Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ת''ד קלה והשלכות קשות

שימו לב! השרשור הזה בן 4851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כ 7 חודשים עברתי ת''ד אחרי שניפגעתי מנהג צעיר שפגע ברכבי מאחור,

אחרי תקופה קצרה התחלתי להרגיש כאבים בצוואר, סחרחורות,

ניגשתי לעו''ד ובמקביל טיפלתי בפיזיוטרפיה,שיאצו(על חשבוני)

רופאים אורטופדים,אורטופד מומחה,מכשירי טאנס,ניורולוג,רופאי משפחה ועוד

ועוד ועוד..............

לצערי שום דבר לא עזר,המליצו לי על אם אר איי אבל הקופה מערימה קשיים,

לצערי,איבדתי אימון במערכת הרפואית,הכאבים מחמירים והטיפולים לא עוזרים:|

עו''ד הדין שלי אומר שהוא מחכה לסוף הטיפולים והסוף איננו ניראה באופק,

בינתיים אני סובל מאובדן ימי מחלה רבים,כאבים והגבלה בתנועה,הוצאות כספיות רבות,

ויאוש רב.

המליצו לי מאד ללכת למרפאה שיקומית פרטית לצורך אבחנה וטיפול וזה מה שאני מתכוון לעשות,

השאלה ששאלתי את העו''ד שלי אם תינתן לי מהביטוח החזר הוצאות נסיעה וטיפולים שם,

(הפקידה אמרה שזה מכון מוכר) והוא לא נתן לי תשובה ברורה,

במקביל נוצרה בעיה חדשה שהמעסיק שלי מגלה סימני יאוש ממני ואני גם חושש מפיטורין,

גם עקב העובדה שזו ת''ד קופת החולים אמורה להחזיר לי כסף ששילמתי על תרופות וביקורי רופאים,

פניתי אילהם כמה פעמים ואין שום התקדמות.

אם מישהו בעל ניסיון יוכל לייעץ לי אשמח מאד.

8):?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול רפואי שקיבלת באופן פרטי ושיכולת לקבל במיסגרת קופת חולים לא יכוסה על ידי חברת הביטוח.

המקרים בהם טיפול רפואי פרטי מכוסה על ידי חברת הביטוח הם רק כאשר מוכיחים שלא ניתן היה לקבל את הטיפול הרפואי הזה במסגרת קופת החולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אם הטיפולים של הקופה לא מועילים???????

למשל עברתי 8 טיפולי פיזיוטרפיה עם עבודה בבית יומיומית,ללא הועיל.

מה אני אמור לעשות.????

מדוע אני חייב להתבזות בטיפול החובבני של הקופ''ח???????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל בסיסי בדיני הנזיקין הוא שעל הניזוק (אתה שנפגעת בגופך) מוטלת החובה להקטין את הנזק. מכוח הכלל הזה לא מחייבים את המזיק (חברת הביטוח) לפצות על אותו הנזק שהניזוק יכול היה להקטין אותו והוא לא עשה כן.

אתן דוגמה קצת קיצונית ואבסורדית כדי להמחיש את כוונתי - נניח וחלילה נפגעתי בתאונת דרכים ועברתי טיפולי פיזיוטרפיה בקופת החולים שלא הועילו, לכן החלטתי שאני חייב לטוס לתאילנד כדי לקבל שם עיסוי מקצועי משלוש תאילנדיות מנוסות ומקצועניות - האם אתה סבור שאוכל לחייב את חברת הביטוח לכסות אל עלויות הטיסה וקבלת הטיפול בתאילנד ??

אקדים ואומר שאיני יודע מהי חומרת הפגיעה שלך ואילו טיפולי פיזיוטרפיה בדיוק קיבלת בקופת החולים רק אעיר שעצם העובדה שטיפולי הפיזיוטרפיה לא הועילו לא מעידה בהכרח שהטיפול שקיבלת בקופת החולים היה חובבני כהגדרתך. בהרבה מקרים ההטבה במצב הרפואי אורכת זמן רב ולעיתים נשארים עם מגבלה לכל החיים ששום טיפול רפואי ושום טיפולי פיזיוטרפיה לא יועילו.

מבחינה מעשית, ממליץ לך לפנות שוב לאורטופד שמטפל בך או אולי לאורטופד אחר מומחה ובכיר יותר, לתאר בפניו את הסימפטומים מהם אתה סובל ולתאר את הטיפול שקיבלת עד כה. בקש את עצתו של האורטופד והפנייה ממנו לטיפול אחר או טיפול נוסף בפיזיוטרפיה. אתה יכול לבצע את סדרת טיפולי הפיזיוטרפיה הנוספים במכון אחר של קופת החולים או אולי בהתאם להמלצת הרופא לשקול טיפולים אלטרנטיביים אחרים כמו דיקור (אקופונקטורה), שיאצו כירופרקטיקה ועוד - גם את הטיפולים האלטרנטיביים אתה יכול לקבל במסגרת קופת החולים.

המקרים היחידים בהם יחייבו את חברת הביטוח לכסות טיפול רפואי שניתן באופן פרטי הם כאשר מוכח חד משמעית שלא ניתן היה לקבל את אותו הטיפול במסגרת קופת החולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך ידידי8)

טיפולי הפיזיוטרפיה ניתנו לי במקצועיות ומכל הלב,

לא הועילו לצערי,לגבי בינוניות זה קופ''ח והבירוקרטיה שם.

לידיעתך דיקור ושיאצו במסגרת הקופה הם בתשלום אפילו אם יש לך זהב,מושלם וכו'

גם דיקור ושיאצו עברתי,שוב

ללא תוצאות והדיקור גם כאב מאד(עשיתי 5 דיקורים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשלום עבור הטיפולים האלטרנטיביים שקיבלת במסגרת קופ"ח יכוסה על ידי חברת הביטוח.

מאחר והטיפולים אינם עוזרים, אני חוזר על המלצתי לפנות שוב לרופא אורטופד בכיר ומומחה לבעיות גב ולקבל ממנו חוות דעת נוספת לגבי מצבך הרפואי ואפשרויות הטיפול. התייעצות עם מומחה רפואי שהוא מנהל מחלקה או סגן מנהל מחלקה בבית חולים מכוסה בחלקה אם לא כולה על ידי הביטוחים הרפואיים המשלימים של קופת החולים.

ייתכן ובסופו של דבר למרות כל ההתייעצויות והטיפולים תצטרך ללמוד לחיות עם הכאבים והמיגבלות כי פשוט המצב אינו בר ריפוי.

בכל מקרה, כרגע מוקדם לקבוע שהמצב הרפואי שלך הוא סופי או חסר תקנה. פעל בהתאם לעצתי וקבל חוות דעת שנייה ממוחה רפואי בתחום האורטופדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה8)

הייתי פעמיים אצל רופא אורטופד בכיר ומומחה לבעיות גב והוא אכן הסכים

איתי לגבי המשך פיזיוטרפיה במקום פרטי וגם המליץ על אם אר איי,

מחר ב''ה אצור קשר איתם,

העו''ד שלי לא מבין כלום ברפואה ואני שוקל לעבור למשרד עו''ד

המתמחים ברפואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...