Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקעתיק: מכירה בלבד של חלקי חילוף / אביזרים לרכבים קלאסיים

razmel

פוסטים מומלצים

יש ברשותי סטוק אדיר ונדיר מאודדדדד של חלפים לרכב בוקסות למשולשים שונים בסדר גודל של כ3000 פריטים ,תושבות מנוע במאות , לאגרים לרקאנק למנועי אסקורט ,רנו 12 ,פיזו ,לאנציה , ראשי מנוע לרולס רויס חדשים לגמרי מקורי , יגואר כולל ידיות וינקרים,והרשימה עוד ארוכה,

בין היתר יש גם כבלים של גז ספידומטר קלאצ, ובלם יד להרבה רכבים וגם לאופל קדט שיש עדין בעטיפות וככתב קריא, וכמו כן חלקי חשמל שונים, ומלאי של מאות פלטינות הרשימה ארוכה וכוללת עשרות אלפי פריטים ולא הכל עולה לי בראש ולא כל דבר אני יודע של מהוא אז מי שרוצה משהוא שיעלה תמונה ובימים הקרובים אני יתן לו תשובה ,כרגע אני במייונים של חלפים וסדר שיקח לפחות כמה שבועות אם לא חודשים, אז כדאי שתזדרזו אחר כך הכל יכנס לאיי ביי

ד"א החלקים ימכרו אך ורק לפרטיים ולא לעסקים וזה עניין עקרוני!!!!!!!!!!!!!! ובכמויות של בודדים לכל אדם כי פשוט נמאס לי מהייחס המזלזל של סוחרי החלקים כאן בארץ ובמחירים המטורפים 0502102004

מה שרשמתי זה מה שראיתי תוך כדי העמסה למשאית וזה כולל כרגע משאית אחת ובימים הקרובים נעמיס עוד 4 לפחות יש המון דברים לשאול זה שיחת טלפון אחת ולהעלות תמונה במקום להתשגע יותר מידיי בין חנויות חלקים. בארץ אני מהמרכז..

ישנו סטים של אטמים - לאוסטין - ,רובר - ,סט שלייף לסובארו FF שנת 77 ,- פיאט 126- אטם מכסה שסטומים לפונטאיק-קיט לטרנזיט- ועוד הרבה אוצרות מעניינים

אסף 0502102004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ד"א החלקים ימכרו אך ורק לפרטיים ולא לעסקים וזה עניין עקרוני!!!!!!!!!!!!!! ובכמויות של בודדים לכל אדם כי פשוט נמאס לי מהייחס המזלזל של סוחרי החלקים כאן בארץ ובמחירים המטורפים 0502102004

אסף 0502102004

מה רציתה לקנות וממי קיבלת יחס מזלזל ?תעדכן אותנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף 0502102004

לירוי הוא לא רצה לקנות הוא רצה למכור וכנראה לא קיבל מחיר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון.

אני מכיר את אסף ולא כך הדבר.

אסף אינו מעונין לעשות קופה על המוצרים שברשותו.

הוא מעוניין למכור את הציוד ללא כל עיניין של רווח כלל.

הוא מעדיף לראות את החיוך על פני הלקוח מאשר את פניו של האיש שבשטר!!!

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירוי הוא לא רצה לקנות הוא רצה למכור וכנראה לא קיבל מחיר טוב.

אני לא מכיר את אסף, אבל יש בארץ אנשים מסויימים שמציעים חלקים במחירים אסטרונומיים.

כל הכבוד לאסף!

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה: שברולט אימפאלה 79 במצב קוסמטי גרוע. מצב מכני טוב, הרכב מפורק פנימית לפני פחחות

חסרים כמה חלקים .טמבונים ניקל חדשים מנוע 6 טורי בנפח 4100. האוטו נימצא בנצרת וימכר במחיר מצחיק.האוטו עם רשיונות

מתאים למי שצריך מנוע או גיר וכמובן חלקי פח

0547244977

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה...

לפולקסוואגן טרנספורטר (באס) שנים 68-79

ספסל קידמי תקין במצב טוב (מושב כפול לשני אנשים). זקוק לריפוד מחדש.

וספסל אחורי גדול ( 4-5 אנשים) במצב דומה.

לפרטים 054-8022877

רפי

attachment.php?attachmentid=173759&d=1254557112

הקפצה... עדיין אקטואלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה שרידים של ג'יפ ישן שניסו לבנות ממנו באגי. רוב החלקים קיימים ותקינים, נעשה למנוע אוברול. תקלה במצמד או בגיר. אין רשיונות, לחלקים בלבד.

2000 ש"ח

0547917116

יורם

[הגרוטאה לא שלי, נא לא לשלוח ה"פ, תודה]

DSC00033.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשותי סטוק אדיר ונדיר מאודדדדד של חלפים לרכב בוקסות למשולשים שונים בסדר גודל של כ3000 פריטים ,תושבות מנוע במאות , לאגרים לרקאנק למנועי אסקורט ,רנו 12 ,פיזו ,לאנציה , ראשי מנוע לרולס רויס חדשים לגמרי מקורי , יגואר כולל ידיות וינקרים,והרשימה עוד ארוכה,

בין היתר יש גם כבלים של גז ספידומטר קלאצ, ובלם יד להרבה רכבים וגם לאופל קדט שיש עדין בעטיפות וככתב קריא, וכמו כן חלקי חשמל שונים, ומלאי של מאות פלטינות הרשימה ארוכה וכוללת עשרות אלפי פריטים ולא הכל עולה לי בראש ולא כל דבר אני יודע של מהוא אז מי שרוצה משהוא שיעלה תמונה ובימים הקרובים אני יתן לו תשובה ,כרגע אני במייונים של חלפים וסדר שיקח לפחות כמה שבועות אם לא חודשים, אז כדאי שתזדרזו אחר כך הכל יכנס לאיי ביי

מה שרשמתי זה מה שראיתי תוך כדי העמסה למשאית וזה כולל כרגע משאית אחת ובימים הקרובים נעמיס עוד 4 לפחות יש המון דברים לשאול זה שיחת טלפון אחת ולהעלות תמונה במקום להתשגע יותר מידיי בין חנויות חלקים. בארץ אני מהמרכז..

ישנו סטים של אטמים - לאוסטין - ,רובר - ,סט שלייף לסובארו FF שנת 77 ,- פיאט 126- אטם מכסה שסטומים לפונטאיק-קיט לטרנזיט- ועוד הרבה אוצרות מעניינים

אסף 0502102004

קנית את החנות של שאשא? אני זוכר שנמכר ע"י עורךדין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה פתחי אוורור בדשבורד לאסקורט MK1 במצב מושלם. 250 ש"ח.

ניתן ליצור קשר בטלפון שבחתימה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...