Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שטח אוטומטי וחסכוני עד 35,000 ש"ח

שגפ
שימו לב! השרשור הזה בן 5342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי לכולם, אחלה אתר התרשמתי לטובה! אשמח לקבל חוות דעתכם: אני מעוניינת לקנות רכב שטח או כל רכב גבוה, אוטומט תקרת מחיר 35000, שיצליח גם לעבור את העליות של סדום ושגם לא יטחנו אותי בצריכת הדלק?! מה אומרים אתם? תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום וברוכה הבאה לפורום,

כשאת כותבת "רכב שטח" את מדברת באמת על רכב עם יכולות שטח (4X4,הילוך כח וכו') או כמו שאמרת בעצמך, רכב שהוא פשוט גבוה יותר מהפרייבט הממוצע?

רכב שטח עם יכולות שטח יהיה כבד ולכן הוא יצתרך מנוע בריא בשביל שיוכל לנסוע בצורה סבירה ואז הוא גם זולל דלק.

מצד שני, אם את רוצה חסכוני אז יש ג'יפונים קטנים וחסכוניים כמו ג'ימני,ויטרה וטריוס אבל הם לא יהיו זריזים ובטח שלא ישעטו במעלה העליות של סדום בדהרה.

אז או זריז או חסכוני, מה את בוחרת?

נסי לענות על כמה שאלות ונמשיך משם:

1. האם באמת דרושה יכולת שטח? אם כן, על איזה יכולת שטח מדובר (מכשולי עבירות או שבילי קק"ל)?

2. מה הנסועה הממוצעת החודשית ובאיזה אופי (עיר,בין עירוני וכו').

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך,

לפני רכישת כלי הרכב, חשוב מאד שיוגדרו השימושים והצרכים העתידיים כגון:

מרחק נסיעה בחודש, אופי הנסיעה (שטח בלבד, 90% כביש או מה שבינהם), מספר נוסעים (יש הבדל בין משפחה בהרכב מלא לבין אדם בודד) וכו'.

בהתאם לפרמטרים הנ"ל ואחרים ניתן להגדיר אם מעוניינים ללכת לכיוון הג'יפונים, כביש/שטח, SUV או ג'יפים מסוקסים.

כך גם לגבי סוג המנוע: בנזין/דיזל.

חשוב לקחת בחשבון שלאחר קנית רכב שטח משומש רצוי מאד ואולי אף חיוני לבצע ישור קו מבחינה תחזוקתית לתיקון דברים

שעלולים להתקלקל. זה מוסיף על התקציב במידה ניכרת. עבודה עצמית יכולה למתן מעט את ההוצאה אבל עדיין מדובר בסכומים לא קטנים (לפחות כמה אלפי שקלים). כך גם ביטוח וכו'.

על פניו הסכום המוקצב כפי שמתואר נשמע לי נמוך מדי. זה עלול לגרור פשרות כואבות במהלך הקניה שיחזרו כבומרנג במהלך השימוש (התקעות במהלך טיול שטח היא לא כמו התקעות בכביש).

אלפא-סוד 1.3 1978, חיפושית 1200 1963, Citroen DS 20 1973. מתנדב ביחידה הארצית לפינוי צירים - יחפ"צ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אם אוטו קטן יחסית יספיק - אז כדאי להסתכל ברצינות על קאיה ספורטג' (לא החדשות, אלא עד שנת 2006)

בהצלחה !

אייל

"קמפינג ברמה אחרת"

www.topcamping.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חיה כזו ב35000ש"ח, והאמת אין בכלל, אלא אם הולכים על סולר ואז גם יש מומנט מצוין וגם "חיסכון" יחסי בדלק.

אני עכשיו קניתי לאישתי גרנד ויטרה 2006 והרכב לא חזק במיוחד,ובנסיעה רגועה עושה כ1ל7.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

כבעלת קאיה ספורטאז ב6 השנים האחרונות, אני יכולה להעיד על כך שמדובר ברכב נהדר גם בכביש וגם בשטח(אם כי אני מודה שבשנים האחרונות לא ממש יצא לי לבקר בשטח "ברצינות" מפאת חוסר זמן ושותפים לטיולים).

לפחות מהניסיון שלי גם ה"שם הרע" שיצא לספורטאז בכל מה שנוגע לצריכת דלק לא בהכרח מדויק- שלי לצורך הענין, שיש לה גם צמיגים מוגדלים (מה שאמור היה להעלות את צריכת הדלק), עשתה באופן ממוצע בשנים האלו 1-8. 1-9 (תלוי ביחס עירוני/בינעירוני). אני בשעתו התלבטתי בינה לבין ויטרה, ולמרות שאין לי ניסיון מקביל עם הויטרה, אני מאוד שמחה על הבחירה( ולראיה מספר השנים שהספורטאז בראשותי).

שיהיה בהצלחה

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בענין רכב שטח במסגרת התקציב שלך,סוזוקי ויטרה-הוא הפתרון האידיאלי. רכב ללא תקלות,גומר שטח ולא רואה מוסך,בעל עבירות נהדרת. נותן מלוא התמורה לכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור שמיום פתיחתו לא נרשמה תגובה מפותח השרשור, ניתן להשאיר אותו ישן ולא להעיר סתם, בטח לא כשההקפצה משמשת לתיאור בילתי ראציונאלי של הרכב שאתה בדיוק במקרה מוכר.

:nono::nono::nono:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

כבעלת קאיה ספורטאז ב6 השנים האחרונות, אני יכולה להעיד על כך שמדובר ברכב נהדר גם בכביש וגם בשטח(אם כי אני מודה (שבשש) השנים האחרונות לא ממש יצא לי לבקר בשטח "ברצינות" מפאת חוסר זמן, (ביקורים במוסך) ושותפים לטיולים).

לפחות מהניסיון שלי גם ה"שם הרע" שיצא לספורטאז בכל מה שנוגע לצריכת דלק (להתחממות, לנזילות מים ושמן ועוד...) לא בהכרח מדויק- שלי לצורך הענין, שיש לה גם צמיגים מוגדלים (מה שאמור היה להעלות את צריכת הדלק), עשתה באופן ממוצע בשנים האלו 1-8. 1-9 (תלוי ביחס עירוני/בינעירוני) (שמונה תשעה ליטר לקלומטר). אני בשעתו התלבטתי בינה לבין ויטרה, ולמרות שאין לי ניסיון מקביל עם הויטרה, אני מאוד שמחה על הבחירה( ולראיה מספר השנים שהספורטאז בראשותי) (שמע, כמעט בלתי אפשרי למכור את הרכב הזה).

שיהיה (לי) בהצלחה (במכירה)

מ.

בואו נגיד שההוספות בצבע האדום המודגש בגוף הציטוט הן המחשבות שעברו לי בראש כשקראתי את ההודעה המקורית של POLY.

הציניות נובעת ממידע שונה שנרכש במהלך כמה שנים של טיולים בקבוצה שמנתה מגוון של רכבי שטח קלים ובהן ארבעה ספורטאז'ים שהפגינו התנהגות שטח לא רעה בכלל, בזמן תנועה ואין סוף קיטורים על צרי(ח)ת הדלק ועל תקלות נוספות שציינתי באדום, בזמן הפסקות הקפה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...