Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה תיאורטית: על נזק שמעל 50% מערך הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הרכב שלי שווה לפי מחירון לוי יצחק 6,000 ונכנס בי רכב וגורם לי נזק של נניח 4000 שח, מי קבע שהרכב חייב לרדת מהכביש, חברת הביטוח של הפוגע, אבל מה קורה אם אני מתעקש שיחליפו את החלקים(כי בנינו מה זה נזק של 4000 ואפילו 5000 שח בימנו? כמעט כל תאונה קלה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א מי שקובע שהרכב לא לתיקן זהו שמאי רכב בלבד.

אין מניע חוקית לתקן רכב גם ב 59% נזק.

בתביעה לפוליסה חברת ביטוח משיכול כלכלי לא תתקן את הרכב גם בנזקים מעל 40%, במידה והמבוטח לא מעוניין שרכבו יעבור לרשות חברת הביטוח , הוא יכול לנהל משא ומתן מולם.

בתביעה כנגד צד ג' לפי תקנות משרד התחבורת לא יתוקן רכב שאחוז נזק גולמי מעל 59%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ויש לי רכב שהערכת שמאי שנעשתה לו גבוהה (בהרבה) ממחיר המחירון ומישהו עושה תאונה הגורמת נזק לרכבי.

האם השמאי שאומד את הנזק מתייחס לדוח השמאי שנעשה לרכב או למחירון?

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו מה שנקרא אובדן להלכה ואובדן גמור.

אובדן גמור- ע"פ חוק. נזק מעל 60% משווי הרכב. נחשב ללא בטיחותי ולכן יורד מהכביש.

אובדן להלכה- מעל 50%-ע"פ חברות הביטוח, לא מחייב השבתת רכב, אך לא כלכלי, ולכן לא יתוקן. חברות הביטוח "גמישות" בעניין זה ולכן גם רכב עם 45-48% נזק לא מעט פעמים לא יתוקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...