Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פז'ו 207 VS יונדאי I20

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 5010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

חבר טוב מעוניין לרכוש 207 או I20 בעסקת ליסינג מימוני.

מדובר ברמות הגימור הפשוטות יותר (בלי סאנרוף ב-I20 בלי ח"ח מאחורה ב-207).

ה-207 מנוע 1.6, ה-I20 מנוע 1.4.

יש למישהו משהו טוב או רע לומר על אחד מהרכבים?

כרגע הנטייה היא לכיוון היונדאי עקב שמירת ערך תיאורטית טובה יותר וגם חוסר חלונות החשמל מאחורה ב-207 די מעצבן, זה אולי היה בגדר הסביר לפני 15 שנה, אבל לא היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו 207 מנוע 1600 בליסינג בערך שנה.

רכב פרווה, שום ייחוד וגיר שלא כולם אוהבים.

האדם הפשוט היה מסתפק ב I20 , בגלל כל מה שכתבת.

לא נהגתי על יונדאי, אבל ה 207 מאד נוחה, לא כייפית לניהוג כמו 206 אבל עדיין נוחה.

המנוע הגדול עושה לה טוב בשילוב עם הגיר.

אין תקלות מיוחדות.

פעם אחת נדלקה נורת ESP ובאותו יום טופלה הבמוסך במסגרת האחריות.

לגבי שמירת ערך וסחירות, תבדוק אם אין הצפה של הדגמים הנ"ל מחברות הליסינג, כי בשמן המכירה תצטרך להתחרות במבצעי המימון שהן עושות ובהנחות הגבוהות, ואת רוב העדר לא מעניין ש SIXT עושה את הטיפולים אצלו בחלקים תחליפיים ושמנים זולים,

אם שמירת ערך וסחירות חשובים לו, בסגמנט הזה הייתי קונה סוויפט / פולו / C3. אלה רכבים שלא תמצא בחברות ליסינג ויותר קל למכור אותם בגלל מה שכתבתי קודם.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם היונדאי לא מצטיינת במיוחד באף תחום. אבל היא מאוד בוגרת ומציעה חבילה מאוד מאוזנת. הרכב נוח ושקט, מציע ביצועים סבירים ואיבזור סטנדרטי. לעומת הגטס אותה החליפה מדובר בשמים וארץ ממש.

בנוגע להמלצה ללכת על דגמים שלא נמצאים בליסינג, בגלל שהם לא שם עיסקאות הליסינג עליהם יקרות יותר בדרך כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

בקשר לסחירות - בכל מקרה חברת הליסינג/מימון מתחייבת לקנות אותו חזרה במחיר מחירון, ככה שלא אכפת לי אם תהיה הצפה.

הגיר זה ה-AL4 המעצבן? או גיר אוטומטי רגיל?

C3 - הקודמת איבדה יותר מחצי משוויה תוך 3 שנים - זה יותר מדי, אחרת הוא היה הולך עליה - התנאים כמעט כמו של הפיז'ו.

פולו - יקרה יותר בכ-10K, לא מצדיק את זה.

סוויפט - קשישה ומוחלפת - וגם העסקה עליה פחות משתלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

בקשר לסחירות - בכל מקרה חברת הליסינג/מימון מתחייבת לקנות אותו חזרה במחיר מחירון, ככה שלא אכפת לי אם תהיה הצפה.

.

אם זה המצב הייתי קונה את ה 207. הרכב נח, הגיר אמנם AL4 אבל התכנת ניהול מנוע וגיר שונות מאשר ב 206 והעברות ההילוכים חלקות, זה המנוע שפותח עם BMW.

אם אין ילדים שיושבים מאחורה ומשחקים בחלונות לא הייתי פוסל אותו בגלל זה.

המחירון של הפיז'ו לא עושה בנג'י כמו סיטרואן.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי SX4 עולה החל מ-112K פעם אחרונה שבדקתי, וזה 12K יותר מהפז'ו והיונדאי.

12K שגם אין לו.

וגם אין צורך ממשי ברכב גדול יותר, אז חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לבדוק גם את הגרסה היותר זולה של ה207 -ה1.4L אורבן.

הרכב מגיע גיר רובוטי חד מצמדי, אך בשונה משאר הזוועות בקטגוריה (יאריס קורולה וכו') זה להפתעתי הגמורה התגלה כגיר מאוד נוח לתפעול ולנסיעה ומתקשר די טוב עם הנהג, מזכיר את הרובוט החביב של הפיאט פנדה.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...