Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן TQ-95 היכן ניתן להשיג במחיר סביר

sharonarn
שימו לב! השרשור הזה בן 3290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בשלב זה אני לא נזקק לו, אבל טוב לדעת שאפשר להשיג.

האם אתה מתכוון לעשות החלפה? אם כן בצע ניקוז מלא של כל השמן (2 גלון) ואל תסתפק בריקון חלקי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע חבר מהרשות השיג לי אותו הוא ידע את המחיר בעוד יומיים מאחר ושלחו לו אותו ועדיין לא ידעו להגיד מה החיוב.

יש מוסך מורשה סאנגיונג ברשות.

בקשר ל TQ-D הוא לא ממליץ בכלל והוא בספק אם יש אישור של היצרן להשתמש בו (זה מה שאומרים בחברה אבל לא בהכרך הם צודקים).

ביצעתי החלפה של השמן וההרגשה הכללית שהעברות יותר חלקות בגיר.

30082009279.jpg

30082009278.jpg

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק האם באמת אתה מרגיש שינוי גם כשהגיר קר

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בהילוך הראשון היא קצת אגרסיבית, אבל הבדל של שמיים וארץ לעומת העברה עם השמן הקודם שהיתה חזקה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בהילוך הראשון היא קצת אגרסיבית, אבל הבדל של שמיים וארץ לעומת העברה עם השמן הקודם שהיתה חזקה מאוד.

אחרי שהחלפת לTQ-D דיווחת שהעברה בין ההילוכים טובה.

האם השינוי שלך מורגש ביחס ל TQ-D ???

גם אצלי (בבוקר רק) העברת ההילוך הראשון בלבד לא "חלקה". אחרי מספר דקות זה נעלם לחלוטין

בגירה/sharonarn ושות (בעלי סאנגיונג) האם גם אצלכם העברת הילוכים 1-2 לא "חלקה" בבוקר?

ע"פ הקבלה שברשותי הוחלף שמן TQ-95 לפני 30000 ק"מ. יתכן והשמן הוא TQ-D!!!

שרון, מה עושים? להחליף שמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת ההילוכים אצלי חלקה לגמרי אבל זה לא ממש אומר כלום כי אני לא יודע איזה שמן יש לי בתיבת ההילוכים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהחלפת לTQ-D דיווחת שהעברה בין ההילוכים טובה.

האם השינוי שלך מורגש ביחס ל TQ-D ???

גם אצלי (בבוקר רק) העברת ההילוך הראשון בלבד לא "חלקה". אחרי מספר דקות זה נעלם לחלוטין

בגירה/sharonarn ושות (בעלי סאנגיונג) האם גם אצלכם העברת הילוכים 1-2 לא "חלקה" בבוקר?

ע"פ הקבלה שברשותי הוחלף שמן TQ-95 לפני 30000 ק"מ. יתכן והשמן הוא TQ-D!!!

שרון, מה עושים? להחליף שמן?

עם ה TQ-D טעיתי כי ההעברות היו חלקות אחרי נסיעת המבחן.

ב-TQ-95 ההעברות יותר טובות משמעותית, אבל כנראה שבעיית ה"מכה" בהעברה מראשון לשני עם שמן קר בגיר היא הבעיה של כולם.

עדיין יש מכה אבל היא לא גסה כמו קודם, היא נסבלת.

באגירה, לך יש מוסו ספורט כמדומני, ולי ולאבי יש רקסטון, אולי זה גירים שונים.

אבי עוד משהוא נוסף: זיאד בדק את הגיר של הרקסטון 2700 סמ"ק שנת 2006 הוא אומר שהוא מתאים לרקסטון שלנו.

ב2700 יש הילוך יותר, מעניין איך זה ישפיע על צורת הנסיעה של ה-2900 אם נחליף את הגיר??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידוע לי על חיבור של מנוע 2.9 לגיר מרצדס של ה 2.7

יש פה עניין של מחשב מנוע, מחשב גיר צמות....

במחירים של הרקסטון פשוט עדיף לשדרג ל 2.7 מקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה מחירו של השמן TQ-95 דומה לאצלנו 280 ש"ח (כולל מע"מ חחחח) לג'ריקן 4 ליטר.

70 ש"ח לליטר.

צילום של מיכל השמן שקיבלתי:

attachment.php?attachmentid=169825&stc=1&thumb=1&d=1251646958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
אז ככה מחירו של השמן TQ-95 דומה לאצלנו 280 ש"ח (כולל מע"מ חחחח) לג'ריקן 4 ליטר.

70 ש"ח לליטר.

צילום של מיכל השמן שקיבלתי:

attachment.php?attachmentid=169825&stc=1&thumb=1&d=1251646958

לא יודע איך זה שכל מי שיש לו מוסו קוראים לו שרון...אז כדי שלא תתבלבלו נקרא לי גולן(שם המשפחה).

טוב אז ככה...יש לי מוסו שנת 2000 וגם אני נכנסתי לבעיה הזו של להשיג שמן TQ95 אבל כנראה שזו בעיה להשיג את השמן הזה.

לאחר מחקר די ארוך ומייגע יש לי מספר שמנים תחליפיים להציע שהם רישמית מיוצרים כתחליף לשמן TQ95 עבור הגירים עם 4 הילוכים של חברת BTR ולהלן השמנים:

valvoline 95le

קישור http://www.datateck.com.au/lube/valv_auMS/default.asp

shell atf xtr

קישור http://www.shell.com/static/nz-en/downloads/lubricants/product_data_guide/auto_transmission.pdf

shell helix atf xtr

bp autran le

קישור http://www.ils.co.nz/B1WebTools/assets/downloads/SKU%20TDS/659159.pdf

טרם רכשתי את השמנים הללו מהיבואנים בארץ, אני כרגע בודק את העלויות.

אני יעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראשית: ברוכים הבאים לפורום, כל בעל סאנגיונג פה הוא דבר מבורך.

בקשר לשמן:

אל תנסה תחליפיים מניסיון לפחות עם קסטרול TQ-D שמאושר ע"י היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק עליך לחלוטין בעניין השמן "שמאושר ע"י היבואן" כוון שאני הייתי בשיחה ארוכה עם מהנדס כימיקלים בחברת פז שמנים שלא אזכיר את שמו כאן בפורום (צנעת הפרט) שהם אלה שמייבאים את השמן ומוכרים אותו ליבואן, ולאחר בדיקה מקיפה ומדוקדקת חד משמעית הוא אמר לי שלא מדובר באותו שמן והוא אינו יכול להוות תחליף ל-TQ95. כמוכן ה - TQ-D הוא ממשפחת ה-DEXRON והרי ידוע שאסור להשתמש בדקסרון בתיבות של BTR. אל תסמוך על היבואן בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...