Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסתבכתי. זקוק לייעוץ לגבי גיר אוטומטי רנו קליאו B

ranratzabi
שימו לב! השרשור הזה בן 5615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רן תפסיק לקשקש, סיכמנו משהו בה"פ חכה בסבלנות.

זכור שגם ספי יכול לקרוא בפורום, ולא צריך למתוח את העניינים. :-P

דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

לפותח השרשור : היתה לי רנו קליאו b שנת 99 שרכשתי חדשה מהחברה . מהיום הראשון הגיר עבד פחות או יותר כפי שאתה מתאר . אמרו לי ברנו שזה גיר "חכם" ... הוא חושב בצרפתית , ואני מה לעשות לא מבין צרפתית.

את הרכב מכרתי במיידית.

את ספי אני מכיר אישית , ועזר לי באבחון ללא תשלום עם אופל אסטרה שהיתה לי גם.

אני בטוח שתסתדרו.

בברכה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכונים : דיברתי עם ספי היום על הבוקר, הוא ביקש שאגיע עם הרכב בהקדם על מנת שהוא יטפל בבעיה..

אני רוצה להודות לרפי ולדוד על הנכונות לעזור, אני ממש הופתעתי לטובה מהפורום, ונרגעתי ברגע ששמעתי רק תגובות טובות על ספי. אני אעדכן מה קרה ביום רביעי ואם הבעיה נפתרה,

בינתיים שיהיה לכולכם יום נפלא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש נסיון עם ספי,

.

.

.

יש לי איתו יחסים.

דוד.

משהו שאתה רוצה לספר לכולנו ? :roll:

:lol:

וברצינות - מהיכרות שטחית עם ספי (שלחתי אליו את אבי עם תקלה ב-AL4), הוא נוהג לתת שירות מעולה בד"כ.

עם זאת - לא ברור לי למה הוא פטר אותו בתשובה כזו. אולי באותו רגע היה עסוק, או בלחץ - אבל נראה לי שזו לא הדרך לרכוש לקוחות מרוצים.

אשמח אם ספי יואיל להגיב גם כאן, כי הרבה פעמים מקבלים רושם מוטעה כאשר שומעים רק צד אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהגיע הזמן לפתוח תת-פורום לדיונים כאלה.

הלקוח ונותן השירות יקבלו במה להציג את הגרסה שלהם, והקוראים יצביעו ב-SMS ויחליטו מי צודק.

ובינתיים, אני תוהה מה הקשר בין נושא השרשור לאופטופיק... :?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים ושאלות נוספות ....

העיניין ממש לא נפתר, הגענו לספי שוב אחרי התיקון הלא מוצלח הראשון של הגיר האוטומטי,

והוא ממש הראה נכונות לפתור את הבעיה ולקחת אחריות על העבודה שלו, הוא שוב פתח את הגיר ואחרי יומיים החזיר לנו את הרכב אחרי נסיעת מבחן שהוכתרה לטענתו בהצלחה.

יום למחרת אחותי נסעה עם הרכב לירושלים והרכב פשוט התקשה מאוד להעביר הילוכים עד ששבק לגמריי , איכשהוא היא הצליחה להגיע למכון הגירים סגולה שוב.

דיברתי הבוקר עם ספי והוא טוען שיניב (שותפו) בדק את הרכב והבעייה היא עכשיו לא בגיר אלא בכוהל שנשרף וככל הנראה לטענתם גם הרס את הממיר הקתליטי ...

לטענתם כשזה קורה הגיר עובד בטורים גבוהים וזה יוצר מצב שהגיר לא מעביר הילוכים .

ספי אמור לחזור אליי לאשר או לא לאשר את הבדיקה של יניב.

אני ממש אשמח לעצה טובה

מהו הממיר הקתליטי? האם עכשיו אני צריך ללכת למוסך אחר ולשלם עוד כספים על מנת להחליף ממיר קתליטי וכוהל ? ואם זה גם לא יפתור את הבעיה? מה אז?

מישהו יודע עלויות של החלפה של ממיר קתליטי ושל כוהל לרנו קליאו B שנת 99 ?

האוטו עבר טסט ממש לא מזמן והוא מטופל היטב, האם במידה ואכן הכוהל הלך זה נגזרת של תיקון לקוי אולי של הגיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקויל לא קשור לגיר, שקויל נפגם הוא יוצר מצב שנקרא -מיס פייר- למעשה אין ניצוץ והרכב זורק את הדלק לתוך הממיר, הממיר רותח בזמן נסיעה לכן הדלק מתפוצץ שם והורס אותו

לא ברור לי איך ספי קבע שהממיר הלך כתוצאה מפגם בקוייל לפני שהוחלף קוייל ולקחו את הרכב לנסיעה, אבל אני לא יודע מה הולך שם אז אני לא אביע דעה כי הפרטים חסרים

בסגולה יש בחור נחמד בשם משה זר נדמה לי, נמצא ליד אילן ספידומטרים, בקיצור הוא יוכל להרכיב לך קוייל תחליפי אמריקאי (לא סיני!) במשהו כמו 700\800 שקל

מחיר קויל תחכה למי שמכיר את הצרפתיות, לא מכיר את התמחור שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מבין, למה השירשור הזה באופטופיק, אבל שיהיה.

ברנו קליאו 1.6 שנת 99-2000 יש שני קוילים. אחד של הצילינדרים 1 ו-3, והשני של 2 ו-4

אם אחד מהם הולך, נהוג להחליף גם את השני. מחיר של שני קוילים מקוריים - מעל 1000 ש"ח, לא יודע אם קיים תחליפי

תבדוק גם, מה מצב חוטי הפיקוד לקוילים. החוטים האלו ממוקמים מעל סעפת הפליטה, ועם השנים הבידוד שלהם מתפרורר מחום.

לנו יש קליאו אוטומטית שנת 2000.

היא עברה גם החלפת קוילים, גם החלפת ממיר וגם שיפוץ גיר אצל ספי. אבל כל המקרים היו במועדים שונים, בהפרש של שנה - שנתיים בין לבין.

כשהממיר שלה התפרק ונסתם, הסימפטומים היו קצת שונים.

בניוטרל, בפול גז הסל"ד לא עלה מעל 3500.

בנסיעה, הסל"ד לא עלה מעל 2500, מהירות מקסימלית הייתה 40 קמ"ש, הרכב היה מתחיל בהילוך ראשון, לאחר מכן היה מעביר לשני עם מכה, וזהו. כל שאר ההילוכים לא השתלבו, כי המנוע לא הצליח לעלות בסל"ד.

בדיקה טובה לממיר סטום לגמרי היא לבדוק, אם המנוע מצליח להגיע לסל"ד מקסימלי בניוטרל.

ממיר חליפי לקליאו - באיזור 1000 ש"ח לפני עבודה ומע"מ. מקורי - 4500 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מבין, למה השירשור הזה באופטופיק, אבל שיהיה.

ברנו קליאו 1.6 שנת 99-2000 יש שני קוילים. אחד של הצילינדרים 1 ו-3, והשני של 2 ו-4

אם אחד מהם הולך, נהוג להחליף גם את השני. מחיר של שני קוילים מקוריים - מעל 1000 ש"ח, לא יודע אם קיים תחליפי

תבדוק גם, מה מצב חוטי הפיקוד לקוילים. החוטים האלו ממוקמים מעל סעפת הפליטה, ועם השנים הבידוד שלהם מתפרורר מחום.

לנו יש קליאו אוטומטית שנת 2000.

היא עברה גם החלפת קוילים, גם החלפת ממיר וגם שיפוץ גיר אצל ספי. אבל כל המקרים היו במועדים שונים, בהפרש של שנה - שנתיים בין לבין.

כשהממיר שלה התפרק ונסתם, הסימפטומים היו קצת שונים.

בניוטרל, בפול גז הסל"ד לא עלה מעל 3500.

בנסיעה, הסל"ד לא עלה מעל 2500, מהירות מקסימלית הייתה 40 קמ"ש, הרכב היה מתחיל בהילוך ראשון, לאחר מכן היה מעביר לשני עם מכה, וזהו. כל שאר ההילוכים לא השתלבו, כי המנוע לא הצליח לעלות בסל"ד.

בדיקה טובה לממיר סטום לגמרי היא לבדוק, אם המנוע מצליח להגיע לסל"ד מקסימלי בניוטרל.

ממיר חליפי לקליאו - באיזור 1000 ש"ח לפני עבודה ומע"מ. מקורי - 4500 ש"ח.

תודה רבה, עזרתם לי מאוד.

אנחנו ניקח את הרכב ביום ראשון ונראה מה מצבו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...