Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לקנות דייהטסו אפלאוז שנת 1991

shaihar
שימו לב! השרשור הזה בן 4999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לבנה, פגושים לבנים, ללא טסט כחודשיים, מצב כללי מצויין, מנוע לא מעשן, גיר עובד חלק, ללא חלונות חשמל, ללא הגה כוח, מזגן עובד פיקס, מקרר מצויין.

מחיר: 700 ש"ח.

המטרה: לנסוע כמה שיותר בזול, בשאיפה לחלקים זולים, דלק בצריכה נמוכה, ללא דרישות לביצועי נהיגה (מהרכב הספציפי הזה.

אשמח לשמוע חוו"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונת בטח 7000 ולא 700 ש"ח.נכון!?

כי ב700 שח אפילו גרואה לא תקבל.

ולנושא,הרצת חיפוש בפורום? ע"פ הרצת חיפוש (בעבר) הבנתי שהוא לא רכב אמין כ"כ.

אם כבר,הייתה לי התלבטות לגבי דייהו-סופר רייסר.שהוא יותר אמין מהרכב שאתה רוצה.

למרות אלו שיגידו שדייהו סופר רייסר לא אמין,דעתי חלוקה עליהם.יש לי כמה חברים שיש להם את הרכב הזה ולא עושה להם שום בעיות.

גילוי נאות: אני בעצמי מתלבט האם לקנות את הרכב הזה או לא.האפשרויות הנוספות שעולות על הדעת,לדעתי: "רנו-קליאו" (כמובן שידני).שמעתי הוא גם רכב טוב,באותו מחיר פחות או יותר (אפילו של שנת 1997)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מודה על התגובה.

ותתפלא, אבל דיברתי כן על 700 ש"ח. לא טעיתי.

והרכב באמת במצב שמצדיק את המחיר. הבעיה בשיקול שלי היא שאני לא רוצה להיגרר להוצאות. מבחינתי מספיק (כמעט) היה לדעת שהרכב אמין ע"מ לקנות אותו.

אני על רנו קליאו הייתי מוותר. אמנם נוחות נסיעה (יחסית), אך קטן מדי לדעתי ולא אמין מספיק. עם דייהו אין לי ניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מודה על התגובה.

ותתפלא, אבל דיברתי כן על 700 ש"ח. לא טעיתי.

והרכב באמת במצב שמצדיק את המחיר. הבעיה בשיקול שלי היא שאני לא רוצה להיגרר להוצאות. מבחינתי מספיק (כמעט) היה לדעת שהרכב אמין ע"מ לקנות אותו.

אני על רנו קליאו הייתי מוותר. אמנם נוחות נסיעה (יחסית), אך קטן מדי לדעתי ולא אמין מספיק. עם דייהו אין לי ניסיון.

תבדוק שהרכב לא הורד מהכביש ושיש רישיונות.

בד"כ במחירים כאלה מדובר על רכבים ללא רישיונות/הורדו מהכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק שהרכב לא הורד מהכביש ושיש רישיונות.

בד"כ במחירים כאלה מדובר על רכבים ללא רישיונות/הורדו מהכביש.

^^צודק..

כמו שאמרתי,במחיר כזה מצחיק אתה אפילו מהכסא לא נופל...

אין מצב שזה 700 שח אלא אם כן הוא רכב גנוב\אין מצב שהוא הולך לעבור טסט (שבקרוב יהיה לבטח)\המנוע הלך (אפילו כשהמנוע הולך הרכבים נמכרים לכל הפחות ב2000-1500 ש"ח ככה שיש בעיה יותר רצינית)

לשיקולך! אגב,דייהו -לדעתי-רכב די אמין,למרות שכבר לא מייצרים אותו (מה שאומר חלקים יקרים יותר משאר הרכבים הזולים כמו פיאט אונו).

אבל כמו שאמרתי ,מחיפוש מהיר בפורום הבנתי כי דייהו לא כזה "תמים" כמו שהוא נראה והוא לא כזה אמין ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב במאה אחוז לא הורד מהכביש. מדובר במכר ותיק שפשוט נגמר לו הטסט והוא החליט לקנות רכב הרבה יותר חדש, ואין משמעות לרכב הזה.

השיקול שלי הוא האם כדאי להשקיע טסט ובזה שהרכב אמין, או שעדיף "להיזהר" ממנו.

השיקול שלי הוא אך וארק מחיר! להוציא כמה שפחות על נסיעות. האם כדאי לקנות את הרכב?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב במאה אחוז לא הורד מהכביש. מדובר במכר ותיק שפשוט נגמר לו הטסט והוא החליט לקנות רכב הרבה יותר חדש, ואין משמעות לרכב הזה.

השיקול שלי הוא האם כדאי להשקיע טסט ובזה שהרכב אמין, או שעדיף "להיזהר" ממנו.

השיקול שלי הוא אך וארק מחיר! להוציא כמה שפחות על נסיעות. האם כדאי לקנות את הרכב?

תודה.

אני מציע -אם אתה ממש בספק-תלך למוסך תשאל אותו כמה יעלה לך לתקן \להכין את האוטו לטסט-המחיר שהוא יגיד לך שווה לפחות כמה אלפים ככל הנראה (מהסיבה שזה נמכר ב700 שקל-המוכר לא פרייאר.כנראה הוא "ממש רוצה להיפטר מזה")

אם ממש אהבת את זה (ויותר את המחיר) אז סבבה.את שלנו אמרנו-לא שווה,כי כשדייהו אותו בעיות אז חבל! (המצב טוב בדייהו כשהוא לא מתחיל לעשות בעיות...)

בהצלחה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי קונה אם העלות של ההכנה לטסט לא עולה על 2000-2500 ש"ח.

במידה ואתה רוכש את הרכב, מכין אותו לטסט בצורה מושלמת, משלם את האגרה ועובר טסט - יש לך רכב נוסע.

טחן אותו עד כמה שאפשר. סע, תהנה (עד כמה שאפשר להנות מזבלון כזה) וזהו.

מכיוון ששנת 2011 היא מעבר לפינה, והאוטו יעמוד בתנאי הסף לגריטה - תוכל למכור אותו למדינה תמורת 3000 ש"ח.

אני מקווה שהבנת שבעצם רוב הכסף שהושקע על הרכב פשוט חוזר אליך - ואתה בעצם נסעת במשך שנה בפחות או יותר חינם.

תתפלל שלא תהייה שום תקלה שתשבית אותך - תחליף במסגרת "יישור הקו" את הצנרת של המים ותקווה לטוב.

ברגע שתגיע תקלה רצינית - הרכב יעוף למגרש הגריטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי קונה אם העלות של ההכנה לטסט לא עולה על 2000-2500 ש"ח.

במידה ואתה רוכש את הרכב, מכין אותו לטסט בצורה מושלמת, משלם את האגרה ועובר טסט - יש לך רכב נוסע.

טחן אותו עד כמה שאפשר. סע, תהנה (עד כמה שאפשר להנות מזבלון כזה) וזהו.

מכיוון ששנת 2011 היא מעבר לפינה, והאוטו יעמוד בתנאי הסף לגריטה - תוכל למכור אותו למדינה תמורת 3000 ש"ח.

אני מקווה שהבנת שבעצם רוב הכסף שהושקע על הרכב פשוט חוזר אליך - ואתה בעצם נסעת במשך שנה בפחות או יותר חינם.

תתפלל שלא תהייה שום תקלה שתשבית אותך - תחליף במסגרת "יישור הקו" את הצנרת של המים ותקווה לטוב.

ברגע שתגיע תקלה רצינית - הרכב יעוף למגרש הגריטה.

וואלה! אפילו יותר טוב מלגרוט עכשיו (אם בכלל ניתן).

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך הרבה מאוד מזל כדי למצוא רכב במצב סביר במחיר שכזה. רכבים טובים או אפילו סבירים לרוב נמכרים בקצת יותר שקלים חדשים.

השקעה כדאית זאת כנראה לא תיהיה, ובמקרה הטוב, אם כל התחזיות האופטימיות של הד"ר יתגשמו, תצליח להחזיר את הכסף שהוצאת את הרכב. הדייהטסו הזו הייתה מכונית לא רעה אי שם בתחילת שנות התשעים. היום נשארה ממנה מכונית מיושנת עם רגישות די קריטית של המנוע למי ברז ומנועים בעייתים לתיקון בחלק מהמקרים. חלפים זולים יש די בשפע, זאת לא הבעיה כאן. מה שכן יגרור את האמינות או אי-האמינות של הרכב זה פחות יצרן הרכב ויותר אופי החיים שעבר הרכב. אי אפשר להגיד לך כמה כסף תדרש להוציא בשנה הקרובה על תחזוקה שוטפת. זה יכול להיות כל דבר מחמישה שקלים ועד חמשת אלפי שקלים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או.קיי.

אני ממש מודה לכם על העזרה.

אבל, לפני שאחליט, לדעתכם כדאי לי לקנות super lancer שאני מכיר אותה מהיום ש"נולדה", ולמרות צריכת הדלק היחסית גבוהה שלה, עדיפה בגלל אמינות ותחזוקה מעולה לאורך השנים (במקום הדייהטסו)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם מדברים על עלויות ואופטימיזציות של עלות הרכב, אבל לקנות רכב חדש ולהפסיד בשנה הריאשונה 15000 שקל זה בסדר... ?

לדעתי אפלאוז יותר אמינה מהלנסר כאשר שניהם נימצאות באותם תנאי תחזוקה ובלייה זהים.

אפלאוז הוא רכב אמין עם שפע חלקים בפירוקיות אולם חשוב לדעת את מצב הרכב לפני קנייה: יש לבדוק עם מולאו תמיד מים ירוקים,להבין את הבעיות שהיו וקיימות מבעל הרכב ושאול מהו הקילומטרז'.

מדובר במחיר מצחיק.

דרך אגב אתה לא חייב להגיע למוסך אם הרכב תקין (זה נוהל קבוע להוריד 2500 שקל על "יישור קו" ?, מה שמקולקל מתקנים לא מחפשים בעיות, אם תהיה תמים מוסכניק יוציא ממך גם 20000 שקל והרכב לא יהיה מושלם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונת בטח 7000 ולא 700 ש"ח.נכון!?

כי ב700 שח אפילו גרואה לא תקבל.

ולנושא,הרצת חיפוש בפורום? ע"פ הרצת חיפוש (בעבר) הבנתי שהוא לא רכב אמין כ"כ.

אם כבר,הייתה לי התלבטות לגבי דייהו-סופר רייסר.שהוא יותר אמין מהרכב שאתה רוצה.

למרות אלו שיגידו שדייהו סופר רייסר לא אמין,דעתי חלוקה עליהם.יש לי כמה חברים שיש להם את הרכב הזה ולא עושה להם שום בעיות.

גילוי נאות: אני בעצמי מתלבט האם לקנות את הרכב הזה או לא.האפשרויות הנוספות שעולות על הדעת,לדעתי: "רנו-קליאו" (כמובן שידני).שמעתי הוא גם רכב טוב,באותו מחיר פחות או יותר (אפילו של שנת 1997)

זה שמישהו מנסה לסדר אותך ב5000 על דייהו סופר רייסר לא אומר שאחרים לא פוגשים עסקאות מעולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבנה, פגושים לבנים, ללא טסט כחודשיים, מצב כללי מצויין, מנוע לא מעשן, גיר עובד חלק, ללא חלונות חשמל, ללא הגה כוח, מזגן עובד פיקס, מקרר מצויין.

מחיר: 700 ש"ח.

המטרה: לנסוע כמה שיותר בזול, בשאיפה לחלקים זולים, דלק בצריכה נמוכה, ללא דרישות לביצועי נהיגה (מהרכב הספציפי הזה.

אשמח לשמוע חוו"ד.

לך על זה,אין כאן שיקול,תשתמש היטב תנצל וכשתרוויח על העיסקה תמכור,או תן לחבר מתנה,או לאיזה חייל שזקוק לעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...