Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אסף עוזר למוגבלי אייפון (זה כבר מזמן לא רק שרשור יישומים)

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 3331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז קדימה: המלצות (לא פריצות בינתיים), לאפסס, חינמיות, בתשלום, אני מקבל הכל :-)

והמלצה בבקשה לתוכנת האופיס הטובה ביותר (ראיתי שיש לפחות שתיים).

תודה :-)

אני לא יכול להפסיק ל :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש, אין כמו ההרגשה של אייפון אצלך ביד בפעם הראשונה. בערך כמו בחורה אצלך ביד בפעם הראשונה, אם לא יותר טוב.

למרות שאתה עורך דין, אני ממליץ לך לפרוץ את המכשיר. אם לא בשביל אפליקציות פרוצות, אז לפחות בשביל כל התוספות האינסופיות מסידיה. 

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההפנייה ל- TO. יש לי אותו בבית (אשתי מנויה), אבל איכשהו רוב הדברים שם נראו לי לא מעניינים/רלבנטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אין כמו ההרגשה של אייפון אצלך ביד בפעם הראשונה. בערך כמו בחורה אצלך ביד בפעם הראשונה, אם לא יותר טוב.

למרות שאתה עורך דין, אני ממליץ לך לפרוץ את המכשיר. אם לא בשביל אפליקציות פרוצות, אז לפחות בשביל כל התוספות האינסופיות מסידיה.

שששש אל תספר לאף אחד ;-)

מה בעצם מוסיפה הסידייה? זו חנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת חנות, אבל יש הרבה דברים בחינם. גם את הדברים שעולים כסף בסידיה, אפשר להשיג בחינם, ע״י סורסים מסויימים שנמצאים בתוך סידיה (שיא החוצפה). אם תרצה נעשה את התהליך של הפריצה ביחד. הפריצה חוקית דרך אגב. 

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ויש לך חברים המחזיקים באייפון מומלץ להתקין את התוכנה וויבר המאפשרת שיחות חינם.

http://itunes.apple.com/us/app/viber-free-phone-calls/id382617920?mt=8

אתה כבר יודע איך להתקין אפליקציות ? אם לא אז תתחיל מהאפליקציה התפורה בשבילך.

http://www.iphoneil.net/?p=39072

קרא את חוות הדעת לפני רכישת האפליקציה הזו.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך כמו בחורה אצלך ביד בפעם הראשונה, אם לא יותר טוב.

הביטוי GET A LIFE לא מספיק חזק בשביל לתאר מה קורה כאן.:shock:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מתלהב, חרא של מכשיר !

מאז שיש לי אותו אני לא מרוכז בישיבות, אני עסוק כל הזמן בפיזיקה של איך להעיף את הציפור הכתומה ככה שתפגע בעץ ולא בקרח כי את הקרח היא לא שוברת טוב, אני תמיד חושב שעוקבים אחרי כי אפילו בשירותים אני כבר לא לבד אלה Yנט תמיד איתי, בחופש האחרון הבל בוי לא קיבל טיפ כי כבר לא סחבתי שום ספר בתיק, פשוט כי קורא PDF עם איכות מסך שכזו מספיקה לי לחומר שאני קורא, בחדר הכושר הוא משמש לי כטלויזיה לסדרות שלי אז הפסקתי להיות חברותי לאנשים בקיצור רק אני והאיפון שלי

לסיום ת-י-ז-ה-ר, עדיף לזרוק אותו (אני אתן לך כתובת של פח מועדף עלי, תגיד לי שעה) !

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאה פריצה מלאה ל4.1 , אסף התותח פרץ לי את שלי

WHATSAPP לא חינמית

חוץ מזה, מאז שיצאה גירסה חדשה ל- CUT THE ROPE אני אדם אחר :lol:

אסף - מה אפשר להוציא מהסידיה ? ספר לנו שנדע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסידייה מתוספת ברגע שפורצים את האייפון.

מהסידיייה ניתן להוריד הכל אבל בעיקר טייויקים נחמדים לאייפון.

כמו תפריט גישה מהיר להדלקה כיבוי של הויפי, BT, ה3G וכו', תוכנות אשר מאפשרת לשמור יותר מ300 אפליקציות בתיקייה, כמובן עוד המון דברים אחרים.

הבעייה היא שהניווט שם מאוד לא נוח ולכן יש את האתר הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...