Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה מסוג אחר - חווית שטח על טוארג - תענוג!

עומר ג R
שימו לב! השרשור הזה בן 5669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתם משחקים בקקה אני רוצה ליראות שאחד מהטוארגים האלה יעשה את זה שהג'יפ שלי עושה.

לפני הצבע החדש

1512100316.jpg

אחרי צבע (לפני חודשיים)

550647640.jpg

אם אתם חושבים שטוארג יכול לעשות את מה שאני עושה עם זה אז אתם לא מבינים הרבה לצערי.

ד"א יש המון שיפורים ברכב ואני מוכן לפרט עליהם בהודעה פרטית למי שמעוניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

1.מה בכלל הקשר של ההודעה שלך לשרשור הזה חוץ מההזדמנות הלא קשורה לכלום להראות לנו את האוטו שלך?

2. אתה כ"כ גאה באוטו שלך אז אתה בטח לא מעוניין שאני אגיד לך שהוא חרה, אז אל תגיד לאחרים, שהאוטו שלהם קקה.

3.תאמין לי שהטוארג יכול לעשות הרבה דברים שהסופה לא יכולה.

הסופה היא הרבה יותר רכב שטח אבל היא הרבה פחות רכב.

4. לסיכום העניין אתה בטח תתעצבן מזה שאני אגיד לך שב 95% מהמסלולים הקיימים בארץ הטוארג יסתדר מצוין בלעקוב אחרי הסופה, 5% הנותרים שהוא לא מסוגל לעקוב אחריה מעניינים רק את חיות השטח שמוכנים להשקיע חצי מהערך של הטוארג בסופה המצוקמקת שלהם רק בשביל שהוא יעלה איזה מעלה ורדית, מרזבה או השד יודע מה.:wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהשקעה של טוראג בסכום כספי מצדיקה את כניסתו לשטח אני מאוד מצטער.

אני לא מזלזל ברכב אבל לעומת מה שהסופה יכול לעשות. זאת לא נקודה להשוואה בכלל.

חוץ מזה. אני לא כתבתי איזה רכב יש לי בכלל כלומר לא התגאתי בשם שלו (סופה) התגאתי במה שיש לי. כי אני יודע מה הוא שווה

ואמרתי שאם אתה/ם רוצה/ם לדעת מה הוא באמת שווה אני אגיד לכם בהודעה פרטית.

חוץ מזה? יש הרבה יותר מ5% דרכים בארץ שהוא לא יכול להיסתדר בוא. אז אל תיהיה כלכך בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור מה מניין הנזקים?

בדוק הם אכלו אחלה שפשופים ומכות למטה!

לא היו נזקים כלל חוץ מהמון חול בתוך הרכב שאני נהגתי עליו (יצאתי פקק :oops:) בגלל שרציתי תמונה עם חלון פתוח והשתוללתי בדיונות :brickwall:.

ההדרכה היתה סה"כ איטית עם מדריך שכיוון כל רכב ורכב.. ככה שלא היו שום נזקים כלל.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שנהנית - עומריקו !

אבל הכי שמח שבסוף היום חזרת לסובארית ולא התאכזבת ממנה... :twisted:

סה"כ השטח הוא FUN רציני, במיוחד למי שרגיל לראות אספלט ואייפקסים כל היום.

מחוויות השטח הראשונות שלי הייתי חוזר לפני שנים רבות עם טעם של עוד כל הזמן...

ולאט לאט הבנתי מה זה אומר באמת להחזיק חיית שטח, והחלטתי להישאר על האספלט... :wink:

עדיין, אני אשמח אפילו לאיזה טנדר ישן חבוט ומצ'וקמק ANY DAY ולו רק בשביל ה"גיוון" שבדבר.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר,

אני שואל שוב, יש מצב להגיע עם VW 4X4 להדרכה שכזאת (למען החוויה ולא ממש למען ההדרכה עצמה) או לחילופין, האם צמפיון מתכננים מועדון טיולי שטח?

רועי5,

ברור, עומר מקבל שירוקו במתנה מצמפיון על כל הטוארגים שהוא מכר כאן בעקבות השרשור הזה :screwy:

אפסגיאאפס,

אין צורך בשום הודעה פרטית, תודה.

קונדסון,

בניגוד לדעתו המלומדת של אפסגיאאפס אני יכול להגיד לך שאם אתה נהג שטח טוב (עבדך הנאמן עבד 4 שנים כנהג בחברת טיולי מדבר) אז אתה לא ממש צריך חיית שטח מפלצתית אלא כמעט כל טנדר 4X4 יתן לך פאן לא נורמלי ועבירות ב 90% ממסלולי הארץ.

וזכור את פתגם השטח הידוע : "חכם לא נכנס למסלול שפיקח משקיע 100K ש"ח בנעילות,מיגונים,כננות,צמיגי 100% שטח, וכו' בשביל לצאת ממנו":wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה, הייתכן שפספסת את המשפט הזה . . . ?

כי נראה לי שאנחנו מחזיקים בדיעה דומה למדי :D

אני אשמח אפילו לאיזה טנדר ישן חבוט ומצ'וקמק ANY DAY ולו רק בשביל ה"גיוון" שבדבר.

הכוונה שלי לגבי אחזקת חיית שטח היא שזה יאלץ אותי לוותר על חיית האספלט, ועל זה אני (עדיין) לא מוכן לוותר, כרגע לפחות...

מבחינתי, "האנטר" לשטח זה מושלם. אני אישית לא ממש צריך יותר מזה.

אבל אם זה או זה או מה שיש לי עכשיו - אני אישאר עם מה שיש לי עכשיו :wink:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנטר?

למה?

קח אימפרזה:

יאללה עומר אתה בא לפלמחים?

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה, הייתכן שפספסת את המשפט הזה . . . ?

כי נראה לי שאנחנו מחזיקים בדיעה דומה למדי :D

בכלל לא פספסתי, ההפך, הדגשתי ואימתתי את מה שאמרת.

אני היום עם כלי עלום שם ולכאורה חסר הילת שטח, סאניונג מוסו ספורט.

כל מסכת השיפורים שעשיתי לו כוללת מיגון לקרטר, לה לי 150 ש"ח.

שיפור הכלי לשטח הטוב ביותר שלי הוא לא כננת והגבהות אלא החומר האפור בין האוזניים.

יורדים מהכלי, הולכים קצת ברגל, בוחנים את טוואי השטח ואז מחליטים אם הוא עביר עבור הכלי שלך.

להכנס ולהתקע זה כל ילדון עם דיפנדר משופצר יכול,אם מישהוא זוכר פרק של המופע המוטורי שהיה בירדן אז הדפקט מהישרדות הצליח להתחפר עם דפנדר ואח"כ לשבור לו את הקארטר על איזה סלא ענק שרק עיוור לא היה רואה אותו 2 ק"מ מראש.

בסופו של דבר אני מחלץ בכל טיול כמה וכמה רכבים הרבה יותר מרשימים משלי רק בגלל חוסר הבנה בסיסית של הנהג בנהיגת שטח ולכן קורס נהיגת שטח הוא תמיד יוזמה ברוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בקיא במה שהג'יפ שלך מסוגל לעשות, אבל הוכחת לכולם מה אתה מסוגל להיות, עבריין שיורד לחוף עם רכב.

התמונה של הג'יפ בחוף משנת 04. אל תקפוץ בראש ותנסה להוציא אותי בן-אדם רע/לא ישר. לא ליכלכתי עלייך או אמרתי עלייך משהו רע שאתה תיקרא לי עבריין. אז בבקשה, שמור על הפה. אנחנו הרי לא רבים פה. אלו הם רק חילוקי דעות.

בכל מיקרה. אין טעם להיכנס על רכב כזה לשטח הוא עולה המון כסף וכל חלק שם יקר רצח. חבל. כמו שאמרו לפני. זה רכב למדרכות ואולי קצת שבילים בפרדס בימיי שבת.

בכל מיקרה כל מי שגר באיזור המרכז ומעניין ליראות מה ג'יפים אמיתיים יכולים לעשות שיקפוץ לפולג ביימי שישי.

תביאו טוארג אחד. יהיה מעניין. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז אני מצטער אם אני אשמע מזלזל או משהו, אבל המסלול שעשיתם הוא מסלול "שטח" בדיוק כמו שהטאורג הוא "רכב שטח". אפשר לקחת במקרה זה את שני המושגים בערבון מוגבל.

לראות את הצמיגים המגוחכים האלה מנסים להתמודד עם טיפה עפר זה כמו לראות משחק כדורסל של ילדים בני 8 עם סלים בגובה 2 מטר. זה נחמד אולי בשביל הילדים...

הטאורג הוא רכב כביש-שביל חביב, שמשדר הרבה יוקרה ומעניק פינוקים לנוהג בו, אבל רכב שטח הוא ממש לא.

ואגב, הטריק של לסובב את המצלמה ע"מ לעשות רושם של זוית גדולה יותר לא עובד על חדי העין מבינינו. אם מסתכלים על פריטים ברקע של התמונה כמו עצים ניתן בקלות לעלות על ההונאה.

לפותח השרשור, אני מקווה של תפגע מדברי, ואני מאמין גם שאין לך סיבה שכן עדיין אין לך מניות בפולקסואגן.

אם נהנת - זה מה שחשוב. פשוט אנשים עלולים לחשוב שמה שהצגת בתמונות זה שטח אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטאורג הוא רכב כביש-שביל חביב, שמשדר הרבה יוקרה ומעניק פינוקים לנוהג בו, אבל רכב שטח הוא ממש לא.

אני ממש לא מסכים!

שים לו צמיגים נורמליים, מיגוני גחון (בכדי להגן על חשבון הבנק שלך) ויש לך רכב שטח מצוין.

זה אולי לא דפנדר או סופה משופצרים אבל בטח לא נופל בכלום מטרופר/פאג'רו/לנד-קרוזר וכו'.

מה שכן, צריך וואבוס חמינדוס גדולות מאוד וחשבון בנק עוד יותר גדול בשביל להכניס רכב כזה לשטח טקטי בעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...