Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חופשת ה-BMW שלי

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 5698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז אני מניח שאתה צודק. זה באמת לא היה הדגם שבתמונה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם האחות עוד לא חתמה סופית על ה335i, שתקפוץ לסוכנות של אודי לבדוק את ה A4 3.2Q החדשה. היא מדהימה ;)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, באמת אתמול עשינו נסיעת מבחן על Q7, וביום רביעי על ה- A4 האמורה, כדי להרגיש את המנוע של ה- A5, שבפני עצמה לא נמסרת לנסיעות מבחן. כמובן, לא בשבילי אלא בשביל לקוח שלי, שכיום יש לו A4 2.0T.

אני חייב להודות שה- Q7 מיותר בעיני מהרבה בחינות. מרגיש כמו אוניה, ירדתי עם בחילה קלה. ורק ערסים מתסכלים עליך לראות מי נוהג ברכב.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הQ7 באמת לא מציאה גדולה. באותה קטגוריה עדיף הX5 או "לרדת" (price-wise) לטוארג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אחה"צ נחתתי חזרה בארץ. עברתי קצת על התמונות, והיות שממילא השרשור הזה כבר חרג מהגיגים על בימר, קבלו תמונות של עוד כמה דברים שראיתי שם.

סיכום הביקור: מוזר לראות שיש מקומות בעולם שבהם רכב הוא אינו מותרות.

מקומות שבהם רכב חדיש, מאובזר ובטיחותי הוא דבר מובן מאליו.

מקומות שבהם מחירי החלפים מגוכחים (האלפא שלי גם קיבלה מתנות: פילטר K&N אינבוקס + ערכת ניקוי, מנורות פיליפס CRYSTAL VISION, מד לחץ אויר דיגיטאלי ופקקי ונטיל בעלי אינדיקציה ללחץ בגלגל - כולם במחירי ריצפה. אם שתי הנשים שהיו איתי לא היו עוצרות אותי, אזי לחבילה היה מתווסף גם גלון שמן סינטטי מלא).

מקומות שבהם מחיר של 1.48$ לגלון בנזין זה אשכרה נחשב יקר.

מקומות שבהם אפשר לראות איזו פורשה ישנה או מרצדס פונטון זרוקות בחצר אחורית, ולאף אחד לא אכפת מהן, פשוט בגלל שיש להם אותן בכמויות.

כן, יש מקומות כאלה. כנראה שישראל היא לא אחת מהם :|

IMG_6543.jpg

IMG_6545.jpg

IMG_6547.jpg

IMG_6548.jpg

IMG_6556.jpg

IMG_6656.jpg

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, נראה שעשית חיים!

סליחה על הבורות, אבל היכן רוכשים מתנות כאלו בארה"ב?

האם גם שם קיימות רשתות כמו אוטודיפו שלנו? בחנויות מתמחות אחרות? אפשר לקבל לינקים\ המלצות לחנויות באיזור ניו-יורק?

אני מעוניין בכל מיני פיצ'פאקס קטנים שעושים את החיים קלים יותר- הפקקי ונטיל, לדוגמא, או המטליות עליהם המליץ אוראל (RS) בשרשור אחר.

תודה רבה מראש,

שבת שלום, סופ"ש נעים

חג שמח ושנה טובה,

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פקקי ונטיל בעלי אינדיקציה ללחץ בגלגל

בפעם הראשונה ששמתי פקקי ונטיל שונה מהפלסטיק השחור שמקבלים מהיצרן, הם החזיקו על הרכב בערך חודש.

בפעם השניה הם החזיקו שבוע.

בפעם השלישית אפילו לא 24 שעות.

(וכל פעם הם נעלמו במקום אחר)

עכשיו אני עם הסט הרביעי שכבר שרד 4 ימים שלמים!:beerchug:

ככה שאל תתפלא אם הפקקים הללו יעלמו לך מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שמתי לפני שבוע,

פקקי ונטיל עם הלוגו של VW.

נראה כמה זמן הם ישארו..

מישהו יכול להראות תמונה,

של הפקקים עם האינדיקציה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, נראה שעשית חיים!

סליחה על הבורות, אבל היכן רוכשים מתנות כאלו בארה"ב?

האם גם שם קיימות רשתות כמו אוטודיפו שלנו? בחנויות מתמחות אחרות? אפשר לקבל לינקים\ המלצות לחנויות באיזור ניו-יורק?

אני מעוניין בכל מיני פיצ'פאקס קטנים שעושים את החיים קלים יותר- הפקקי ונטיל, לדוגמא, או המטליות עליהם המליץ אוראל (RS) בשרשור אחר.

תודה רבה מראש,

שבת שלום, סופ"ש נעים

חג שמח ושנה טובה,

יגאל.

בשמחה!

הרשת הראשונה שאני ממליץ לך לבדוק היא PEP BOYS. הייתי אומר שהיא מקבילה לאוטו דיפו אצלנו - לטוב ולרע. המחירים שם הם לא הכי זולים, והשירות הוא לא המקצועי ביותר שנתקלתי בו. ולמרות זאת, המחירים עדיין זולים בכל קנה מידה ישראלי (ערכת ניקוי ל-K&N עלתה כ-13$, פילטר אינבוקס עלה לי 43$ ומכשיר לבדיקת נוזל קירור בעלות 5$), הפריסה שלהם רחבה למדי ויש להם מגוון גדול של אביזרים.

המחירים הזולים ביותר של אביזרי רכב היו דווקא ברשתות הקמעונאיות הגדולות, בהן יש מחלקות רכב מפוארות למדי. ב-K-MART רכשתי את מכסי הוונטילים (8$), חבילה של 40 מגבות מיקרופייבר (לא זוכר כרגע מחיר מדויק, אבל עדיין אנחנו מדברים פה על כסף קטן) ומד לחץ אויר דיגיטאלי (12$).

ב-BJ's רכשתי את מנורות הפיליפס תמורת 30$.

מומלץ לבצע סקר טרם הרכישה, כיון שלא פעם גיליתי פערים של עשרות אחוזים בין הרשתות, אם כי יש לציין כי הערך האבסולוטי של הפער הסתכם בדולרים בודדים (את אותו מכשיר לבדיקת נוזל הקירור שרכשתי בפפ-בויז מצאתי לאחר מכן ב-WALL MART בחצי מחיר, שזה פחות 2.50$).

עוד רשתות שוות בדיקה: TARGET ו-COSTCO (שים לב שכדי שתוכל לבצע רכישה באחרונה, עליך להצטייד בכרטיס חבר מועדון בתוקף).

בהזדמנות זאת, אני רוצה לציין כי היות ומנורות הפיליפס אינן תואמות לאלפא שלי (המנורות הן H7, והאלפא צריכה H1), אני מציע אותן למכירה במחיר עלות בלבד. הקווים שלנו פתוחים כרגע לשיחות שלכם, אז מהרו והזמינו. זה כדאי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...