Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה קומפוננטים כדאי ?

barak231
שימו לב! השרשור הזה בן 7416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש ברשותי מערכת הנ"ל :

HU פיוניר 8450 MP3

קדמיים פיוניר 160 וואט 1 WAY פלוס טווטרים פשוטים

אחורים פיוניר 300 וואט 4 WAY

2 מגברים של פיוניר אחד 4 יציאות 500 וואט

והשני 2 יציאות 400 וואט שמפעיל עליו סאב של ג'נסן 350 וואט ..

הייתי מעונין לעבור לשמיעה איכותית יותר קדמית לכן הייתי רוצה להוסיף קומפוננטים טובים שישבו על המגבר של 500 וואט איזה מומלצים לדעתכם ?

מורל דוקט , MB , רוקפורד , סרווין וואגה ,

מה כדאי אשמח לעצות לשיפור כללי גם ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.אם יש לך רכב משפחתי (סיויק,קורולה וכו) הייתי ממליץ להחליף את הסאב,ניראה לי(צריך לשמוע בכל זאת) שהוא חלש יחסית למערכת

2.הייתי די שולל את הסרווין,יש לי אותם הייתי הולך יותר על המורל,,הציעו לי אותם פה בפורום ושמעתי אותם ויש הבדל די גדול בינם לבין הסרווין,לטובתם כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...