Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

C4 2006 - רכב למשפחה

tscr
שימו לב! השרשור הזה בן 5240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי אמרו שסיאט נכנסת למוסך כל יומיים ושאני לא אמכור אותה בחיים. אחרי שנתיים בלי תקלות ומכירה תוך שלוש שעות הכל התברר כקשקוש.

כנ"ל עם פיאט HGT, רנו טווינגו ואלפא רומאו ! :roll:

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הבעיה היא שבגלל שההמלצה באה מקרוב משפחה שמבין ההורים מקשיבים לה.

אם אני יגיד להם הם יקשיבו לי ובסוף יקנו, הם סומכים על זה שבדקתי והכל.

דוד שלי לא אמר שהרכב גרוע או משהו הוא אמר שהוא יקר לאחזקה ויהיה קשה למכור אותו.

מכיוון שאנחנו רוצים להחליף שוב בעוד מספר שנים יהיה קשה לנו לקחת רכב שלא נצליח למכור בסופו של דבר.

מה אתם ממליצים לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שבגלל שההמלצה באה מקרוב משפחה שמבין ההורים מקשיבים לה.

אם אני יגיד להם הם יקשיבו לי ובסוף יקנו, הם סומכים על זה שבדקתי והכל.

דוד שלי לא אמר שהרכב גרוע או משהו הוא אמר שהוא יקר לאחזקה ויהיה קשה למכור אותו.

מכיוון שאנחנו רוצים להחליף שוב בעוד מספר שנים יהיה קשה לנו לקחת רכב שלא נצליח למכור בסופו של דבר.

מה אתם ממליצים לעשות?

לדוד שלך אין מושג על מה הוא מדבר.

מציע לצאת מהבועה הזו, הרכב הינו רכב טוב מאוד , ללא שום בעיה ידועה ומגלה אמינות טובה מאוד.

אנחנו בחברה לפני חידוש חוזה הליסינג, ומבירורים עם קציני הרכב ממגזרים שונים התגובות לא פחות מטובות מאוד, עם שביעות רצון גבוהה של המשתמשים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון תיקון **** הוא אמר *הרכב לא גרוע או משהו אבל יקר לאחזקה****

טעיתי בכתיבה!!

אתה טוען שלא יהיה קשה למכור אותו בגלל התדמית שלו?

אני מחזיק סיטרואן פרטית למהדרין , אני לא יודע על מה דוד שלך מדבר על "יקר לאחזקה" , אולי במקום לקשקש סטיגמות מיושנות שיביא דוגמאות רלוונטיות.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד פה לא יתן לך הבטחות כי לא ניתן לדעת מה יהיה עוד 3 שנים. מה שאתה כן יודע זה שהרכב מתאים לך וישרת אותך בהתאם לצרכיך ולכן תמוהה הנסיגה שלך מהרכב.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק סיטרואן פרטית למהדרין , אני לא יודע על מה דוד שלך מדבר על "יקר לאחזקה" , אולי במקום לקשקש סטיגמות מיושנות שיביא דוגמאות רלוונטיות.

תוכל לפרט קצת בבקשה?

על איזה סיטרואן מדובר?

שנה? [יד ראשונה שלך או קנית ממישהו?]

תיקונים וכד' שהיו?

דלק?

אתה מרוצה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שיש לו סיטרואן קסארה \ C4 \C5 אומר שהוא מרוצה מאוד.

אז אני מבין [עוד ממזמן] שהכל עניין של סטיגמות.

העניין הוא שבגלל הסטיגמות אני עדיין לא יודע אם בסופן של 3-5 שנים יהיה ניתן למכור את הרכב עוד במחיר נורמלי או שאנחנו הולכים להפסיד עליו את כל מה שהשקענו [ובבקשה אל תגידו "לך תדע מה יהיה" כי מן הסתם לפי השוק של היום ניתן לראות השטויוטה \ סיוויק ישמרו על הערך שלהם קצת יותר טוב].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מאזדה מאבדת ערך שוק בצורה מטורפת, היום חבר לעבודה חזר מסדרת נסיונות להפטר מהרכב שלו מאזדה 6 פרימיום, כל מי שהתעניין ברכב דיבר איתו על הורדה שבין 10 ל 15 א' סתם ככה עוד לפני שלקחו את הרכב לבדיקה, כולם טוענים שהשוק מוצף ב מאזדה 6 וכל ניסיון שלו לטעון שמדובר בגרסת הפרימיום שלא קיימת הרבה בשוק לא מעיינת אף אחד.

אגב רשימת התקלות ברכב הזה לא הייתה מביישת סיטרואן ממוצעת.

אלטרנטור

מסרק הגה

שיפוץ חלקי של תיבת הילוכים ועוד כל מיני דברים שעברו על הרכב בשנים המועטות שלו על הכביש, הרכב מטופל רק במוסך מורשה והבנאדם לא יודע מה זה למשוך טורים, כך שגם במאזדה האלמותית יש תקלות.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להעליב, נראה לי שכדאי שתקנה את מה שיתן לך הכי הרבה שקט נפשי אפילו אם הוא מדומה (לא נוחות/בטיחות או הנאה), כי נראה לי שאם תקנה רכב אחר מלבד רכב "שיש לו שוק טוב", על כל תקלה/בעיה שתהיה תגיד לעצמך "למה עשיתי את זה"?

אנ בהחלט חושב שכדאי שתיסגרו על עצמכם מה אתם רוצים מהרכב לפני כל השרשורים האלה.

ואל תשכח לא לסגור את התקציב על הקצה די בהתחלה ואולי אפילו בחודשים הראשונים, עלולים לצוץ דברים שיש לתקן. תמיד זה כך.

You can’t really know someone until you fight them

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה, יש כבר תקציב ודרישות מהרכב, תוכל לעבור ממש פה בעמודים האחרונים [חזרתי עליהם כמה פעמים בעמודים האחרונים, לפני פתיחת האשכול הוגדרו היעדים ומשיטוט בפורום בדקתי על הC4].

פעם הייתי רואה את הסיוויק החדשה הייתי נדהם מהעיצוב שלו והכל, היום הוא לא נראה לי יותר מסתם רכב.

קורולה ומאזדה 3 וכל המשפחליסינג הרגילות האלה לא עושות לי את זה, ולפי דעתי הם לא יותר מעוד רכב ממוצע.

הC4 בדיוק ענה על כל הדרישות, אך לאחר בירור קצר בקשר לאפשרות מכירה עתידית העניין מהC4 קצת ירד.

איבדתי כבר את כל הכיוונים, אני לא יודע לאן ללכת עכשיו.

האם כדאי להשאר עם הC4?

לבדוק הונדה סיוויק?

רכב אחר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...