Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Detailing - מי נגד מי.

שימו לב! השרשור הזה בן 5566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם מארגנים איזה מחיר קבוצתי - אני בפנים.

הרכב שלי צריך קצת עבודת פלסטלינה , וטשטוש סימני שריטות זעירות ממכונות לרחיצת רכב שהבעלים הקודם השתמש בהם על בסיס קבוע.

למרות שאני לא מתעצל ועושה פוליש (עדין מאוד - לצבע מטאלי) פעם בכמה חודשים וגם ווקס -בתדירות גבוהה יותר, אם ממש מתאמצים רואים שפני השטח לא חלקים לחלוטין כמתבקש. (כמו ברכב חדש למשל).

עם זאת, מצב הצבע של הרכב מצויין, ואני לא מעוניין בחאפר שיגרום ליותר נזק מאשר תועלת , כי פוטנציאל הנזק ביחס לפונטציאל השיפור הוא גבוה .

כמו כן - לא יזיק איזה קירצוף יסודי לג'נטים (לא ברמה של ניקוי רגיל,אלא ברמה של עבודה שמורידה ב100 אחוז משקעים שנצברו במשך השנים)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אמליץ על אף אחד , אבל אני כן אתן לכם נקודה למחשבה .

אתם לא יכולים להמליץ על מקום בטענה שהוא מקצועי , כשבסופו של דבר מי שעובד לכם על המכונית , והכי גרוע שבד"כ דווקא אלה הם מי שמקבלים את התפקידים שאורכים זמן רב כמו הפוליש עצמו , הוא אחד העובדים שבד"כ חסר ניסיון ולעתים יותר גרוע גם חסר רצון .

ככה שאם אתם לא יכולים לוודא שבסדנאת הדיטיילינג באמת תקבלו את אחד המומחים (נקודת מחשבה נוספת , בד"כ זה מומחה יחיד ולא מומחים ברבים , בתנאי שזו באמת סדנא מקצועית מתוך הבודדות שיש בארץ) , זה יהיה הימור בטוח יותר לבצע את העבודה אצל אדם יחיד , ולא בסדנא בעלת צוות עובדים .

אייל , בדיוק כמו שקבעת שאתה צריך פלסטלינה לצבע המכונית , כך גם סביר להניח שתצטרך פלסטלינה לג'אנטים .

היתרון של הפלסטלינה הוא שהיא מורידה את כל המשקעים שהצטברו (כולל אבק רפידות ש-"נאפה") , מבלי להיות אגרסיבית בכלל , זאת לעומת כל פיתרון אחר לניקוי הג'אנטים (רוב החומרים חריפים מאוד , כשבד"כ האגרסיבי שבהם הוא "מבהיר גלגלים" , ואת הנזק לא רואים באופן מיידי על ג'אנטים שהם לא ניקל\כרום) .

שוב פעם ההשוואה בין סדנאות המורכבות מצוות שלם לעומת בעל מקצוע יחיד , סביר להניח שבסדנאות פחות ישתפו פעולה עם הבקשה שלך (הרי למה להם , הם יכולים לרסס את הג'נאנט שלך אפילו במסיר שומנים לתנור ואתה לא תדע שהם הזיקו לו) .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא די מפליא חלק מהתגובות פה שלא ממליצות על קלין-קאר.

ראיתי את האתר שלהם ועברתי על הגלריה שלהם מה שנראה כמאוד מקצועי ועבודה ברמה , וגם דיברתי עם שני משתמשים פה בפורום שהיו מאוד מרוצים מהעבודה שלהם והמליצו בחום.

מה הסיבות שאתם לא ממליצים עליהם?

S2K-T...R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטלינה תעזור לי להוריד נוזל בלימה ואפק רפידות מהג'נטים מבלי לפגוע בהם?

כן, אבל תוכל להגיד לפלסטלינה שלום ולא להשתמש בה שוב על צבע הרכב (במחירים שמוכרים את "הפלסטלינה" בארץ מדובר בהוצאה..אם הג'אנטים ממש מלוכלכים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמי שלא יצאו מרוצים מסדנת דיטיילינג כזאת או אחרת , ציפוי ליותר מדי כאשר יש גבול למה שאפשר לתקן באמצעות דיטיילינג, או שבאמת נעשתה להם על הרכב עבודה פחות טובה בגלל מצב לא אידיאלי של הצבע או בשל טעות או חוסר מקצועיות של הסדנה.

בכל מקרה, אני מניח שבאתר האינטרנט שמים רק את העבודות המוצלחות ביותר מן הסתם.

אני אישית לא מאמין בשימוש מכונות ווקס מסתובבות על הרכב. אי אפשר לצאת מזה חלק לחלוטין.

אני לא יודע מי קונה פלסטלינה בארץ, אבל הייתי שמח לפגוש אותו ולמכור לו כמה דברים.

המחירים בארץ מאוד גבוהים, ועדיף להזמין מ EBAY.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זה ירון, מדובר על הבחור מהקישור israeldetailing?

בן

כן, בנתיים העבודות שלו הכי מקצועיות שראיתי בארץ.

קלין קאר עושים עבודה טובה. ראיתי עבודות שלהם ובסה"כ התמורה למחיר סבירה. הביקורת היחידה שיש לי אליהם זה שהם לא יורדים לפרטים, לעבוד 4 שעות על אוטו זה מעט מדיי. אני ראיתי עבודות של ירון שהוא עבד יותר מיום שלם על אוטו (וזה לא כי הוא מרח את הזמן).

RS, אם זה חד פעמי אז אני ממליץ לך לפנות לבעל מקצוע (אני ממליץ להשקיע ולדבר עם ירון) שיעשה עבודה רצינית. סדר גודל המחירים למה שאתה רשמת הוא כ-600 ש"ח לעבודה סבירה (הוא יכול גם לעבוד יומיים על האוטו שלך אם אתה רוצה אבל זה יעלה בהתאם).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עשיתי טיפול בקלין קאר.

הטיפול מעולה ומקצועי, המחיר לא בשמיים והרכב אכן יוצא חדש.

כאן ניתן לראות תמונות של הרכב שלי ושל משתמשים אחרים שביצעו שם טיפול

אני ממליץ בחום. לא מכיר את הבחור השני ולא יכול להעיד על טיבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מי קונה פלסטלינה בארץ, אבל הייתי שמח לפגוש אותו ולמכור לו כמה דברים.

המחירים בארץ מאוד גבוהים, ועדיף להזמין מ EBAY.

לשם את המחירים המופקעים של הארץ זה אני בטוח לא אעשה, השאלה היא אם יש אלטרנטיבה יותר זולה מאשר לבזבז פלסטלינה על החישוקים פעם בחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...