Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מחשבים נתונים של מגבר?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 7456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נניח לדוג' יש לי מגבר 400W,

4 יציאות.

ואומרים לי שבכול יציאה יש לי 40W RMS.

האם זה בנוסף ל-40 W שיוצא לי מההד יוניט?

כאילו סה"כ אני מוציא 80W RMS?

ועוד שאלה, מגברים זולים, סינים פשוטים.

מה הבעיה איתם?

שהם לא עומדים במספרים שהם רושמים על האריזה?

או שהאיכות לא טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אין כל קשר בין כמה המערכת שלך מוציאה

מחשבים רק את מה שהמגבר מוציא ובמקרה שלך זה רק 40 RMS...

ובקשר למגבר "זבל סיני"- הוא עושה את העבודה שלו -אומנם הוא לא איכותי אבל הוא מגביר ולעיתים קרובות מתקלקל-כתוצאה של חימום יתר (מחסור בגוף קירור).

ולעיתים העוצמה שהמגבר יוציא תהיה דומה לעוצמה של הHU- כי אם הוא מוציא 200 וואט מקסימום אז הRMS יהיה 25 -בדומה לכל HU מצוי...

מקווה שעזרתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנוסף לזה- הרכיבים שלו ממש חרא עד כדיי רעשים תמידיים בערוץ מסויים בגלל מגעים לא טובים בתוך הלוח של המגבר או אי יכולת לעמוד בעבודה רציפה לאורך זמן ובלאי מהיר מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיש מגבר זבל סיני כמו :BOSS שהוא חיקוי בארץ אבל בשביל המחיר שלו -הוא נותן תמורה דיי טובה וראיתי שאנשים בעלי מעבדות שמתעסקים בנושא אמרו עליו שיש לו טרנזיזטורים דיי טובים וגוף קירור נחמד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...