Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה מסוג אחר - חווית שטח על טוארג - תענוג!

עומר ג R
שימו לב! השרשור הזה בן 5602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אגו זה דבר מאוד מסוכן בתחום המוטורי וכדאי להשאיר אותו בצד או יש האומרים בפח האשפה...

תזכורת קצרה מהודעתי הראשונה:

"נ.ב: לפני הכל , אין בתר'ד זה כל כוונת קד"מ של טוארג או האדרה , אני משתף אתכם בחוויה האישית שלי בנהיגת שטח מאתגרת עם כלי שאני לא יודע אם אי פעם ייצא לי עוד פעם לנהוג בו בשטח (דבר שהוא בפני עצמו נדיר לראות בישראל) ואני בטוח שיש עוד כלים שהם גם פרימיום ויודעים לבצע בשטח אז אנא מראש אני מבקש לא להיכנס לשם - תודה."

בקיצור אנשים אין שום צורך להתנגח ולהתווכח למי יש וואבוס יותר גדולים או איך הסופה תרביץ בדיונה.

אתה מרוצה מהסופה שלך (נראית מצוין דרך אגב) ? זה הכי חשוב. שיבושם לך , לי אין טוארג והלואי והיה לי אחד (גם אין לי סופה והיה מתאים לי גם אחת כזאת שתשב לי לסופ"שים).

ההתנצחויות של יותר טוב , חרא , לא טוב ולדוד שלי יש ... מיותרות ולא מקצועיות , חבל לקלקל עם השערות ואימרות חסרות בסיס.

נ.ב: באגירה היחיד שעלה עלי.. לקחתי אותה בלבן עם גג פנורמי שחור בולמי DCC וחישוקי 19" . היא מגיע עוד חודשיים :roll:

ערב מצוין לכולם.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מסכים!

שים לו צמיגים נורמליים, מיגוני גחון (בכדי להגן על חשבון הבנק שלך) ויש לך רכב שטח מצוין.

זה אולי לא דפנדר או סופה משופצרים אבל בטח לא נופל בכלום מטרופר/פאג'רו/לנד-קרוזר וכו'.

מה שכן, צריך וואבוס חמינדוס גדולות מאוד וחשבון בנק עוד יותר גדול בשביל להכניס רכב כזה לשטח טקטי בעייתי.

לא מסכים איתך.

נתחיל בזה שאי אפשר לשים לו צמיגים נורמליים. מבחר צמיגי השטח האמיתיים הזמינים במידות האלו אפסי עד כדי לא קיים בארץ.

אבל גם אם תצליח לשכנע את צ'מפיון לשאר לך מידת צמיגים של האמר - מה לגבי מהלך המתלה הקצר שמתגלה בחלק מהתמונות? מרווח הגחון? פגושי הפלסטיק? מיגון כל האלמנטים החשופים בגחון הרכב? ועוד לא הזכרתי נעילת דיפרנציאלים אמיתית ושאר תופינים שקיימים לפחות בחלק מהדגמים שהזכרת ולא קיימים בטוארג.

לכלי הזה יש יכולת שטח לא מבוטלת. אבל הוא לא תחליף לכלים יעודיים לשטח, בטח שלא ללקוח השפוי בכיסו.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לו צמיגים נורמליים, מיגוני גחון (בכדי להגן על חשבון הבנק שלך) ויש לך רכב שטח מצוין.

זה אתה יכול לומר על כל רכב.

גם לפיאסטה 88' אתה יכול לשים מנוע 4 ליטר טורבו, גיר 7 הילוכים, מתלים קשיחים וצמיגי חתך נמוך והיא תהיה אחלה רכב ספורט, לא? כנראה שלא.

העובדה היא שהיכולות של הטוארג בשטח (גם אם יתנו לו את התוספות ההכרחיות שציינת) הן עדיין לא היכולות של רכבי שטח שנועדו לשטח.

הוא שייך לקבוצה של אודי Q7, פורשה קאיין, וולוו XC70 ו-X5. לא הייתי מתנגד לקבל אף אחת מהן, אבל לא הייתי ממהר לרדת איתם לשטח אמיתי, אם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה היא שהיכולות של הטוארג בשטח (גם אם יתנו לו את התוספות ההכרחיות שציינת) הן עדיין לא היכולות של רכבי שטח שנועדו לשטח.

הוא שייך לקבוצה של אודי Q7, פורשה קאיין, וולוו XC70 ו-X5. לא הייתי מתנגד לקבל אף אחת מהן, אבל לא הייתי ממהר לרדת איתם לשטח אמיתי, אם בכלל.

הטוארג הוא רכב שנוסע מעולה בשטח - חד משמעית. להשוות אותו לוולוו XC70 עושה לו עוול אמיתי. בגרסאות הבכירות לטוארג יש שתי נעילות דיפרנציאל (מה שאין גם לסופה בסטנדרט) מתלי אוויר שמאפשרים להגיע למרווח גחון של 30 ס"מ (נתון ללא אח ורע גם מצד סופה ודיפנדר סטנדרטיים). נוסף על כך יש לו משהו שכל רכב אמיתי חייב (ולרוב הרכבים שציינת באותה נשימה אין) וזה הילוך כוח עם יחסי העברה לא רעים. תוסיף את זה שכל מערכות בקרת האחיזה עובדות נפלא ויש פה רכב בעל יכולות לא מבוטלות בכלל. גם מבט מתחת לרכב מראה שמדובר ברכב רציני, מתלים נפרדים אמנם אך תפוחים ומכלולים חסונים למדי. הרכב הזה מסוגל לעמוד בהתעללות אמיתית (קפיצה מגבהים לא נורמליים לרכב סטנדרטי ונחיתה ללא הורדה של רגל ימין מהגז - מכה אדירה למכלולי ההינע) בלי למצמץ. הבעיה האמיתית היחידה ברכב כזה לשימוש בשטח קשה היא העובדה כי הוא מפוצץ ברכיבים אלקטרוניים שלא ניתן לתקן\לאלתר עם לדרמן בתנאי שדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפיצה מגבהים לא נורמליים לרכב סטנדרטי ונחיתה ללא הורדה של רגל ימין מהגז - מכה אדירה למכלולי ההינע

אחלה פטנט לפוצץ דיפרנציאל. לא רק בטוארג, בכל רכב. מעניין כמה יעלה התיקון במקרה הזה...

אגב, צ'מפיון מאפשרים בכלל התקנת מיגון גחון מלא ללא פגיעה באחריות?

ואם כבר נסיעה בדיונות עם רכב של צ'מפיון, נזכרתי בסיפור של הבחור עם האודי אולרואד שקרסה לו מערכת סינון האויר למנוע בתקופת האחריות וצ'מפיון טענו כלפיו כי הרכב אינו מתאים לנסיעת דיונות (אודי All Road, לא A3). אני מודה שאני לא זוכר איך זה נגמר.

כנראה שאני במצב רוח קטנוני הערב.

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כלי מרשים

הייתי אמור לצאת עם אחי לטיול שטח כזה בטוארג שלו(TDI V6),אבל האהבל החליף ל Q7 :( הלך הטיול :|

אגב עומר תוכל לברר באיזה מצלמה צילמו את התמונות המרהיבות האלו ? :D

יש טיולים כאלה גם ללקוחות אודי עם Q7.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה פטנט לפוצץ דיפרנציאל. לא רק בטוארג, בכל רכב. מעניין כמה יעלה התיקון במקרה הזה...

יניב

לא דיפרנציאל בהכרח, יכול ליהיות כל חלק במערכת ההינע, הכל תלוי מה נקודת הכשל במערכת. ברור שלא מדובר כאן בנהיגה נכונה (אני לא נהגתי, אגב) אבל זה עדות לאיכות של האוטו. הרבה רכבים שכביכול נחשבים 'קשוחים' או 'רק לשטח' או 'חיה' לא היו שורדים את זה. הדוגמא הראשונה שאני יכול לחשוב עליה זה ג'פ"ס צבאי, רכב שציריות בו נגזרות מעצם אמירת המילה 'מדרגה'. אנשים חושבים שבגלל שמדובר ברכב שמתחרה בX5 אז יש להם יכולות שטח דומות. זה פשוט לא נכון. אותו כנ"ל בקשר לריינג' רובר ולקאיין (פרט למנועים כמעט תאום לא זהה של הטוארג כידוע), אגב.

הQ7 גם חבר לאותה פלטפורמה של הקאיין והטוארג, אבל אין לו הילוך נמוך ולכן איתו באמת לא פרקטי לנסוע בשטח טכני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מסתכלים על זה מהנק' מבט הנורמטיבית שלנו, שבה גם אני כמוכם לא הייתי מכניס לשטח רכב של מעל 100 א"ש.

אבל בנאדם עם כמות הכסף הנכונה, האהבה לדבר והחיידק הנכון לא יהסס פעמיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כמוכם לא הייתי מכניס לשטח רכב של מעל 100 א"ש.

מה? :shock:

יש היום רכב שטח בפחות מ 100K ש"ח?

איפה? אני רץ לקנות!

הטנדר הקוראני המגעילול שלי (מוסו ספורט), שנת 06 במחירון עומד על 105K ש"ח.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לסוכנות סוזוקי, תסתכל ימינה לכיוון הג'ימיני.

חדש ידני עולה 104K "על הכביש". משומש מודל 2008 אפשר למצוא גם ב100K ופחות. מבחינת יכולת שטח - עם תשקיע 5000 ש"ח נוספים בשיפורים תקבל רכב שעובר כמעט כל שהטוארג עובר, ברבע המחיר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגו זה דבר מאוד מסוכן בתחום המוטורי וכדאי להשאיר אותו בצד או יש האומרים בפח האשפה...

תזכורת קצרה מהודעתי הראשונה:

"נ.ב: לפני הכל , אין בתר'ד זה כל כוונת קד"מ של טוארג או האדרה , אני משתף אתכם בחוויה האישית שלי בנהיגת שטח מאתגרת עם כלי שאני לא יודע אם אי פעם ייצא לי עוד פעם לנהוג בו בשטח (דבר שהוא בפני עצמו נדיר לראות בישראל) ואני בטוח שיש עוד כלים שהם גם פרימיום ויודעים לבצע בשטח אז אנא מראש אני מבקש לא להיכנס לשם - תודה."

בקיצור אנשים אין שום צורך להתנגח ולהתווכח למי יש וואבוס יותר גדולים או איך הסופה תרביץ בדיונה.

אתה מרוצה מהסופה שלך (נראית מצוין דרך אגב) ? זה הכי חשוב. שיבושם לך , לי אין טוארג והלואי והיה לי אחד (גם אין לי סופה והיה מתאים לי גם אחת כזאת שתשב לי לסופ"שים).

ההתנצחויות של יותר טוב , חרא , לא טוב ולדוד שלי יש ... מיותרות ולא מקצועיות , חבל לקלקל עם השערות ואימרות חסרות בסיס.

נ.ב: באגירה היחיד שעלה עלי.. לקחתי אותה בלבן עם גג פנורמי שחור בולמי DCC וחישוקי 19" . היא מגיע עוד חודשיים :roll:

ערב מצוין לכולם.

אין לי בעיה עם VAG ומוצריה, נהפוך הוא. אין לי גם בעיה שהפורום הזה מאפשר קידום מכירות מסיבי כזה במסגרתו, זכותו. אבל הכיתוב הכחול שלך מזכיר לי משום מה את האמירה : "אתה אידיוט, אבל זה לא אישי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי5, אין פה שום קידום מכירות וזה אפילו נכתב במפורש.

בא בנאדם, מוותיקי הפורום, שבמקרה עובד בצ'מפיון.

חולק עם כולם חווייה אישית, שמוסיפה "צבע" לפורום.

אז ישר להתנפל עליו ?

כולה מדובר בשיתוף לגבי חוויית שטח לבנאדם שמכור לאספלט.

בדיוק בגלל כל ההתנפלות הזו, אגב, אני לא מפרסם פה תמונות שלי (לדוגמה) נוהג על 911GT3,

כי ישר יגידו "קידום מכירות, קידום מכירות"... :?

אז סחתיין על עומר שכן עושה את זה, כי לי פשוט אין כוח למתלהמים. :mm_yeah:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה ליראות אם טוארג יכול לעלות את העליה הזאת.

407815142.jpg

לא יודע לגבי העלייה הספציפית הזו,

אבל לדעתי העלייה שיש במצוק בחוף ניצנים יותר תלולה - והטוארג עולה אותה בלי יותר מידי בעיה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...