Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה, על מה אתה נוהג וכמה אתה משלם על אינטרנט?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השתלשלות השרשור הזה פתחה לי את התיאבון הרומני ובימים אלה אני במלחמת התשה מול אורנג', אחרי 11 שנים אני מבין שהם עשו עלי קופה ואני שתקתי. לא עוד.

ובאותו מאבק צרכני, כמה אתם משלמים על הוט \ יס? יש לי YES עם שני ממירים רגילים + חבילת סרטים + מדע טבע + גברים ב 224 ש"ח. זול? יקר?

לפחות ל LCD בסלון לא הייתי מתנגד לממיר עם יציאת HDMI שתשפר את איכות שידורי הטלויזיה, ניתן להוציא ממיר כזה מהם ללא תוספת תשלום?

תודה,

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דיסקובר - נשמע טוב. אני אראה אם אני יכול לעשות משהו דומה. רק שאלה אחת בנוגע למהירות - עד כמה משמעותי ההבדל בין 2.5 מגה ל-8 מגה? אני פשוט תוהה אם אני באמת צריך את זה - סרטים ותוכניות שאני מוריד בטורנטים וכדומה יורדים כעת ב-300KBPS ות'כלס, לא קריטי לי שירדו יותר מהר (אני אדם סבלני :wink: ). רוב האתרים עולים לי מהר יחסית ורוב ה-streaming video עובדים בסדר (למשל שידורים ב-MAKO). אז איפה היתרון האמיתי?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני , 2.5 למי שמוריד דברים זה ממש מתחת לסטנדרט כבר

ככה לשם השוואה אם עכשיו אתה מוריד על 300 ,

אני על 8 מגה ומוריד 1MB לשניה (בתנאם אופטימיילם ז"א שרת מהיר) , אבל בד"כ זה 700-900 KB לשניה.

מהירות מטורפת , אני לא מספיק ללכת לאכול וכבר ירד סרט למחשב. אני שם משחק מחשב להורדה הולך לעבודה חוזר הוא כבר אצלי. שמתי GTA EFLC (ההרחבות החדשות) להורדה וזה 15 ג'יגה , הלכתי לישון קמתי בבוקר ב6 וכבר היה אצלי במחשב.

מטורף (כמובן צריך לדעת מאיפה להוריד).

אני רק מחכה שתהיה לי תשתית NGN ואני עובר ל10 או אפילו 15 מגה.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאול חולה הורדות למה צריך אינטרנט במהירות של 8 מגה זה קצת כמו לשאול חובב רכב למה צריך מכונית משפחתית עם מנוע 2 ליטר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שאני לא חולה הורדות, כלומר אני מוריד די הרבה - אבל אף פעם לא הרגשתי צורך שהפרק החדש של לוסט ירד תוך 7 דקות במקום 20, יש לי סבלנות (ואין לי מספיק מקום על ההארד-דיסק ממילא).

השאלה היא האם חווית הגלישה היומיומית משתפרת משמעותית.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהירות הכניסה לאתרים לא תשתנה, כלומר אם עד היום העלת את וואלה/YNET/קארזפורום בגג 8 שניות (וגם זאת הגזמה), הנושא יישאר אותו דבר.

לעומת זאת מהירות הצפיה בסרטים/הורדות מהאתרים עצמם/שמיעת קבצי מוסיקה אונליין וכדומה תשתנה לטובה כיוון שמהירות ההורדה שלך התעצמה.

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאול חולה הורדות למה צריך אינטרנט במהירות של 8 מגה זה קצת כמו לשאול חובב רכב למה צריך מכונית משפחתית עם מנוע 2 ליטר.

צודק :-P מה שכן ככל שיש לך מהירות גבוהה יותר,התאבון להוריד עוד גודל,גם אם זה דברים שאתה לא ממש צריך :lol:

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ezuf אין לך מושג כמה אני מסכים עם זה.

ולא רק בגל עצמי , במיוחד בגלל אבא שלי.

הוא מוריד כאלה דברים שהוא לא צריך זה חבל על הזמן , מאז שהכרתי לו את הביטורנט , הוא מוריד כל מה שזז.

רק להמחשה , הוא הוריד בHD את הסופר קלאסיקו אחרי שהוא שודר.

ועוד המחשה , בגלל שהוא מוריד הוא קנה כונן אחד של 500 , אחד של 1000 ג'יגה , אחד בשבילי של 750 , ועוד אחד קטן של 320 שמתחבר למזרימדיה שלו. מיותר לציין שיש לו 42 אינץ' בסלון + רסיבר (3 אלף) + 5.1 רמקולים + WD HD LIVE

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקובר - נשמע טוב. אני אראה אם אני יכול לעשות משהו דומה. רק שאלה אחת בנוגע למהירות - עד כמה משמעותי ההבדל בין 2.5 מגה ל-8 מגה? אני פשוט תוהה אם אני באמת צריך את זה - סרטים ותוכניות שאני מוריד בטורנטים וכדומה יורדים כעת ב-300KBPS ות'כלס, לא קריטי לי שירדו יותר מהר (אני אדם סבלני :wink: ). רוב האתרים עולים לי מהר יחסית ורוב ה-streaming video עובדים בסדר (למשל שידורים ב-MAKO). אז איפה היתרון האמיתי?

כפי שנאמר, הגלישה באתרים לא תשתנה יותר מידי.

סטרימינג מיו-טיוב/MAKO אולי יטען יותר מהר. אני לא יודע עד כמה זה משמעותי בשבילך.

אני לדוגמא, נכנס לסרטון ששולחים לי וברוב המקרים לא צריך לחכות בכלל לפני שאני מתחיל לראות אותו ואין תקיעות (אלה אם מדובר בתוכן HD ואז צריך לחכות כמה שניות לפני שמתחילים לראות אותו כדי לראות רצוף וחלק).

הורדות, כאמור, מדובר בעיקר בהורדה מהירה יותר. מאתרי טורנט פרטיים אני מגיע למהירויות של 800-900 קיי ולפעמים גם עובר את המגה לשניה.

אם הדברים הללו לא רלוונטיים עבורך, כנראה שאתה לא צריך חבילה יותר גדולה ממה שיש לך.

צודק :-P מה שכן ככל שיש לך מהירות גבוהה יותר,התאבון להוריד עוד גודל,גם אם זה דברים שאתה לא ממש צריך :lol:

בדיוק ;)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.5 מגה.

תשתית הוט 54 ומשהו ש"ח לחודש.

ספק נטויז'ן 24 ומשהו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2.5M ADSL

לבזק - 49 ש"ח

לנטוויז'ן - 13 ש"ח

כשיהיה פה NGN - כמראה אשדרג ל5 מגה.

מחירים ממה שביררתי: 69 לבזק ו40 לספק.

כל המחירים הם של חבילות עובדים (עובד נטוויז'ן לשעבר).

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולש במהירות 2.5M

ADSL - 50

בזק בינלאומי - 26

קו קל - 25

באיזור שלי יש NGN אז גם מהירות ההעלאה יוצאת דיי נחמדה העלאה במהירות של 65Kbs בערך

עם התחייבות לשנה.

המחיר בבזק בינלאומי הוא לסטודנטים

בבזק המחיר הוא בממוצע 50 לאורך שנה לאחר ש 5 חודשים היו חינם ובשאר השבעה משלמים על ה ADSL.

חייב לציין שהם עומדים בהבטחות מספטמבר ועד היום ואני מקבל את המהירות המקסימלית בצורה קבועה.

גם בהורדת טורנטים וגם בגלישה מתקבלות המהירויות המקסימליות ברוב המוחלט של הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיהיה פה NGN - כמראה אשדרג ל5 מגה.

5 מגה זה לא ב-NGN.

זה "סתם" ADSL רגיל.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיק לך אצבעות ידידי,

יש לך כאן שילוב של 2 נותני השירות הגרועים ביותר בתחום האינטרנט :)

האמת, מלבד קצת בעיות שנפתרו עם הוט ברמה"ש, דווקא בזכרון יעקב לא היו כמעט בכלל בעיות בתשתית (לאורך שנים).

לגבי 012- הייתי לקוח שלהם כבר שנה וחצי, הם יותר מבסדר גמור, אני דווקא מרוצה מהם.

רק מקווה שהוט לפחות לא יפשלו בשירות התשתית שרכשתי מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...