Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: חזרתה של הגולף פתוחת הגג

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 4806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בר אם הייתי מעלה את זה אחר כך היו אומרים , אבל זה לא אותו נפח מנוע והולך הרבה דלק וזה בכלל לא באותה רמה 2011_camaro.jpg

או את זאתי לצורך העיניין lead1mustangconv2011review.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף קבריו' דיי מכוערת.

מבחינת עיצוב נטו אני מעדיף את ה-308CC כמתחרה ישירה (מיאטה וסולטיס הם רואדסטרים, לא קבריו'). בסעיף הזה התאמצו שם יותר, במיוחד בחלק האחורי.

Peugeot_308_CC%20(2).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שזה לא רעיון רע בכלל וזו ממש לא הפעם הראשונה שפולקסווגן עושים משהו כזה.

saveiro-1g.jpg

בדרום אמריקה גם פיאט, פיג'ו ואופל עושים את זה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של טעם.

אני דווקא אוהב את העיצוב, ושמח שהורידו את הקשת "המסורתית".

גולף קבריו חדשה יכולה להיות פתרון טוב עבור פולקסווגן במיצוב, למי שהאיוס יקרה לו מדי (ונראית מגושמת יחסית) וכנ"ל ה A3 הזהה לה.

Mazda Miata NB

Honda CBR500R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהקטע של פולקסוואגן הוא לגעת קצת בליבו וטעמו של כול אחד.

תראו איך התגובות כאן מתחלקות כמעט לגמרי ל2 מגמות, האחת של כאלו שאהבו מאוד את העיצוב, והשניה לכאלו שממש התאכזבו מהעיצוב, ורובם דווקא אוהבים מאוד את העיצוב שלה בסגור.

ואני בתור בעלים גאה (ומאוהב) של גולף דור 4 ממש לא אהבתי.

לדעתי גולף זה לא רכב שצריך להיות קבריולט, פשוט לא!

גם בדור 4יצאו קבריולט שעולות יותר מפי שניים מהרגילות, ואני אמיתי לגמרי, לא הייתי מחליף את שלי באחת קבריולט.

ועניין העיצוב בכלל לא קשור למה שהחביאו מתחת למכסה מנוע.

שבוע טוב.

המון חלקים ותוספות לפולקסוואגן, וג'יפ סופה! 0546615205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם פשוט לא רצו לעשות משהוא שונה ככל הנראה כתוצאה משמרנות קיצונית ואפרוריות עיצובית שמלווה את החברה מיום הקמתה.

וזה בדיוק השוק שהיא פונה אליו , ואני בהחלט מעדיף עיצוב שלא מנסה בכוח להראות חדשני.

בא לרגע נתנתק מאמוציות/ דעות/ העדפות האישיות, נשכח שאני לא מחבב אותם (ונוהג בגולף) ושאתה אוהב אותם (ונוהג בגולף)אתה יכול לציין בפני רכב אחד ש VW ייצרה אי פעם שראית אותו והלסת שלך נשמטה? שאמרת, וואלה, איזה עיצוב פצצה!

אם יש יצרן שחרט על דגלו את כתר העיצוב המשמים, הרי זה VW.

אני לא מכיר שום יצרן יותר משעמם!

שירוקו , אומנם אני חובב המותג (עד גבול ה80') , אבל הראשונה שראיתי הייתה מהצד , ורק אחרי של' אמרה לי "ברור שתאהב זה VW" הבנתי על מה מדובר,ובאמת נפלה לי הלסת, ואין עוד רכב 90 ומעלה שיגרום לזה.

(אגב בגירה, השיר בחתימה שלך הוא אחד האהובים עלי וכמעט כל פעם שאני קורא הודעה שלך אני חייב לפתוח יוטיוב ולשים אותו)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אגב בגירה, השיר בחתימה שלך הוא אחד האהובים עלי וכמעט כל פעם שאני קורא הודעה שלך אני חייב לפתוח יוטיוב ולשים אותו)

בגללך הלכתי ובדקתי. איזה שיר מדכא.

הרגת אותי לגמרי. חייב לרוץ והלפעיל battlefield ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש יצרן שחרט על דגלו את כתר העיצוב המשמים, הרי זה VW.

אני לא מכיר שום יצרן יותר משעמם!

מה עם טויוטה? מתחרים ראויים ל-VW מבחינת שיעמום בעיצוב לדעתי. וגם קאיה/יונדאי לפני הדגמים האחרונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגללך הלכתי ובדקתי. איזה שיר מדכא.

הרגת אותי לגמרי

בהחלט שיר משובח, אפילו שהוא באמת אעפאס, קצת דיכאוני אבל מילים מעולות, לחן מעולה, תיזמור פנטסטי וביצוע מעולה.

מה עם טויוטה? מתחרים ראויים ל-VW מבחינת שיעמום בעיצוב לדעתי. וגם קאיה/יונדאי לפני הדגמים האחרונים.

אני מסכים, טויוטה זה יצרן משעמם רצח אבל עדיין, מישהוא שם העיז ונתן אישור לעצב את הסליקה, סופרה, MR-2 לדורותיהם ועוד הבלחות כאלה ואחרות של נועזות עיצובית (כמו ה 2000GT).

מה היה ל VW? שירוקו (לדורותיה) ו...זהוא, בזה מסתכם סעיף הנועזות שלהם, 3 מכוניות במשך 65 שנים?

באמת שאפו על הנועזות, הכרתי נשים נשואות ממאה שערים שהיו יותר נועזות! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אין שום קשר מעשי לVW של ימינו אבל אם תלך לאורך כל ה65 שנים אחורה תגלה כמה רכבים שממש לא מתיישרים עם המיינסטרים (השימוש במיין כאן קצת מסוכן...).

כמובן החיפושית .

הכארמן על דגמיה .

הטרנספורטר שבהחלט ניבנה אחרת מכל מסחרית בשוק .

כל הטייפ 3 .

אין ספק שאחר כך הם די נתקעו, לשמחתי , את החיפושית ייצרו באירופה עד 77 שזה 30 שנות ייצור אחרי המלחמה .

בדרום אמריקה עד 2003.

עם הרעיון הכללי של הטרנספורטר המשיכו עד 89 , ובדרום אמריקה עדיין מייצרים.

כן הם שמרנים, וזה חלק מאופי החברה , וזה מנצח.

לגבי השיר,הוא לא דכאוני,זה בדיוק מה שאתה לא מבינים,הוא קשה, הוא נוגע בדברים קשים, מלחמה וקרב.

אבל הפואנטה שלו היא: " לזכור לא רק לרע ימי רעה ".

אגב במקור יש לו עוד בתים שלא הוסיפו ללחן,שגם בגירסה הזו הוא מאוד ארוך.

ועכשיו ברשותכם אני אשים לי "ליל חניה".

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...