Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פרוייקט מצולם] החלפה/חידוש ריפוד בגג הרכב.

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 3991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בדיוק צריך לעשות אצלי דבר כזה עכשיו.

קניתי חומר לנקות את הריפוד של התקרה, וה גרה לריפוד להתקלף מהגג ולצנוח עליי...

מי זה הרפד ?

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק צריך לעשות אצלי דבר כזה עכשיו.

קניתי חומר לנקות את הריפוד של התקרה, וה גרה לריפוד להתקלף מהגג ולצנוח עליי...

מי זה הרפד ?

כותב השרשור כאילו.... :shock:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
עלויות וזמן עבודה:

3 מ"ר לבד = 50 שח

4 ליטר דבק = 75 שח

מרית למריחה = 8 ש"ח

סה"כ 133 שח.

זמן עבודה, כולל נסיעה לקנות את המצרכים - בקושי 3 שעות.

איציק

יש לי בחור באשדוד שיכול לעשות לך את הגג. בלי לפרק ולהרכיב

כאילו רפד.

והוא נותן לך בד יותר איכותי שעומד בחום וקור של ארצנו, וניראה כמו בד של מכונית חדשה לא כמו שטיח, הוא מדביק, גוזר ומנקה, רק אתה מרכיב את זה על הרכב במחיר של 300 שקלים!!!

אבל אהבתי בפרוייקט את הדיוק והכל, אבל למה לשים שטיח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

שלום וחג שמח.

באיזה דבק מגע השתמשתה? אם קניתה גלון דבק מגע רגיל אז צר לי לאכזב אותך אבל!!!

הלבד לא יחזיק מעמד וינשור מהגג כי להדביק בדי ריפוד בגג יש להשתמש בדבק מגע מיוחד שהקוד שלו הוא אם אני לא טועה 307.

אני לאחר הרבה נסיונות ושיהיו הרפדים בריאים כי הם לא הכי נחמדים בעולם ולמה?

כול רפד שפניתי ושאלתי למה הדבק מגע ניפתח בחום אמרו לי שיש דבק מיוחד והם לא מוכנים לגלות איזה [עלק סוד מיקצועי]

הדבר הזה הרגיז אותי ולאחר שהלכתי לוורון זק' יבואן של בדי ריפוד בחולון גיליתי את הסוד עלק סוד חחחה

מיסתבר שיש מיפעל ליצור דבק באזור התעשיה ראש העין ולאחר שיצרתי קשר טלפוני קיבלתי הסבר מדויק לגבי סוגי הדבקים.

מיכיון שאני אכשו בדיוק טרוד בנושא הריפודים ברכב שלי הגעתי מהר מאוד למסקנה שרוב הרפדים הם עם מגעיל וחרה.

הכי מגעיל זה ורון גק' הכי יקר במחירים בלי שום פורופורציה למציעות ואדם דוחה מיתנהג יפה ובנימוס אבל רודף בצע גועל נפש!!!

רק למען ההשכלה פח של 18 ק"ג דבק עולה +- 300 ש"ח לפני מע"מ.

מיכיון שאני לא זקוק לכזו כמות גדולה ניסיתי לחפש אריזה יותר קטנה ואז היסתבר שלורון זק' יש גלונים של 4 ק"ג .

אין ולא קימים מארזים קטנים ואין את הדבק הזה בשום חנות. היצרן מספק את הדבק רק לרפדי רכב וורון זק' מקבל לפי הזמנה מיוחדת גלונים של 4 ק"ג אבל שימו לב לתרגיל הבא.

ורון מוכר גלון של 4 ק"ג בה 120 ש"ח לפני מע"מ כלומר כולל מע"מ עולה הגלון 138 ש"ח.

אז מה המחיר לק"ג 1 34.5 ש"ח.

ומה מחיר הקילו במארז של 18 ק"ג? כולה 19 ש"ל וזה לפני הנחת מוסך כלומר בדיוק כפול.

שאלתי את ורון למה ההפרש הזה מה אני אגיד לכם איזה מנה קיבלתי שאני שואל שאלות התשובה היתה לא רוצה על תיקנה!!!

אני יצעתי מהחנות כולי אש ונישבעתי שאני רגל לא מכניס לשם.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני ל'

באיזור התעשיה של כפר סבא (עתיד ידע) יש מפעל המייצר דבקים על כל סוגיו.

הייתי שם והמהנדס ישב איתי על כוס קפה והסביר לי על כל סוגי הדבקים ועל צורת ואופן ההדבקה .

ממליץ לך לנסוע לשם .

היחס והכוס קפה שווה את זה.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

קודם כל - איציק

שאפו! אבל!

ל-מ-ה ל-א ד-י-ב-ר-ת איתי! על עבודות מהסוג הזה :-D

היתה לך אפשרות כבר על הדרך לעשות שכבת דיינאמאט על הגג ושכבה של ספוג closed cell foam ועל הדרך להפחית את רעשי הרוח מהגג בצורה ניכרת - משפר את חווית הנהיגה וגם את הבידוד הטרמי של הרכב.

לגבי דבקים - חשוב להשתמש בדבקים לא רעילים ועמידים לחום ולחות.

אפשר לקנות דבקים ייעודיים לתעשייה כמו למשל ספרי דבק של חברת STINGER (להזמין מאיביי או אמאזון)

אפשר גם לקנות דבקים של חברה בשם WELDWOOD (דבק מגע) יש להם סוג אחד שהוא לא רעיל ועמיד במיוחד לחום.

וכמובן - אפשר גם לחפש בארץ דבקים ייעודיים לכך אבל מה שבני ל' רשם קודם זו הסיבה שאני לא תמיד גאה להיות ישראלי\יהודי בגללה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה - אני כמעט בטוח שזה הדבק של וולדווד שממליצים עליו פבריקטורים (רפדים) בחו"ל

מדובר בדבק מגע ה"ירוק" שלהם שהוא לא דליק, עמיד מאוד לחום ולמים ובנוי מתרכובות אורגניות ולכן גם לא רעיל.

http://www.ebay.com/itm/1-Pint-Dap-Clear-Weldwood-Nonflammable-Contact-Cement-/360021555626?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item53d2f4f9aa

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירשור בן 9 (!!) שנים, תנו לו לנוח בשקט...

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...