Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיישנתי (!!) ב קאג'יבה אלזורה/דוקאטי 650

ezl280
שימו לב! השרשור הזה בן 4987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל, תודה לכל המגיבים.

לcb750 , אם אני רוצה ספרות טכנית? בטח רוצה!! אגב, לאופנועים יש היינס כמו למכוניות? זה מספיק? איזה ספרות טכנית צריך? הסיבה לשאלה היא שכבר נתקלתי בהיינס - שבדרך כלל הם טובים מאוד, בטעות פאטלית לגבי משאבת הזרקה של מרצדס שהיתה יכולה לגמור סופית את המשאבה, כך שיש אי דיוקים לפעמים.

ל zxv כל הכבוד על הפרוייקט...עליך עשו את הכתבה בפולגז?

כתבת לוודא מצב צילינדרים ובוכנות לפני שאני מתחיל, איך אפשר לעשות דבר כזה??? בשביל לבדוק את זה אני חייב לפתוח מנוע, לא?..

בענין החוטים, אין להשיג כאלה בארץ? יש ספציפיקציה מיוחדת של חוטים שאני צריך?

חוץ מזה, בתור התחלה כמו שכתבתי הכל שלם ונראה בריא במבט ראשון, כולל הפלסטיקים. הענין הוא שזה אופנוע שעמד והזהירו אותי לא לנסות להניע, כמו שהייתי עושה ב4 גלגלי. מה סדר הפעולות שצריך לעשות לפני שמנסים להניע? חייב פירוק שלם של המנוע, הגיר וכו?

וחוץ מזה, ה' לא רוכב על הארלי ולא על בימוטה. יש לו אוסף שלם שיש בו בימוטה למצברוח קרבי, הארלי לפוזה, וגולדווינג ליעילות בחציית יבשות. חוץ מזה, רוב הזמן הוא נוסע בלקסוס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

(אין חריטת צילינדרים-מצופים בכרום).

אתה מתכוון לניקל, או ליתר דיוק, ניקאסיל? Nikasil

זה מה שגרם לי למכור את הגוצי בזמנו - הפחד מזה שהמנוע יצריך אוברול שעולה כמו האופנוע. ואז קניתי במקומו קטנוע קימקו שהאכיל אותי מרורים וגרם לי געגועים עזים לאמינות האיטלקית (ולמומנט).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או ליתר דיוק, ניקאסיל? Nikasil

אכן כן.

זה הדבר שאי אפשר לחרוט.

מופיע גם באיטלקיים נוספים.

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. הכתבה היא לא על הפרויקט שלי. חלק מהאומץ שלי להיכנס לפרויקט היה כשראיתי את הכתבה בפולגז והבנתי שזה אפשרי.

אכן, על מנת לבדוק את הצילינדרים צריך לפרק. יכול להיות שניתן יהיה למצוא חדשים, אולם קח בחשבון שזה לא יהיה זול.

אחת הבעיות המוכרות של האלאזורה היא שהחוטים של הפיק-אפים טבולים בשמן המנוע. זה גורם לציפוי החוטים להיסדק ומכאן הדרך לבעיות קצרה. יכול להיות שניתן למצוא חוטים מתאימים בארץ (עמידים לטמפרטורה, בסביבת שמן), אבל יותר פשוט לקנות כבלים ייעודיים למנועים אלו.

אצלי האופנוע עמד כ-12 שנים לפני שהתחלתי את השיפוץ. אני חושב שהבעיה המרכזית היא שהשמן הופך ל"בוצה" שעלולה לסתום את מעברי השמן. המלצתי היא לפתוח את המנוע לגמרי ולנקות.

חשוב להבין שבפרויקטים מסוג זה לא מומלץ לעגל פינות. אתה לא רוצה להשקיע הרבה כסף ומאמץ ולסיים עם נבלה לא אמינה.

אגב, גם אצלי האופנוע מגלה אמינות מפתיעה, עם מספר לא מעט של ק"מ (טפו, טפו, טפו...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לניקל, או ליתר דיוק, ניקאסיל? Nikasil

(ולמומנט).

אכן כן, בגלל הציפוי לא ניתן היה לחרוט את הצילינדרים וחדשים עלו הון תועפות.

ל-ZXV, באמת הייתה בעיה עם חוטי הפיקאפ,יש להיזהר שלא לחברם הפוך,נתקלתי בשעתו במקרה בו הרכבה כזו גרמה לפעולה לא סדירה ו"בק פיירים" שבסופו של דבר שברו טלטל וזה יצא לו מבעד לבלוק המנוע...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. האלאזורה הוא פנטה לכל דבר חוץ מהשם. הוא יהיה יותר חזק מהפנטה 500 ו 600 כי הוא יותר גדול. העיצוב שלו לדעתי גם אם לא מלהיב, לא מכוער. זה דבר שאתה יכול לשנות לפי טעמך וכמות המעות שיש לך.

יש יבואן לדוקאטי, לא יעלה לך כלום לשאול אותו אם הוא מוכן לעזור בשיפוץ http://www.ducati-israel.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תודה לכל המגיבים.

לcb750 , אם אני רוצה ספרות טכנית? בטח רוצה!! אגב, לאופנועים יש היינס כמו למכוניות? זה מספיק? איזה ספרות טכנית צריך? הסיבה לשאלה היא שכבר נתקלתי בהיינס - שבדרך כלל הם טובים מאוד, בטעות פאטלית לגבי משאבת הזרקה של מרצדס שהיתה יכולה לגמור סופית את המשאבה, כך שיש אי דיוקים לפעמים.

ל zxv כל הכבוד על הפרוייקט...עליך עשו את הכתבה בפולגז?

כתבת לוודא מצב צילינדרים ובוכנות לפני שאני מתחיל, איך אפשר לעשות דבר כזה??? בשביל לבדוק את זה אני חייב לפתוח מנוע, לא?..

בענין החוטים, אין להשיג כאלה בארץ? יש ספציפיקציה מיוחדת של חוטים שאני צריך?

חוץ מזה, בתור התחלה כמו שכתבתי הכל שלם ונראה בריא במבט ראשון, כולל הפלסטיקים. הענין הוא שזה אופנוע שעמד והזהירו אותי לא לנסות להניע, כמו שהייתי עושה ב4 גלגלי. מה סדר הפעולות שצריך לעשות לפני שמנסים להניע? חייב פירוק שלם של המנוע, הגיר וכו?

וחוץ מזה, ה' לא רוכב על הארלי ולא על בימוטה. יש לו אוסף שלם שיש בו בימוטה למצברוח קרבי, הארלי לפוזה, וגולדווינג ליעילות בחציית יבשות. חוץ מזה, רוב הזמן הוא נוסע בלקסוס...

יש לי ספרות טכנית ל CB750

אם אתה מעוניין, צור איתי קשר

0502102525

אסף

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים רוכב על בימוטה!

תיתחדש :-)

וגם אני...

התמלאתי נוסטלגיה. מעניין אותי אם המוטוגוצי לאריו שליווה אותי בנאמנות (לא בציניות) 6 שנים עדיין קיים. מישהו מכיר לאריו 87 כזה?

Moto%20Guzzi%20V65%20Lario%2083%20%201.jpg

יש לי אחד כזה.

תתחדש ובהצלחה בפרוייקט.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אני...

חמודי, לא זורקים כזאת פצצה בלי פרטים.

אז קדימה, שחרר פרטים :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג. סיפר לי כבר מזמן שהוא רוצה.

כצפוי

הוא גם עושה. :-)

קדימה...פרטים ותמונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג. סיפר לי כבר מזמן שהוא רוצה.

כצפוי

הוא גם עושה. :-)

קדימה...פרטים ותמונות

רכבתי מעט בחו"ל, נוסע מגניב.

כשיהיו פרטים בארץ, אעדכן 8)

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבתי מעט בחו"ל, נוסע מגניב.

כשיהיו פרטים בארץ, אעדכן 8)

אנחנו ממתינים , רק לא ברור לי דבר קטן.

הוא עומד לו שם לבד , בתוך תיבת עץ , מיטלטל בין הגלים או ממתין להעמסה מבלי שאתה שומר עליו ?

לא יכולת לתת עוד טיפה גז לאיטליה ולעלות על מעבורת :shock:

תתחדש

וכעת נשוב לאלזורה.

סליחה , איתן , על השימוש בשירשור שלך.

ישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
.....ל zxv כל הכבוד על הפרוייקט...עליך עשו את הכתבה בפולגז?

מזל טוב על האקזמפלר...יסב לך רק עונג.

הכתבה בפול גז היא על האופנוע שלי. הנ"ל שימש אותי לאחר השיפוץ במשך ארבע שנים ואלפי ק"מ כרכב יום יומי והראה אמינות יפנית ממש, למעט טיפולים שגרתיים לא ביקר במוסך.

למרות שעברתי לארה"ב עקב עבודה, האופנוע עדיין ברשותי ומשמש אותי כאשר אני מגיע לביקורים בארץ.

אם צריך עזרה או עצה תרגיש חופשי.

רענן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...