Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מענק מילואים מעל 26 ימים- האם קיים עוד?

maier
שימו לב! השרשור הזה בן 4377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן תחילת חודש נחמדה מאוד.

4728 ש"ח הופקדו היום לחשבוני...

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי, אני קיבלתי פחות ממה שציפיתי. אבל עדיין טוב.

יאללה, בולמים חדשים למיאטה !!!

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

לקראת מועד התשלום המתקרב ובא, אני שב ומקפיץ את השרשור הזה רק כדי לדווח שכרגע שוחחתי בטלפון עם מת"ש מילואים כדי לברר כמה כסף אני עתיד לקבל.

החדשות הטובות הן שעבור ימי המילואים אני עתיד לקבל כ-4700 ש"ח, והיות ושירתתי 48 יום, יש לי תוספת בסך 100 ש"ח על כל יום החל מהיום ה-32.

החדשות הרעות, לעומת זאת, הן שהנתונים הללו מתבססים על מה שהיה בשנה שעברה וכי נכון לעכשיו, טרם התקבלו הנחיות כלשהן. הם בעצמם עדיין לא יודעים מה יהיה גובה הסכום שישולם ומתי הוא ישולם. למעשה, אפילו עצם התשלום קצת לוט בערפל.

מה שאני יכול לומר זה שאומנם אני אתבאס קשות אם יצא בסופו של דבר תשלום נמוך יותר או שלא יהיה תשלום בכלל, אבל זה בהחלט לא ימנע ממני להמשיך לעשות מילואים, מהסיבה הפשוטה שגם אם אני שם את התשלום בצד, עצם השירות הוא תענוג מבחינתי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הוקפץ שרשור בנושא, אצטרף בשאלה:

השתחררתי אי שם בספטמבר 2008, ובמהלך 2009 עשיתי 28 ימי מילואים. מכיוון שמילואים בשנה הראשונה לשחרור הם בגדר התנדבות, האם עדיין מגיע לי תשלום (ותזהרו בתשובה שלכם, כי אני די בונה על זה :))?

נ.ב

כבר הספקתי לקבל קידום לרס"ל :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה אם התנדבת במהלך השנה הראשונה לשיחרורך או לא, כל עוד היית בימי מילואים אתה זכאי לתשלום מילואים, מעבר לזה ישנו את החוק החדש של פיצוי מילואים שכל מי שעושה מעבר לכמות ימים מסויימת יקבל מביטוח לאומי עוד כמה מאות שקלים, ולכן בין כה וכה אתה זכאי.

השאלה הגדולה שגם אני מחכה לה, היא מה הסכום הנכון, כי הסכומים שנקובים פה הם לא הסכומים הנכונים כמו גם התאריכים.

התגובה של אלעד הורידה לי המון רוח מהמפרשים, עשיתי 25 יום שנה שעברה... אם השנה לא נקבל אחשוב לצמצם את התעסוקה המבצעית שלי למרות החופש מהבית

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ שוב לרגל ה1 במאי הממשמש ובא.

באתר קמל"ר לא רשום כלום לגבי המענקים השנה

האם זה עדיין רלבנטי?

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הודעה באתר המילואים של אכ"א, בערך. הלינק הפסיק לעבוד בערך שעה אחרי שעלה לאוויר, ומאז גורלו אינו ידוע:

http://www.aka.idf.il/miluim/templates/home.asp

חבר ללימודים שהיה זריז מספיק כדי לשמור את ההודעה על המחשב זרק את הקובץ על שרת חינמי, והלינק לרשותך:

http://www.megaupload.com/?d=0PR5O7WX

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הקפצת היום\שבוע :)

ממתי נותנים מענקים גם על ימי מילואים בודדים? חשבתי שהמכסת מינימום היא 22יום.

שנה שעברה עשיתי רק 4ימים,ומשום מה הבוקר ראיתי (ז'תומרת,הופקדו כבר אתמול) 200ש"ח :)

מצ"ב תמונה :

אחלה בוקר ;)

עריכה - מסתבר שהייתי 5 ימים ויש תיקון בחוק שמשלמים מעתה גם הוצאות,למי שלא זכאי לתשלום נוסף (מה שהזכרתי לגבי ה22יום והלאה)

השנה, בוצעה הורדת סף הזכאות לתגמול עבור השתתפות בהוצאות ולפיכך חייל

מילואים שביצע במהלך שנת 2010 , שירות מילואים של עד 9.5 ימי מילואים במצטבר,

ואינו זכאי לתגמול המיוחד או התגמול הנוסף, זכאי לתגמול עבור השתתפות בהוצאותיו

. שנגרמו עקב שירות המילואים )הוצאות בגין נסיעות , טלפון וכדומה( החל מהיום ה 5-

.) )לעומת שנת 2009 בה זוכו מהיום ה 6-

ההשתתפות בהוצאות האישיות תשולם, בתנאי שבתקופת המילואים הייתה רצופה

בימים, כמפורט להלן:

200 ₪ עבור כל תקופת מילואים רצופה בת 5-9.5 יום.

גובה ההחזר הוא עבור כל תקופה )רצף( ולא עבור כל יום בנפרד במהלך התקופה.

http://www.aka.idf.il/sip_storage/files/1/68341.pdf

ללא שם.JPG

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...