Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[תהייה] האם הביטוח מכסה נזקים מכאניים ברכב?

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 7279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול עברה מחשבה בראשי, האם נזקים מכאניים או בעיות חשמל רציניות או כל קלקול אחר באוטו מכוסים ע"י הביטוח המקיף?

אני שואל זאת עקב העובדה שחבר עם קליאו B , החליף כמעט את כל הפרונט, עקב בעיה שהיתה לו, ואיננה קשורה לתאונה כלשהי , ויצא בהשתתפות עצמית בלבד לאחר שהביטוח כיסה את הנזק....

לעומת זאת אני מכיר מישהו שצריך להחליף מנוע עקב בלוק מחורר , ותהיתי אולי גם שם זה יתפוס?

מחכה לתגובות

תודה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו עם טנדר מאזדה, שהגיר היה קרוב לסיום חייו. היות והביטוח לא מכסה בלאי טבעי, הוא נכנס לשטח, דפק את הגיר עם כמה סלעים ואז לא היה צריך לשלם תמורת חדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו עם טנדר מאזדה, שהגיר היה קרוב לסיום חייו. היות והביטוח לא מכסה בלאי טבעי, הוא נכנס לשטח, דפק את הגיר עם כמה סלעים ואז לא היה צריך לשלם תמורת חדש...

וזו כבר עבירה פלילית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו כבר עבירה פלילית.

עבירה פלילית אכן, אבל נתתי לו דוגמא מתי חברת ביטוח תחליף נזק מכאני ומתי לא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה ...

האם התיקון כולל רק עבודת פחחות או גם נזקים מכניים ...

קבלתי מכה בכנף , ומאז המשולש דופק ... הרכב הוכנס לתיקון במוסך במסגרת הביטוח , האם גם המשולש והחלקים המכניים ... :twisted:

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה ...

האם התיקון כולל רק עבודת פחחות או גם נזקים מכניים ...

קבלתי מכה בכנף , ומאז המשולש דופק ... הרכב הוכנס לתיקון במוסך במסגרת הביטוח , האם גם המשולש והחלקים המכניים ... :twisted:

יכוסה.

יש לי חבר שנכנס במדרכה, שבר משולש צירייה ומה לא... זה כוסה.

ולא היה בכלל נזק פחחותי.

השאלה היא האם לא מאוחר מדי לתבוע אותם, אחרי שכבר תיקנת את הכנף (תיקנת כן?)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...