Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת שם משתמש

aaatolaaa
שימו לב! השרשור הזה בן 5674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא קשה בכלל, בסה"כ רצינו לחסוך ממך את הטרחה.

אבל אם אתה מתעקש, אז אנא המצא לידי ההנהלה אישור חתום ביד נוטריון, המעיד על כך שאתה מבקש להסיר את שמך מרשימת המשתמשים, וכי אתה עושה זאת בדיעה צלולה ומבחירה חופשית.

כמו כן, עליך להמציא תעודת יושר ממשטרת ישראל, מבויילת בבולים כדת וכדין.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שזה די משעשע אתכם,

אבל שאלתי שאלה פשוטה. זה עדיין קשה מדי בשבילכם לענות על זה?

טוב, תסביר מה בדיוק אתה רוצה.

מה כוונתך ב"הסרת שם המשתמש" ? אם אתה מתכוון למחיקת כל ההודעות שנכתבו, זה לא משהו שמבצעים ללא סיבה טובה במיוחד, כיוון שאנשים אחרים השתתפו גם הם בדיון, ואין שום סיבה למחוק את מה שכתבו רק בגלל שפתאום החלטת שזה מה שאתה מעוניין בו.

אם אתה מדבר על מחיקת החשבון (לא כולל ההודעות) כך שמישהו אחר יוכל להירשם תחת אותו השם במקומך, לא ברור לי מה התכלית בכך.

אם אתה מדבר רק על חסימת החשבון, אפשר לעשות זאת, אבל שוב, לא מבין איזה מטרה זה משיג מבחינתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסטוריה שלך בפורום לא כ"כ עניפה שצריך למחוק אותה.

וגם את שם המשתמש שלך אני לא נוטה לחשוב שירצו לשחזר בקרוב, אז אתה יכול פשוט להפסיק ולהיכנס לפורום, וליתר ביטחון גם למחוק קוקיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילים אחרות, היה הרבה יותר פשוט למחוק אותך אם לא היו לך הודעות בפורום.

כרגע, מחיקת שם המשתמש שלך תגרור מחיקת הודעות ותכנים אחרים שיכולים להיות שימושיים למשתמשים אחרים בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה, ניתן להחליף את שם המשתמש שלך לשם אחר, שאינו שמך המלא.

לזה כוונתך ?

אם כן, בשרשור בקשות לשינוי שם משתמש פתח הודעה וציין מה היוזר שאתה מבקש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלא זהו המנון הלח''י המפורסם שאותו כתב המשורר ומנהיג הלח''י בעל אות גבורה יוצאת דופן, אברהם שטרן.

ה' יקום דמו ודם כל לוחמי המחתרות שנפלו על קידוש ה'.

חבל חבל מאוד שהנוער העברי לא יודע מי נתן את חייו כדי שהוא יחיה בארץ הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאידך חבל מאוד שחלק קטן מהנוער מסלף עובדות בהתאם לאמונתו.

איזה אות גבורה קיבל יאיר שטרן?

מה עם כל שאר האנשים שנתנו את חייהם למען הקמת המדינה? ואחרי קום המדינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאי אפשר לשכוח את כל הנופלים במלחמות ישראל, אבל עיקר הגבורה והעוז הייתה למות למען תקומת המולדת ולהילחם במשטר נאצו-בריטי. רבים הסיפורים על עולי הגרדום ששיסרבו לשתף פעולה במשפט וסירבו אפילו לקבל עו''ד.

רק כדי להמחיש את הרצון להילחם אני מצטט את שורותיו האחרונות שכתב דב גרונר לוחם אצ''ל לפני שעלה לגרדום:

"...והנני נשבע שלו הייתה לי הברירה להתחיל מחדש, הייתי בוחר באותה הדרך שהלכתי בה...".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...