Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת הדיון הניצחי: האופנוע המתאים למתחילים - GS או ER ?

shimi100
שימו לב! השרשור הזה בן 7170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה לקנות GS או ER

אני מתכוון דווקא לענות ברצינות לשאלה הזו, ולקוות שאולי נסכים כבר עכשיו, לפחות לעתיד הקרוב, שלמרות שהשאלה הזו בהחלט מעסיקה לא מעט רוכבים חדשים המוגבלים לנפח ה-500 סמ"ק, הרי שבעצם - אין אופנוע "טוב" יותר באופן שמצדיק דיון שלם.

יש מצב להסכים ?

GS, ER, GPZ ו - CB , הם כולם אופנועים דומים, פחות או יותר. ובסופו של דבר, רק משאלות הלב הפרטיות של אותו רוכב חדש, לצד תקציבו הכלכלי, יקבעו איזה מהאופנועים הללו יתאים לו.

שהרי: אף אחד מהם לא "ממש ספורטיבי" או באמת יותר חזק באופן משמעותי ממתחריו, וכנ"ל גם עניין האמינות שבה כולם מצטיינים למדי. מלבד ה-KLE500 וה-EN500/VIRAGO 500 שבאמת יכולים להעניק סוג שונה של חוויה לרכיבת כביש בנפח 500 סמ"ק, אין צורך "להתווכח" או לפרוש את הדיון הנ"ל ל-1001 כיוונים כשבעצם, אין הרבה על מה להתדיין.

הלא כן ?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לקנות GS או ER

אני מתכוון דווקא לענות ברצינות לשאלה הזו, ולקוות שאולי נסכים כבר עכשיו, לפחות לעתיד הקרוב, שלמרות שהשאלה הזו בהחלט מעסיקה לא מעט רוכבים חדשים המוגבלים לנפח ה-500 סמ"ק, הרי שבעצם - אין אופנוע "טוב" יותר באופן שמצדיק דיון שלם.

יש מצב להסכים ?

GS, ER, GPZ ו - CB , הם כולם אופנועים דומים, פחות או יותר. ובסופו של דבר, רק משאלות הלב הפרטיות של אותו רוכב חדש, לצד תקציבו הכלכלי, יקבעו איזה מהאופנועים הללו יתאים לו.

שהרי: אף אחד מהם לא "ממש ספורטיבי" או באמת יותר חזק באופן משמעותי ממתחריו, וכנ"ל גם עניין האמינות שבה כולם מצטיינים למדי. מלבד ה-KLE500 וה-EN500/VIRAGO 500 שבאמת יכולים להעניק סוג שונה של חוויה לרכיבת כביש בנפח 500 סמ"ק, אין צורך "להתווכח" או לפרוש את הדיון הנ"ל ל-1001 כיוונים כשבעצם, אין הרבה על מה להתדיין.

הלא כן ?

לדעתי..הרי אפנועי ה500 (שיש לפחות בארץ) ...הם אופנועי ה"כאילו"...

ואני יסביר...

הם אופנועים שאין כל כך הרבה הבדל (לפחות טכנית) בניהם...אבל כל אחד נותן לך גישה..

או הצצה לעולם שבו אתה בוחר לירכב..

GPZ..נותך לך הצצפה לכוון הספורט (מכייון שהוא הכי ספורטיבי מבניהם+ פלאסטיקה וכו')

EN נותן לך גישה לכל פן הקאסטומים וכו'..(שוב פעם..תנוחה וכו')

וGS/ER ....מממ..כולבויניק..אנא ערך..אופנועי ערום ...(סטייל בנדיט????)..

אז לדעתי.הכל אותה גברת בשינוי אדרת....

(לכותב ניסיון רכיבה על EN וGS)

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

לנשיא ולכרוב...

אבל ברור לך שזה לא יעזור,יהיו דיונים על GS/ER ולגיטימי שיהיו...רק שלא יהפכו לדיונים פלצניים על כמה שחשוב לרוכב חדש שלGS יש מונושוק ולER שני בולמים מאחורה ועוד 1000 דוגמאות...

אין כמו לגרף עלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנדיט 400.

המיתוס התורני טוען שיש ברעננה דוקטי 400 SS...

אחלה אופנוע להתחיל....

(אפשר גם RGV :lol: )

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

לנשיא ולכרוב...

אבל ברור לך שזה לא יעזור,יהיו דיונים על GS/ER ולגיטימי שיהיו...רק שלא יהפכו לדיונים פלצניים על כמה שחשוב לרוכב חדש שלGS יש מונושוק ולER שני בולמים מאחורה ועוד 1000 דוגמאות...

בוודאי שהדיונים הללו יתקיימו, וגם להם יש מקום (מי יודע, אולי נזכה לדיונים שיפרשו, אחת ולתמיד מול עיני הגולשים, מה באמת "רע"/"טוב" בזוג בולמים או בבלם תוף)

אבל חשוב שעצם הרעיון שאנו מסכימים לכך שהאופנועים פחות או יותר דומים, ישמש כמסגרת שתמנע מאנשים לגלוש להצהרות So called עובדתיות, כאילו יש באמת אופנוע אחד מהם, שטוב מהאחר.

ואגב, הייתי מכנה אותם "אופנועי מעבר"... :lol:

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי: ER!!!

GS אכזב אותי ועוד רבים ממכרי. הן באיכות הגימור והן בתחזוקת הכלי.

Ohlins steering damper, Zero Gravity dark smoke double bubble screen, dynojet Power commander 3 USB, TRS tri-oval Yoshimura carbon slip-on, yamaha factory seat cowl, Gregg's custom flashmounts, harris grips, ART CARBON tank protector,SS Galfer break lines YEC roller protectors, YEC exhaust hanger, earache barends, lp mini rear indicator, Pirelli Diablo corsa rear180 and front

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי: ER!!!

GS אכזב אותי ועוד רבים ממכרי. הן באיכות הגימור והן בתחזוקת הכלי.

אתה יכול לפרט?

מה היה מאכזב באיכות הגימור של הGS ובתחזוקה שלו?

אין כמו לגרף עלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ER כבר שנה וחצי פלוס

ולדעתי הגיע השעה לגדול...

ראיתי רוכבים שקפצו ישר לבנדיט 1200

או ל750R אחרי כמה חודשים על 500 סמ"ק

השאלה הניצחית היא מה אח"כ

ברור שהסיגנון הוא לא קסטום (לא אופנוע).

אולי סופרמוטו... ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער על הבורות אבל מכוון שאני חדש בתחום האופנועים הייתי שמח אם הייתם מעלים שתמונה של האופנועים או את שם הדגם המלא

וגם קצת פרטים כי אנחנו לא כ"כ מכירים את השמות של כל הדגמים בע"פ...

תודה מראש,

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער על הבורות אבל מכוון שאני חדש בתחום האופנועים הייתי שמח אם הייתם מעלים שתמונה של האופנועים או את שם הדגם המלא

תודה מראש,

מאור.

טוב, נו, מה שהMOO אמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מראש,

מאור.

Kawasaki ER5

Suzuki GS500

Suzuki Bandit 400

המקור הכי טוב הוא חיפוש התמונות בגוגל.

יש גם אתר חביב

http://www.bike4sale.co.il

שיש שם לפי חברות, את התמונה של האופנוע, כביש/שטח, קירור, התנעה, סמ"ק ועוד...

Moo Moo

------------

רוכב עד CSC75, ונותן בראש.

תגידו יש אייקון פרה פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר הוצאתי רשיון לראשונה על 500 (יובלות) גם אני באתי בדילמה הזאת (אחד השירשורים האין סופיים בפרדס :D ).

חלק אמרו לי ככה חלק אמרו לי אחרת...

בסוף (אחרי הרבה זמן של דילמה), נשארתי עם ה- GS וה- GPZ...

הלב אמר GPZ הראש אמר GS ומכאן הכל הסטוריה, הלכתי עם הלב 8)

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...