Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה, על מה אתה נוהג וכמה אתה משלם על אינטרנט?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הם רואים את זה לפי קו הטל שעליו ישבה התשתית.

הרעיון במחירים ללקוח חדש הוא שאלו לכאורה מחרי היכרות, קרי מחירים הבאים להציג בפני הלקוח את המוצר ואם ירצה ימשיך את השימוש בו ולכן המחיר הזול.

לטעמי יש בזה הגיון מסויים אך בפועל ברוב החברות הדבר כמעט ואינו עומד במבחן המציאות וכל הלקוחות מקבלים בסופו של עניין אותו מחיר, תלוי כמה ילחצו.

יש לציין שיש כמה חברות שכן עושות אחת מהשניים, או לחילופין נותנות מחיר טוב הזהה לזה של לקוח חדש (בדר"כ ספקיות האינטרנט) או לחילופין קובעות מחיר אחיד, ודוג' טובה לכך זו הוט שעוברת כרגע שינוי ושימו לב שמחיר ה2.5 מגה לדוג' הינו לכל לקוח 59 ש"ח לא משנה מה היה קודם וכמה עלה לו, זה פשוט המחיר וזה בהחלט נאמר לזכותם.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני לא מעריץ של הוט ואת השם הנוראי שקנו לעצמם הם קנו ביושר (בציניות כמובן, כן?) , אלוהים עימדי שגם אני כרגע באיזה עניין מעצבן מולם אבל מאידך אני גם עד לכך שזמני ההמתנה התקצרו בזמנים האחרונים, הן לתמיכה והן לשירות ואף נוסף שירות באתר שלהם המאפשר לראות את מה שרואים הנציגים על הבורד ובנוסף הופחת מס' החבילות הלא הגיוני וביחס לבזק ניתן לראות שהמחיר אטרקטיבי בהחלט.

לגבי האיכות, שוב מהתנסות אישית, מעבודה עם לקוחות בנושא ובכלל, הרוחות נושבות לכאן ולכאן, את אותם הטענות ששמעתי כלפיי הוט שמעתי גם ביחס לבזק וההיפך, בסוף לא יעזור לכולנו התשתיות אצלנו לא בשמיים ויש היום נסיון מצד 2 החברות לשפר את העניין.

בכל מקרה לא הייתי קובע מסמרות, אלא בוחן כל עניין לגופו לפי כמה פרמטרים:

1. צרכים, לדוג' מהירות אינטנרט מספקת.

2. נתונים יבשים: למשל כמה דקות אדם רגיל לדבר בטל, האם לנייחים או ניידים.

3. עלות כוללת של כלל השירותים שנראת הגיונית בנסיבות העניין.

ואישית, אני נמנע ממבצעים מעולים ובעיקר מכאלו שנראים זולים אך קושרים שירות בשירות כי בדר"כ מתחת לפני השטח המבצעים הללו פחות משתלמים ללונג ובטח ובטח בעולם דינמי כמו האינטרנט או טל פנים ארצית לדוג'.

ברמה אישית, אני לא רואה הצדקה למחיר שבזק קבעה לעצמה ובתוספת לכך את החיוב בקו אפילו אם אדם לא מדבר בו, לטעמי זוהי תופעה שיש להוקיע בהתאם.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם איתי בזק לא מוכנים לרדת מ80 שקלים לתשתית של 2.5MB, והם טוענים שהסיבה היא שאני כבר לא לקוח חדש, וכל שנה הם יעלו את המחירים כי כל שנה זה מוסיף וותק.:?

את זה קל לפתור, תבקש שיעבירו אותך למחלקת ניתוקים כי אתה רוצה לנתק גם את הקו וגם את האינטרנט.

כמעט מיידית תקבל את ה60 שקל על תשתית.

אם יש לך אומץ וזמן פנוי, תמשיך את תהליך הניתוק עוד שלב אחד קדימה ואז הם כבר ירוצו אחריך.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני , הדרך הכי פשוטה לתאר את האינטרנט של הוט היא כזו:

דמיין 5 ברזים בבית.

ברגע שאתה פותח אחד הזרם מים שאתה מקבל הוא מלא , אבל פתח את כל 5 הברזים וזרם המים יפחת משמעותית

כך גם האינטרנט של הוט , הוא שיתופי , ובזמני עומס יש ירידות , שים לב גם שמודעה של הוט אתה לא מקבל באמת 100 מגה

אתה מקבל עד 100 מגה.

מחזק לגבי ההסבר, רק נק' חשובה, המודעה של הוט אומרת עד 100 מגה כיוון שיש מספר מהירויות עד טווח המאה.

אני לא כל כך מעורה בנושא כבר אך אם אני לא טועה יש 36/48/72 משהו כזה. זוהי תשתית הUFSI החדשה.

הכי חשוב רוני שתעדכן אותנו לגבי כל ההצעות שקיבלת בסקר השוק כדי שנדע לאיזה כיוון להפנות.

אייל - היית אמור לפנות אליי בפרטי לא?

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסכים מעט אבל: עוברים על החוק, תלויים בשכנים, איכות ממש חרא ובסופו של דבר סוג של קמצנות.

בן.

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לגבי ההסבר, רק נק' חשובה, המודעה של הוט אומרת עד 100 מגה כיוון שיש מספר מהירויות עד טווח המאה.

אני לא כל כך מעורה בנושא כבר אך אם אני לא טועה יש 36/48/72 משהו כזה. זוהי תשתית הUFSI החדשה.

1) UFI ולא UFSI

2) ביטלו את החבילות הנ"ל,ועכשיו מציעים 2.5,5,12 ו100מגהביט.

http://www.hot.net.il/HOT.aspx?FolderID=4673&lang=he

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WIFI מהשכנים... חוסכים מעט

חוסכים מעט אבל: עוברים על החוק, תלויים בשכנים, איכות ממש חרא ובסופו של דבר סוג של קמצנות.

עוברים על החוק? איך זה הולך בדיוק אם מישהו מדווח שאני גולש על חשבונו "לדוגמה".

כאשר הוא ידווח אני יתנתק והם כבר יתחילו לחפש אם גלשתי בעבר או לא?

אז מה בעצם העבירה כאן ואיך החוק יתנהג עם גולשים כאלה? הרי הלקוח צריך לדווח קודם והוא צריך לוודאות ולא סתם, כי בבזק הם יכולים לראות שיש עוד מחשב אבל בטח לא יחשבו על זה שמהחשב אינו שייך לאותו לקוח, בעצם איך כל העסק הזה הולך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוברים על החוק? איך זה הולך בדיוק אם מישהו מדווח שאני גולש על חשבונו "לדוגמה".

כאשר הוא ידווח אני יתנתק והם כבר יתחילו לחפש אם גלשתי בעבר או לא?

אז מה בעצם העבירה כאן ואיך החוק יתנהג עם גולשים כאלה? הרי הלקוח צריך לדווח קודם והוא צריך לוודאות ולא סתם, כי בבזק הם יכולים לראות שיש עוד מחשב אבל בטח לא יחשבו על זה שמהחשב אינו שייך לאותו לקוח, בעצם איך כל העסק הזה הולך?

קודם בקלות מוודאים את זה בעזרת כל תכנה פשוטה, למשל הנורטון 360 מקראה לי כל פעם שמחשב חדש מצטרף לי לרשת, הוא ישר נותן את שם המחשב ומס' האייפי שלו וכך אני יכול לזהות מי זה, כמובן שיש כלים יותר מתוחכמים

מאחר וסביר להניח שאותו אדם גם עושה זאת באופן קבוע ,אז פשוט צריך לחכות לפעם הבאה.

זה שכשאדם ידווח עליך כי יתפוס אותך מנתק זה לא אומר שלא עברת עבירה, זה רק אומר שבהחלט הוא צריך לעבוד קשה בשביל להוכיח שזה מה שעשית, אבל אל תדאג לא קשה מידי רק 50% ומעלה.

אין לי מדד מדויק איך בפועל בצורה מסודרת מפעילים כאן את החוק אבל אם אחשוב טוב אמצע לא מעט עילות בגינן ניתן לתבוע

השווה את זה כאילו אדם בא, נכנס אליך לבית, צופה לך בטלויזיה, מעביר לך ערוצים בזמן שאתה צופה, מחליש/מגביר, בקיצר מפריע, הוא לא הורס לך אותה והוא לא חוסם לך את השימוש לגמרה, האם לדעתך זה בסדר, חוקי? כנראהשלא.

אה ובמקרה שלנו כאן זה קל ,הוא הודה עכשיו בצורה ברורה על דפיי הפורום במעשה.

בן.

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו מין טענה זו, הוא יכל לאבטח את הראוטר, כנראה שאתה ממש צריך אנלוגיות.

אני יכול לנעול את הדלת בבית שלי, האם במידה ואני לא נועל זה נותן לך אישור להיכנס לי לבית?- אני יענה לך על זה ,לא!!!!! זה נקרא הסגת גבול.

מה העונש שאלת?, לא יודע, זה תלוי בעילה שעל פייה נתבעת.

בכל מקרה זה סוטה מהשרשור, אני אישית לא מאמין בזה, קמצנות וישראליות לשמה.

בן.

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) UFI ולא UFSI

2) ביטלו את החבילות הנ"ל,ועכשיו מציעים 2.5,5,12 ו100מגהביט.

http://www.hot.net.il/HOT.aspx?FolderID=4673&lang=he

תודה על המידע.

בכל אופן רואים שלא השקיעו באתר כל כך והם בעצמם לא נראה לי יודעים מה הולך ואילו מהירויות הם מציעים, באותיות הקטנות רשום: לישה במהירות 32Mb/1000Kb ומעלה תתאפשר רק ללקוח שאינו גולש באמצעות חייגן.

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עדכונים:

בזק עקשנים בטירוף. נציגת המכירות קשקשה לי משהו על הגבלים עסקיים ולא הייתה מוכנה לרדת שקל מ-72 לחצי שנה ראשונה ו-82 לחצי שנה שנייה (כלומר ביחד 77 לחודש). בהתחלה היא ניסתה למכור לי משהו עם אנטיוירוס (שמסתבר שיש לי גם כיום) בעוד חמישה שקלים...

בטלפון היא טוענת ל-35 שקלים בחודש לפני שיחות (15 אג' לדקה לנייחים, 35 לניידים). כלומר ביחד מדובר על 112 לחודש לפני שיחות טלפון.

הוט: הצעת הטריפל עומדת בעינה - 300 לחודש עבור טלוויזיה כל החבילות, טלפון עם 1000 דקות חינם לנייחים ואינטרנט עד 7 מגה (כי אין תשתית ל-12 עדיין באזור שלי).

הבעיה - התחייבות לשלוש שנים. אם אני רוצה את אותה חבילה בהתחייבות לשנה וחצי, זה יעלה לי עוד 30 שקלים לחודש. החשש שלי הוא מבעיות עם קו הטלפון או באינטרנט שעשויות להמאיס עלי את הוט (למרות שכרגע אני מרוצה מהשירות שלהם בנוגע לטלוויזיה).

אפשר גם לקבל את הכל בנפרד ואז מדובר על 224 שקלים לטלוויזיה (בלי כל החבילות - אבל אני לא צריך ממילא), 39 לחודש לטלפון עם שלושה חודשים חינם (כלומר 29 לשנה) ותשתית אינטרנט 2.5 ב-59 לחודש עם התחייבות לשנה. כך יוצא לי בעצם 312 שקלים לחודש עם התחייבות לשנה אחת בלבד כשבעצם ההבדל היחיד כאן הוא שאני נשאר עם 2.5 מגה, מה שת'כלס לא באמת מפריע לי.

אז בשורה התחתונה - 112+224 לחודש = 336 לפני שיחות (המצב הקיים) מול 312 לחודש כולל 1000 דקות שיחה לנייחים (מעבר להוט בלי טריפל). השיחות יכולות לחסוך לי עוד כמה עשרות שקלים בחודש, כך שבגדול מדובר על חסכון של נניח 50 שקלים. לא הרבה, אבל עדיין חסכון.

עכשיו אני עובר לשלב הבא - בימים הקרובים טלפון לבזק ואיום בהתנתקות (נראה מה יציעו אז), אח"כ ניסיון להגיע לשימור לקוחות של הוט ולהשיג עוד קצת הנחה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...