Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מענק מילואים מעל 26 ימים- האם קיים עוד?

maier
שימו לב! השרשור הזה בן 4377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקפצת היום\שבוע :)

ממתי נותנים מענקים גם על ימי מילואים בודדים? חשבתי שהמכסת מינימום היא 22יום.

שנה שעברה עשיתי רק 4ימים,ומשום מה הבוקר ראיתי (ז'תומרת,הופקדו כבר אתמול) 200ש"ח :)

מצ"ב תמונה :

אחלה בוקר ;)

עריכה - מסתבר שהייתי 5 ימים ויש תיקון בחוק שמשלמים מעתה גם הוצאות,למי שלא זכאי לתשלום נוסף (מה שהזכרתי לגבי ה22יום והלאה)

השנה, בוצעה הורדת סף הזכאות לתגמול עבור השתתפות בהוצאות ולפיכך חייל

מילואים שביצע במהלך שנת 2010 , שירות מילואים של עד 9.5 ימי מילואים במצטבר,

ואינו זכאי לתגמול המיוחד או התגמול הנוסף, זכאי לתגמול עבור השתתפות בהוצאותיו

. שנגרמו עקב שירות המילואים )הוצאות בגין נסיעות , טלפון וכדומה( החל מהיום ה 5-

.) )לעומת שנת 2009 בה זוכו מהיום ה 6-

ההשתתפות בהוצאות האישיות תשולם, בתנאי שבתקופת המילואים הייתה רצופה

בימים, כמפורט להלן:

200 ₪ עבור כל תקופת מילואים רצופה בת 5-9.5 יום.

גובה ההחזר הוא עבור כל תקופה )רצף( ולא עבור כל יום בנפרד במהלך התקופה.

http://www.aka.idf.il/sip_storage/files/1/68341.pdf

ז"א שאם השנה ביצעתי רק 10 ימי מילואים, בשנה הבאה יכנס לי במאי 2000 ש"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ז"א שאם השנה ביצעתי רק 10 ימי מילואים, בשנה הבאה יכנס לי במאי 2000 ש"ח?

בכל שנה משנים את הספים והזכאות משתנה. לפי הסף שנקבע השנה, על 10 ימי מילואים תקבל 1254 ש"ח.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זו בדיוק הבעיה בשיטה כיום, יש מדרגות, אתה קיבלת לפי מדרגה של מעל 27 יום (אל תתפוס אותי על המספר) המדרגה הבאה הייתה השנה 37 (תתפוס אותי על המספר) מעל 32 אתה מגבל בנוסף כ100 שקל ליום שנוסף מעל 32, בלי קשר לעליית המדרגה ב37.

לדעתי צריכים לעשות נוסחה שכל יום נוסף מעלה באופן יחסי.

עשיתי 39 ימים, שזה שמונה ימים יותר ממך, וקיבלתי סכום שגדול מההפרש היחסי בין הימים שעשינו.

לדעתי זה לא דרך הוגנת לחישוב.

בכל מקרה בוא נזכור למה אנחנו שם, זה נחמד לקבל בונוס, אבל זו לא הסיבה שאנחנו הולכים למילואים.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לי שיש קפיצה כלשהי החל מהיום ה-32, וזאת מפני שבמקור המילואים שלי היו אמורים להיות לתקופה של 32 ימים, אולם במהלכם הקפיצה הזאת התגלתה ומהר מהר קיצרו לי את השירות ביום כדי שלא יצטרכו לשלם לי את התוספת של היום האחרון, שכנראה היתה משמעותית מאוד אם לשפוט לפי הבהילות שלהם לקצר לי את השירות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצרוף מקרים, קיבלתי היום לראשונה בחיי (ואני עושה מילואים מאז שהשתחררתי) בדואר, ללא פניה מצידי "תעודת משרת מילואים פעיל" מטעם "בהצדעה".

מה זה ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"תעודת משרת מילואים פעיל" מטעם "בהצדעה". מה זה ?

תעודה שמקנה לך הנחות

כמו הנחות "חבר" אבל קצת פחות ...

יש להם אתר: "בהצדעה" שמציג את המבצעים ושם אתה יכול להזמין שוברים

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לי שיש קפיצה כלשהי החל מהיום ה-32, וזאת מפני שבמקור המילואים שלי היו אמורים להיות לתקופה של 32 ימים, אולם במהלכם הקפיצה הזאת התגלתה ומהר מהר קיצרו לי את השירות ביום כדי שלא יצטרכו לשלם לי את התוספת של היום האחרון, שכנראה היתה משמעותית מאוד אם לשפוט לפי הבהילות שלהם לקצר לי את השירות.

עד כמה שידוע לי אתה יכול לקבול ולדרוש את היום הזה, עכשיו כבר לא בטוח שזה יעזור למענק, אבל להבא תהייה מודע לזה.

אם קיבלת צו למספר מסוים של ימים, והם רוצים לקצר, יש להם טווח זמן שבו מותר להם לעשות את זה.

במהלך המילואים חייבים להחתים אותך על הסכמה כדי לקצר.

אני ממליץ לכולם לקרוא בפורום הבא:http://www.fresh.co.il/vBulletin/forumdisplay.php?f=124

הוא די אינפרמטיבי ולא חי כמו בפורום פה, ותשובות מגיעות גם אחרי כמה ימים, אבל יש שם המון מידע וחלק מהמגיבים הם בעצמם מאלו שפועלים לשינוי החקים ובקיאים מאוד בנושא.

בהצלחה

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

• תוכן חדש...