Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה, על מה אתה נוהג וכמה אתה משלם על אינטרנט?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

5 מגה זה לא ב-NGN.

זה "סתם" ADSL רגיל.

המרכזיה אצלנו רחוקה מדי מהבית (כל הרחוב סובל מזה) ולכן המקסימום ללא הפרעות זה 2.5.

כשיהיה NGN אוכל לעשות 5 מגה בלי בעיה.

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק שב-NGN,מתמחרים מ10מגה ומעלה,בשביל 5מגה אתה צריך להיות קרוב יותר למרכזיה :) (אני לדוגמא על גבול ה5ק"מ ועדיין מקבל 8מגה נקי :))

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אינטרנט סלולרי, אבל אין טעם לפתוח אשכול חדש : אני משלם כרגע 40 שקל על 120 מגה בחודש לסלקום. זה נראה לי קצת מוגזם. איך זה הולך אצלכם ?

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתור לקוח קיים (כמה שנים) בנטויז'ן קיבלתי את ההצעה ללא בעיה מיוחדת (וברור שגם בתור לקוח חדש תקבל את זה, כן ?).

כמו שכבר אמרתי קודם לכן, לפני שבועיים בערך אחי עשה את אותו הבאנדל דרך בזק-בינלאומי ב 99 שח לחודש (תשתית וספק) כולל מעמ וגם קיבל חודש מתנה חינם.

איציק

טוב, אז הגיע גם תורי לבצע מלחמת התשה מול החברות.

בינתיים הכי טוב שקיבלתי בבזק בינלאומי :

99 ש"ח לבאנדל של 2.5 מגה תשתת בזק עם חודש אחד חינם שזה 91 ש"ח ממוצע

119 ש"ח לבאנדל 4 מגה תשתית בזק עם חודש אחד חינם מה שהופך את זה ל109 בממוצע

(התחיבות שנה בשני המקרים)

התעקשתי על המחיר שאיציק ציין ל4 מגה ואחרי שראיתי שאני לא מצליח, אמרתי להם שאני מוותר. כלום לא עזר, לא הצלחתי להשיג את ה99 ש"ח לבאנדל של 4 מגה.

אולי זה כי אני לקוח חדש והמחיר ההוא זה מחיר שימור ?

עם נטויז'ן ו012 אני אפילו לא רוצה לדבר כי אני לא מעוניין להצטרף לחוסמי הפורטים הסדרתיים האלה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל זה בדיוק מה שהיה לי עם בנלאומי, אך ורק 2.5 מגה.

אני לקוח שלהם 10 שנים ומה שאתה קיבלת זה מה שאני קיבלתי בתור לקוח קיים דרך הקשרי לקוחות.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז הגיע גם תורי לבצע מלחמת התשה מול החברות.

בינתיים הכי טוב שקיבלתי בבזק בינלאומי :

99 ש"ח לבאנדל של 2.5 מגה תשתת בזק עם חודש אחד חינם שזה 91 ש"ח ממוצע

119 ש"ח לבאנדל 4 מגה תשתית בזק עם חודש אחד חינם מה שהופך את זה ל109 בממוצע

(התחיבות שנה בשני המקרים)

התעקשתי על המחיר שאיציק ציין ל4 מגה ואחרי שראיתי שאני לא מצליח, אמרתי להם שאני מוותר. כלום לא עזר, לא הצלחתי להשיג את ה99 ש"ח לבאנדל של 4 מגה.

אולי זה כי אני לקוח חדש והמחיר ההוא זה מחיר שימור ?

עם נטויז'ן ו012 אני אפילו לא רוצה לדבר כי אני לא מעוניין להצטרף לחוסמי הפורטים הסדרתיים האלה.

כמו שכבר ציינתי הדבר אינו בידי הספקית בלבד, ולמרות שהמחיר ניתן על ידה מי שמושך בפועל בחוטים זו בזק.

הבעיה עם הבאנדל שכלקוח חדש בתשתית בזק אתה זכאי למחירים באמת טובים, דוגמת ה4*12*99.

אבל כלקוח קיים בזק לא מאפשרים יותר מידי בעניין הזה.

לגבי המחירים שקיבלת הם בסדר גמור ,למרות שלתוצאה דומה, לפחות ב4 מגה ניתן להגיע גם בחבילה מפורקת.- בבזק תוכל להילחם ולקבל 4 מגה ב82 ש"ח ומחיר של 35-40 ש"ח ל4 מגה בספקית הוא אפשרי ולכן הבאנדל מיותר לטעמי.

לגבי באנדל לקוח קיים שים לב שבזק מגבילה עידכון חבילה שכזה ללקוחות משדרגים בלבד, קרי אם אתה היום ב2.5 ותנסה לעדכן באנדל 2.5 יש מצב שיווצרו בעיות.

לגבי האמרה האחרונה שלך, אני חושב שהקצנת במידת מה, כגולש וותיק בנטוויז'ן אין לי שום בעיה, ודווקא אובייקטיבית, האתר THECOM של קהילת הגיימרים בישראל ציין בחודש שעבר את נטוויז'ן לטובה ,בעוד את ב"ב הם לא ממש אהבו, ההילה העיוורת סביבם היא דיי מיותרת.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל ה4 מגה יוצא 109 בממוצע, יותר זול ממה שציינת ובנוסף אני צריך להתעסק ולשלם רק לגוף אחד.

בקשר לבזק בינ"ל ,לא אמרתי שהם מושלמים. כרגע אני לקוח של אקספון 018 ומאוד מאוד מרוצה ממהירות האינטרנט.

הייתי לקוח של כל החברות בארץ וכמה שנים טובות בכל חברה והכי פחות גרועים מכולם היו בזק בינלאומי.

הכי טובים שהיו לי הם הספק הנוכחי שלי ויתכן שאמשיך איתם אם לא אקבל הצעה יותר טובה. (ואני בטוח שגם הם יתקלקלו ככל שיעלה אצלם מספר הלקוחות)

012 ונטוז'ין לא מתאימים לאנשים שמעוניינים להוריד מידע מהאינטרנט בצורה סדירה, יש לי חבר בנטויז'ן (כבר מעל עשור)

שאפילו לא מתאמץ לטפל בזה, כל פעם שהוא צריך להוריד משהו הוא מבקש ממני כי הוא יודע שאצלי זה רץ :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אינטרנט סלולרי, אבל אין טעם לפתוח אשכול חדש : אני משלם כרגע 40 שקל על 120 מגה בחודש לסלקום. זה נראה לי קצת מוגזם. איך זה הולך אצלכם ?

אני משלם 90שקל לחודש עבור חבילה של 10GB ברשת פלאפון (ומודם סלולרי מתנה (PCMEDIA אקספרס, לא USB) במסגרת המבצע שהיה בזמנו).

בתחילת השנה ראיתי מבצע סטודנטים ברשת פלאפון - 10GB ב~50 שקל לחודש.

לא התעמקתי יותר מידי כי כבר הייתי בהתחייבות על החבילה הקודמת, אבל כדאי לבדוק אם זה 50ש"ח כולל המודם הסלולרי או לא.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אבל 10 גיגה הורדה זה כלום....

כמו כן באופן עקרוני אני לא מאמין בפיתרון אינטרנט סלולרי כספק אינטרנט ראשי אלא רק לכיבוי שריפות ומחוץ לבית.

בנוסף : החברות הסלולריות חוסמות הורדות וגם (VOIP) כדי לא להעמיס את הרשתות, וזה מעמיס חבל על הזמן גם ככה בלי מורידים כבדים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

38 ש"ח בחודש לנטוויז'ן ועוד 53 ש"ח בחודש לבזק על אינטרנט במהירות של 1.5MB.

שוחטים אותך - תעבור על המחירים בתחילת הפוסט ואם אתה לא מחוייב לתוכנית לזמן כלשהו, רוץ לשנות את החבילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב ששוחטים אותי?

אם אנחנו מדברים רק על ספק התוכן (מהירות 1.5), בנטוויז'ן לקוחות חדשים משלמים 35 ש"ח, ב-012 סמייל 40 ש"ח, בבזק בינלאומי 35 ש"ח ורק באקספון 29 ש"ח לחודש עם 3 חודשים ללא עלות. מנגד, מדובר בחברה דיי חדשה בשוק ובכל מקרה ואני אצטרך לשנות את כתובת המייל שלי, כך שאני לא יודע אם זה שווה את הכמה שקלים חודש שאני יכול לחסוך (אני משלם כעת 38 ש"ח לחודש).

בקשר לספק התשתית בבזק לקוחות חדשים ישלמו 62 ש"ח לחודש, בהוט לא משווקים את המהירות הזו (אלא מינ' של 2.5 מ"ב ב- 59 ש"ח לחודש) - אני משלם בכל מקרה פחות: 53 ש"ח לחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב ששוחטים אותי?

אם אנחנו מדברים רק על ספק התוכן (מהירות 1.5), בנטוויז'ן לקוחות חדשים משלמים 35 ש"ח, ב-012 סמייל 40 ש"ח, בבזק בינלאומי 35 ש"ח ורק באקספון 29 ש"ח לחודש עם 3 חודשים ללא עלות.

לא ידוע באיזה עולם את חי, אבל לפני שנה וחצי סגרתי להורים שלי אינטרנט 1.5 ב-013 נטוויזין במחיר של 30 ש"ח לחודש, כלקוח קיים! ושוב, לפני שנה וחצי!

לפני שבועיים התחברתי לאינטרנט- 013 דרשו כ-20 ש"ח למהירות 2.5.

ב-012 קיבלתי את אותה מהירות במחיר של כ-16 ש"ח לחודש, לשנה התחייבות.

לגבי תשתית, אתה משלם 53 לחודש על 1.5. אני משלם 59 ש"ח לחודש על 2.5.

אתה עדיין חושב שאתה משלם סכומים סבירים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי - תעבור על הפוסט מהתחלה..רק ע"פ הדוגמא שלי, אתה משלם יותר (גם ע"פ שאר הדוגמאות אם אני זוכר נכון) ואני בחיבור של 2.5 מגה.

בבזק אני חדש ומשלם 40 לחודש (ממוצע), בבזק בינ"ל אני אמנם ממשיך, אבל גם 012 הציעו לי את אותו הדיל (למעשה, אחרי שקיבלתי את הדיל ב-012 התקשרתי לבזק בינ"ל ואמרתי להם להשוות לי את התנאים או שאני עובר ל-012 ואז הם התרצו).

אגב, לגבי המייל שילך לאיבוד - אתה באמת משתמש במייל של הספקית?..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני אצטרך לשנות את כתובת המייל שלי,

תפתח דוא"ל באחד מהגדולים:

gmail/ hotmail/ yahoo mail/ walla

ותעשה forward אוטומטי מתיבת הדואר הנוכחית לדוא"ל החדש שלך מעכשיו.

במקביל תתחיל לעדכן את הכתובת החדשה בתשובה לכל דוא"ל שאתה מקבל.

לאחר מספר חודשים לא תצטרך יותר את הכתובת הנוכחית, ותהיה חפשי לעבור לספק אחר.

התשלום הממוצע החדשי לאינטרנט במהירות 2.5 :

15ש"ח לספק 012

49 להוט

התחיבות לשנה בשניהם.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...