Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה, על מה אתה נוהג וכמה אתה משלם על אינטרנט?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בזק בהוזלות: חבילת שירותי אינטרנט וטלפון ב-29.90 ש' לחודש

החבילה כוללת קו טלפון, אינטרנט מהיר במהירות של עד 10 מגה ורשת ביתית למשך שלושה חודשים, לאחר מכן המחירים יתעדכנו למחיר מחירון

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. זה ללקוחות חדשים.

ב. המחיר לשנה עם ההטבה הזו יוצא 62.5 שקל על האינטרנט, שזה עדיין יותר יקר מהוט...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חששתי בתחילה מהשירות של הוט. בדירה שאני שוכר יש תשתית של הוט אז רכבתי על הגל והצטרפתי למרות החששות.

בשורה התחתונה - פה ושם ניתוקים, לא משהו קריטי. שלשום בלילה המודם יצא מסינכרון ולא הסכים להסתנכרן חזרה. אתמול בבוקר, בשעה 8:40 התקשרתי לשירות הלקוחות כדי להזמין טכנאי. בשעה 9:15 כבר היה אצלי בדירה טכנאי. בשעה 9:20 כבר גלשתי בפורום :lol: עד עכשיו תמיד כיבוי והדלקה של המודם פתרו את הבעיה.

לגבי המחיר - 90 ש"ח בחודש ל2.5 מגה, עסקה משולבת של הוט ובזק-בינלאומי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול סגרתי את הקומבינה של הוט ו-012.

הוט-59 ש"ח ל-2.5 מגה בהתחייבות לשנה.

012- כ-16 ש"ח לחודש ל-2.5.

סה"כ כ-76 ש"ח לחודש ל-2.5 מגה.

אגב, לגבי הלינק של בזק, כעבור 3 חודשים זה עובר ל"מחיר מחירון" שלבטח יחזיר חזרה את טווח המחיר לכ-100 ש"ח (עם אחזקת הקו, לא כולל שיחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עדכונים:

בזק עקשנים בטירוף. נציגת המכירות קשקשה לי משהו על הגבלים עסקיים ולא הייתה מוכנה לרדת שקל מ-72 לחצי שנה ראשונה ו-82 לחצי שנה שנייה (כלומר ביחד 77 לחודש). בהתחלה היא ניסתה למכור לי משהו עם אנטיוירוס (שמסתבר שיש לי גם כיום) בעוד חמישה שקלים...

רוני

71 שקלים תשתית בזק לשנה מחיר קבוע לכל השנה על 2.5 מגה. היום הוצאתי את זה מהם

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא אכפת לכם לקחת באנדל - זה תמיד יהיה זול יותר

לדוגמא באנדל של 10 מגה יעלה לכם כ 140 ש"ח (תשתית + ספק), ככה שזה יוצא 70 ש"ח לכל חברה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה לדבר בכלל עם בזק ?!

תתקשרו לנטויז'ן \ בזק בינלאומי \ וכו' ותשאלו איזה באנדלים (חבילות) יש להם להציע.

מה שתסגרו עם אחד מהם על באנדל שנוח לכם - הם כבר "ידרסו" את התוכנית הקיימת שיש לכם בבזק ותיכנסו מייד לתוכנית החדשה. סה טו !

איציק

(אני מזכיר לכל אלו שבבזק ומשלמים מעל 100 שח ל 2.5 מגה - דרך בזק-בינלאומי וגם נטויז'ן יש חבילה לתקופה של שנה במחיר של 99 שח לחודש על 4 מגה. אין סיבה לשלם יותר ולקבל פחות)

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, זה ללקוחות חדשים או קיימים?

בתור לקוח קיים (כמה שנים) בנטויז'ן קיבלתי את ההצעה ללא בעיה מיוחדת (וברור שגם בתור לקוח חדש תקבל את זה, כן ?).

כמו שכבר אמרתי קודם לכן, לפני שבועיים בערך אחי עשה את אותו הבאנדל דרך בזק-בינלאומי ב 99 שח לחודש (תשתית וספק) כולל מעמ וגם קיבל חודש מתנה חינם.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול סגרתי את הקומבינה של הוט ו-012.

הוט-59 ש"ח ל-2.5 מגה בהתחייבות לשנה.

012- כ-16 ש"ח לחודש ל-2.5.

סה"כ כ-76 ש"ח לחודש ל-2.5 מגה.

אגב, לגבי הלינק של בזק, כעבור 3 חודשים זה עובר ל"מחיר מחירון" שלבטח יחזיר חזרה את טווח המחיר לכ-100 ש"ח (עם אחזקת הקו, לא כולל שיחות).

מחזיק לך אצבעות ידידי,

יש לך כאן שילוב של 2 נותני השירות הגרועים ביותר בתחום האינטרנט :)

איציק, תודה על הטיפ. זה מה שאני משלם כיום על באנדל 2.5 מגה (בזמנו זה היה מחיר טוב)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות קצת באיחור, אבל אני משלם על באנדל של 8מגה - 129 שקל (בזק בינלאומי).

אתמול סגרתי לבת-דודה שלי NGN - 10MB ב75 שקל בבזק (לפי 90 שקל לחודש למשך שנה, וחודשיים ראשונים חינם) ו44 שקל בנטויז'ן.

כמובן שבשני המקרים מדובר על התחייבות לשנה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

71 שקלים תשתית בזק לשנה מחיר קבוע לכל השנה על 2.5 מגה. היום הוצאתי את זה מהם

זה גם מה שאני קיבלתי מהם כשהתקשרתי היום ואיימתי להתנתק.

יכול להיות קצת באיחור, אבל אני משלם על באנדל של 8מגה - 129 שקל (בזק בינלאומי).

אתמול סגרתי לבת-דודה שלי NGN - 10MB ב75 שקל בבזק (לפי 90 שקל לחודש למשך שנה, וחודשיים ראשונים חינם) ו44 שקל בנטויז'ן.

כמובן שבשני המקרים מדובר על התחייבות לשנה.

זה כבר מתחיל להיות מעניין - האם השגת את זה משימור הלקוחות בבזק או באמצעות באנדל?

אם מדובר על 2.5 בהוט + נטוויזי נניח, תמורת 59+25 למשל, כלומר 84 שקלים

לעומת 10 בבזק + נטוויזן ב-75+44, כלומר 119 שקלים, יכול להיות שזו אופציה טובה בשבילי...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר מתחיל להיות מעניין - האם השגת את זה משימור הלקוחות בבזק או באמצעות באנדל?

אם מדובר על 2.5 בהוט + נטוויזי נניח, תמורת 59+25 למשל, כלומר 84 שקלים

לעומת 10 בבזק + נטוויזן ב-75+44, כלומר 119 שקלים, יכול להיות שזו אופציה טובה בשבילי...

רוני

שום באנדל.. התקשרתי יום לפני זה לנטויז'ן לבדוק איזה הצעות יש להם.

הציעו לי באנדל, התחייבות לשנתיים- בשנה הראשונה 140 ש"ח לחודש, בשנה השניה 80 או 90 שקל לנטויז'ן ובזק מה שיתנו.

אמרתי תודה, התקשרתי לבזק בינלאומי לבדוק מה הם יכולים להציע - התחייבות לשנה, באנדל 139 ש"ח לחודש.

חזרתי לנטויז'ן יום אחרי זה להגיד שאני רוצה להתנתק - העבירו אותי לשימור לקוחות (או איך שלא קוראים לזה) ש"רק הם יכולים לנתק".

העלו נציג של בזק בשיחת ועידה, הנציג של בזק נתן את ההצעה שלו (90 שקל לחודש, התחייבות לשנה, חודשיים ראשונים חינם (בשיקלול שנתי - 75 ש"ח לחודש)).

הנציג של נטויז'ן בתגובה נתן את ההצעה שלהם (44 ש"ח לחודש, התחייבות לשנה).

זרמתי :)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...