש סיכוי לתביעה כזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגם שהוזילו הורידו באבזור של הרכב, לך יש את הדגם המאובזר (אם אני מבין נכון)

אם שילמת בזמנו 70 אלף על הדגם המאובזר,

יחסית למשהו כמו 64 אלף כיום לדגם שדיללו ממנו אבזור אז מצבך לא כל כך רע.

מעבר לכך כדי שהרכב יירשם על שמך ויכנס לתהליך שלפני המסירה ללקוח יש לשלם את הסכום במלואו,

אלה אם כן סגרת על איזו תוכנית מימון או משהו בסיגנון.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המידע לגבי ההוזלה העתידית הוסתר ממך, יש לך עילת תביעה בעילה של חוסר תום לב והטעיה. אתה יכול להגיש תביעה קטנה בגין סכום ההפרש ועוגמת נפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז אתה תפסיד בתביעה.

אם הורדת המחיר כללה גם הורדת אבזור - תבוא חברת יונדאי עם מחירון מונפץ לחלוטין לכל דבר ברמת האבזור ותגיד שהורידו בדיוק את המחיר של האבזור.

פתאום תראה שעלות של מערכת אינטגרלית (לדוגמא) היא 2500 ש"ח לעומת 300 ש"ח לרדיו דיסק פשוט וכו'.

אם כל מה שחתכו זה 6000 ש"ח ובמקביל הורידו חזק את האבזור, אז מצבך סביר לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הדגם המאובזר.

קיבלתי הנחת מזומן של איזה 7 אלף, אבל זה לא מנחם אותי, כי הייתי מוציא את האוטו גם עכשיו בהנחה בגלל המזומן.

ולא נראה לי שהגיוני להוסיף אלפי שקלים בגלל חלונות חשמל מאחורה, או ספויילר.

מה שלא יהיה, אני חושב שזה ניבזות לישמע הורדת המחיר, בעבור כל הלקוחות שקנו לפני, ובכל מקרה

עכשיו שאני חושב על זה, אין לי אפשרות להוכיח שהם ידעו על הורדת המחיר המתוכננת. (למרות שאין סיכוי שהם לא ידעו):cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שרצים לתבוע, בדר"כ מקובל לכתוב מכתב לנשוא התביעה (כלומר ליבואן) בנושא.

אם הורידו אבזור, אז הקייס שלך חלש עד לא קיים, כיון שזו אינה "הורדת מחיר" על אותו הדגם, אלא מחיר נמוך יותר לדגם מאובזר פחות - אתה משווה תפוחים לתפוזים, במקום להשוות תפוחים לתפוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך שום עילה לתביעה.

בחרת בעצמך, באת לקנות, חתמת, שילמת, קבלת אוטו. מה לא תקין פה? ואפילו קבלת הנחה יפה. אל תהיה רודף בצע!

אתה לא יכול לצפות, כל שכן לדרוש, שסוחר יפרס לפנייך את תוכניות השיווק ויעדי מכירות. נניח שאיש המכירות לא ידע מה יהיה עוד שבוע.

אינך יכול להוכיח שום נזק שנגרם לך, וזה בסיס לכל תביעת נזיקין.

פעם, כשתגדל, תבין שלא כל דבר שווה תביעה. ולא כל תביעה מבטיחה זכיה. ואפילו יתקבלו טענותיך - עלות עו"ד תהיה פי כמה מעלות הפיצוי.

תהנה באוטו, עם האוטו, וסע בבטחה.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע את המערכת האינטגרלית החליפו ברדיו דיסק, את הספויילר הקטן הזה הורידו, את המראות החשמליות מקדימה ביטלו, את החלונות החשמליים האחוריים ביטלו

וביטלו גם את מד חום המנוע ושמו נורה שנדלקת בעת צרה במקום.

סך הכל לא נראה שיש לך קייס.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע את המערכת האינטגרלית החליפו ברדיו דיסק, את הספויילר הקטן הזה הורידו, את המראות החשמליות מקדימה ביטלו, את החלונות החשמליים האחוריים ביטלו

וביטלו גם את מד חום המנוע ושמו נורה שנדלקת בעת צרה במקום.

סך הכל לא נראה שיש לך קייס.

אל תדאג היבואן ימצא דרך לתמחר את המראות החשמליות, חלונות החשמל, המערכת והספויילר בהרבה יותר מ6 אלף שקל. בנוסף אני חושב שאם אני אכנס היום לסוכנות ואבקש דגם כמו שיש לך אשלם הרבה יותר ממה שאתה שלמת אם הדגם הבסיסי עולה 64 אלף שקל.

כבר לא מחפש מנוע 2 ליטר לסיירה. פינטו או לא פינטו.

השימוש במידע הינו על אחריות המשתמש בלבד, על כל המשתמע מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לפחות 3 סעיפים בעייתים מחוק החוזים שרלוונטי למקרה הזה.

1) חוסר תום במשא ומתן.

2) טעות.

3) הטעיה.

וזאת מבלי להכנס לנושא של חובת גילוי מוגברת שאולי חלה במקרה הזה ו/או חוק החוזים האחידים.

נראה לי ששווה לך שעו"ד ינסח עבורך מכתב אני בטוח שתוכל לקבל מהחברה הרבה יותר מהתועלת.

נ.ב.

זה שחתמת זה ממש ממש לא סוף הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לפחות 3 סעיפים בעייתים מחוק החוזים שרלוונטי למקרה הזה.

1) חוסר תום במשא ומתן.

2) טעות.

3) הטעיה.

וזאת מבלי להכנס לנושא של חובת גילוי מוגברת שאולי חלה במקרה הזה ו/או חוק החוזים האחידים.

נראה לי ששווה לך שעו"ד ינסח עבורך מכתב אני בטוח שתוכל לקבל מהחברה הרבה יותר מהתועלת.

נ.ב.

זה שחתמת זה ממש ממש לא סוף הסיפור.

בגישה המשפטית הזאת לסוחר אסור לעשות מבצעים, וחובה עליו למכור לכולם במחיר שווה , ושאר מיני ירקות.

האם כשהוא מעלה את המחיר הוא זכאי לבקש תוספת מחיר מאלה שקנו במחיר הנמוך.

התזה הזו לא מחזיקה מים.

מה מנסה משרד התחבורה לעשות כבר שנתיים עדיין ללא הצלחה זה ליצור קו של ייבוא מקביל במטרה להוריד מחירים. הלא כן?

אז הנה התחרות במיטבה מורידה צחירים

דבר דומה יקרה גם כאשר יכנסו מפעילי סלולור חדשים לשוק.

לכן מנסים כעת החברות הקיימות ל"שעבד " אותך בתוכנית אטרקטיבית שבעוד שנה תתברר כתוכנית ממש לא אטרקטיבית.

גם לצד המתקשר יש חובות ויש זכויות, אבל יש גבול לאן אפשר למשוך את הדברים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגישה המשפטית הזאת לסוחר אסור לעשות מבצעים, וחובה עליו למכור לכולם במחיר שווה , ושאר מיני ירקות.

האם כשהוא מעלה את המחיר הוא זכאי לבקש תוספת מחיר מאלה שקנו במחיר הנמוך.

התזה הזו לא מחזיקה מים.

מה מנסה משרד התחבורה לעשות כבר שנתיים עדיין ללא הצלחה זה ליצור קו של ייבוא מקביל במטרה להוריד מחירים. הלא כן?

אז הנה התחרות במיטבה מורידה צחירים

דבר דומה יקרה גם כאשר יכנסו מפעילי סלולור חדשים לשוק.

לכן מנסים כעת החברות הקיימות ל"שעבד " אותך בתוכנית אטרקטיבית שבעוד שנה תתברר כתוכנית ממש לא אטרקטיבית.

גם לצד המתקשר יש חובות ויש זכויות, אבל יש גבול לאן אפשר למשוך את הדברים.

אם לקוח נכנס לסוכנות היום ומחר יש מבצע מכירות

הציפיה מאותו סוחר הגון היא לפרוס בפני הלקוח את דבר המבצע .

חלק מהחוקים מגנים על הבחור כצד לחוזה

וחלק מהחוקים מגנים עליו ומכירים בו כצד החלש לחוזה .

הכל מאוד תלוי בנסיבות הספציפיות אבל כנראה שהתועלת ממכתב מנוסח היטב תיהיה גבוהה מעלותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...