Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם GS27 (חומר לטשטוש שריטות) עובד?

Serpent
שימו לב! השרשור הזה בן 7830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלי אומנם צבע הרכב הוא מאוד לא בהיר (אני לא יודע עד כמה זה משנה..)

אבל אני ניסיתי את החומר והוא לא עושה פשוט כלום!!

היו לי כמה שריטות ממש ממש ממש שיטחיות שניסיתי לטשטש וזה באמת טשטש אבל בסה"כ אני ממש לא ממליץ על החומר הזה.

דוד

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל רקע:

עשיתי את הדבר הטיפשי של השארת הרכב מתחת לעץ (רק שלא יתחמם) ללא כיסוי. כמובן שמצאתי את האוטו עם מלא "מתנות" מציפורים ששנאו את הצבע. ניסיתי להתחכם ולקחתי חומר ניקוי ונייר מגבת (חד פעמי) מהבית, והורדתי את הלכלוכים. זה עשה לי שריטות שטחיות, כאלו שרואים בשמש חזקה.

אז קניתי את החומר הזה ועשיתי לו ניסיון בקטע קטן, ולהפתעתי אכן טושטשו השריטות. לא בדקתי את זה באופן קפדני באור חזק של ממש. השריטות כמובן לא נעלמו אבל אם לא הייתי יודע לא הייתי מבחין. בינתיים, אני אתן לזה קצת זמן לראות מה קורה לצבע לפני שאני מורח את זה על שאר המכונית (קצת בגג וקצת יותר על מכסה המנוע). יש לי גם שריטה רצינית יותר, אולי אנסה עליה אבל זה יהיה באמת יותר מדי. עדכונים בשבוע הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנות מציפורים שלא אוהבות את הצבע של הרכב....

במיוחד ניתן לשים לב שזה אדום,כחול,שמפניה וכו'.....(חבל שאין לי רוגטקה)

אז אם אתה רוצה להוריד את החרא החומצי שלהן מהרכב פשוט קח חומצת לימון טפטף על האיזור והקקי ירד בצורה חלקה ללא שריטות שטחיות...

עדיף לימון אמיתית כמובן....ולא תכשיר!!!

החיים הם סחיטה של המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...